Важливi питання  
08.11.2018 №2 

Скасоване обмеження щодо демонстрування фільмів з індексом "18+"

На своєму засіданні Кабінетом Міністрів були внесені зміни до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року N 1315.

Основною метою прийняття такого рішення є уникнення подвійного регулювання щодо розповсюдження і демонстрації фільмів, які мають обмеження глядацької аудиторії для осіб віком до 18 років.

Так, постановою Кабміну від 03 жовтня 2018 року N 812 "Про внесення змін до пункту 8 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів" внесено зміни до підпункту "б" пункту 8 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Таким чином СКАСОВАНЕ ОБМЕЖЕННЯ щодо демонстрування фільмів з індексом "18" кіновидовищними закладами з 18 до 6 години, однак збережено обмеження щодо заборони перегляду таких фільмів особам до 18 років.

Тобто, особи до 18 років повинні будуть самостійно чи контрольовано відмовлятися від перегляду таких фільмів.

Побачимо, як це працюватиме на практиці...

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 вересня 2018 року (Оприлюднений проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного управління сферою інтелектуальної власності")

18 червня 2018 року (Дію аналогового телемовлення продовжили до кінця серпня. Відключення почнеться у вересні.)

18 червня 2018 року (Підтримка від держави для виробників кіно.)

16 травня 2018 року (КІНОвиробники, які можуть розраховувати на держпідтримку.)