Актуальні новини  
02.11.2017 

Змінені суми та склад витрат при відрядженні державного службовця

Постановою від 25 жовтня 2017 р. N 806 Кабінет Міністрів України вніс Зміни до своєї ж постанови від 2 лютого 2011 р. N 98.

Загалом зазначені вище Зміни стосуються суми та складу витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.

Таким чином, переглянуті граничні суми витрат на найм житлового приміщення за добу у разі відрядження до іноземних держав (зокрема, до Ізраїлю, Люксембургу та Швейцарії).

А також, додатково уточнено положення постанови щодо строку відрядження державних службовців та особливостей направлення працівників дипломатичної служби України на роботу до секретаріатів міжнародних організацій за квотою України.

Прийняття рішення не спричинить додаткових витрат з державного бюджету, при цьому дозволить значно оптимізувати та спростити існуючий документообіг.

________________________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

06 вересня 2017 року (Інструкція про службові відрядження зазнала змін)

06 квітня 2017 року (Проїзд працівника на таксі в період службового відрядження та порядок оподаткування такого проїзду.)

22 березня 2017 року (Порядок оподаткування ПДВ операцій з відшкодування замовником послуг витрат виконавця на відрядження спеціалістів, залучених для виконання відповідних послуг)

01 березня 2017 року (Державні гарантії на випадок службових відряджень (про розмір добових)

13 грудня 2016 року (Відносно правомірності службового відрядження жінки-працівника, яка має дітей віком від трьох до чотирнадцяти років або дітей-інвалідів без її на те згоди)

31 серпня 2016 року (щодо дій по перерахуванню коштів на від'їзд в разі відміни відрядження)