Актуальні новини  
25.07.2017 

Оновлена форма довідки про подану декларацію про майновий стан та доходи

13.06.2017 р. Міністерство фінансів України наказом N 56 внесло зміни в саму форму довідки про подану декларацію про майновий стан та доходи.

Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за зверненням платника податку видає орган ДФС, до якого було подано податкову декларацію. В свою чергу, особи, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу ДФС податкову декларацію не пізніше 60 к. дн., що передують виїзду.

Процесуально, після надходження податкової декларації контролюючий орган протягом 30 календарних днів зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку й видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань із цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону та є підставою для проведення митних процедур.

Довідку можуть видати в паперовій та/або електронній формі. Довідку в паперовій формі отримує безпосередньо платник податків (уповноважений представник) за місцем податкового обліку. Довідку в електронній формі видають із дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу й електронного цифрового підпису.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

25 липня 2017 року (Нагадуємо, що до 01.08.2017 р. необхідно сплатити податкові зобов'язання)

16 травня 2017 року (Закінчився термін подання податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Сьогодні про податкові наслідки за неподання останньої.)

28 березня 2017 року (Заповнення податкової декларації фізичною особою, коли податковим агентом протягом звітного року доходи у вигляді заробітної плати та орендної плати виплачені не в повному обсязі.)

27 грудня 2017 року (Стартує період декларування. З цієї нагоди наводимо деякі приклади заповнення оновленої форми декларації про доходи за 2016 рік.)

10 серпня 2016 року (щодо подання податкової декларації про майновий стан та доходи новоствореною фізичною особою - підприємцем)