Важливi питання  
05.11.2018 №5 

Порядок видачі ветеринарних документів зазнав змін

На підставі наказу Держпродспоживслужби "Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин" від 31.10.2018 р. N 887, ветеринарні документи на живих тварин, тепер, будуть видаватися лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування.

У випадку, якщо транспорт або умови перевезення не відповідають Правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть.

У документі також зазначено, що відповідальними за виконання зазначеного наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їх обов’язки.

До того ж, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин. Нагадаємо, що правила транспортування тварин затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. N 1402.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

31 серпня 2018 року (Зареєстрований Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин)

30 серпня 2018 року (Коли особа притягається до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами?)

18 квітня 2018 року (Харчові продукти тваринного походження на митниці перевірятимуть за старими списками)

27 березня 2018 року (Порядок отримання державної підтримки на розвиток тваринництва)

03 березня 2018 року (Правила утримання та вигулу домашніх тварин)

21 лютого 2018 року (Як завезти/вивезти на територію України домашню тварину)

06 вересня 2016 року (щодо можливого покарання за жорстоке поводження з тваринами)