Важливi питання  
06.06.2018 №2 

Не сплачуєш комунальні - не маєш субсидій! Таке нововведення ініціює Міністерство фінансів України.

За інформацією Міністерства фінансів України - основним принципом стимулювання громадян, які отримують субсидію, не створювати заборгованості по оплаті за комунальні послуги, є автоматична втрата права на відшкодування в разі несплати.

Станом на сьогодення, Міністерство фінансів виступає як розрахунковий центр, повністю контролює рух коштів, які заходять в систему у вигляді субсидій і повертаються від постачальників у вигляді податків, розрахунків за енергоносії.

Одночасно із цим, одним з основних ризиків запровадження монетизації субсидій є складність у прогнозуванні ймовірності повернення виплачених громадянам грошей.

__________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

27 квітня 2018 року (Все про субсидії 2018)

07 березня 2018 року (Уряд прийняв рішення щодо удосконалення порядку розрахунків із пільг та субсидій на оплату за енергоносіїв та житлово-комунальних послуг.)

22 січня 2018 року (Порядок здійснення монетизації субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг)

14 вересня 2017 року (Для зменшення кількості перерахунків, врегульовані строки призначення субсидій на індивідуальне опалення)

14 вересня 2017 року (Термін подачі заяв на монетизацію субсидій подовжено)

20 липня 2017 року (До кінця 2017 року буде створений реєстр отримувачів житлових субсидій)

21 червня 2017 року (Отримання доступу до персональних даних фізичних осіб у випадку призначення останнім пенсій, субсидій тощо)

15 травня 2017 року (Невикористана субсидія на газ і електроенергію (для побутових потреб))