Актуальні новини  
13.07.2017 №2 

Президентом підписаний закон відносно соціальної виплати поліцейським, яких поранили під час ведення служби

Як і зазначено у назві даної новини, Президент України Петро Порошенко 11.07.2017 р. підписав Закон України "Про внесення змін до статті 97 Закону України "Про Національну поліцію" щодо виплати одноразової допомоги поліцейським". У відповідності до зазначених Змін, поліцейським, яким встановили інвалідність передбачена одноразова фінансова допомога.

Загалом, основною метою вказаного документа є урегулювання соціального захисту поліцейських, які дістали поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного під час виконання ними службових обов’язків, пов’язаних із здійсненням повноважень та основних завдань, визначених Законом України "Про міліцію", або внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням ним служби в органах внутрішніх справ до прийняття на службу в поліції.

Також, зазначається, що відповідна одноразова грошова допомога виплачується Національною поліцією, але законом не передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання одноразової допомоги чи збільшення її розміру.

__________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

05 липня 2017 року (Щорічна премія та чи відноситься остання до одноразових виплат)

09 червня 2016 року (Національна поліція України щодо комплектності автомобільної аптечки)