Актуальні новини  
14.09.2018 №3 

ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО будуть контролювати за допомогою 3-х реєстрів

Стало відомо, що Міністерство аграрної політики і продовольства має намір розробити реєстри органів сертифікації, операторів органічного сектору та органічного посівного матеріалу для контролю органічного виробництва та запобігання фальсифікації органічної продукції до серпня 2019 року.

За словами заступника Міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції О. Трофімцевої - "Величезна робота стоїть перед нами, перед Міністерством аграрної політики, яка стосується розробки реєстру операторів ринку, реєстру органів сертифікації, реєстру органічного насіння - це три основні, базові реєстри, відкриті, прозорі, які мають бути, з одного боку, у вільному доступі, зрозуміло, з різним рівнем доступу для різних користувачів, але, однак, ми хочемо зробити цей ринок прозорим, конкурентним, і ці три реєстри - це те, над чим ми зараз працюємо".

Незважаючи на те, що закон почне діяти тільки з серпня наступного року, за цей період необхідно розробити і затвердити ще близько 15 нормативно-правових актів і привести існуючі у відповідність до нового закону, в тому числі це стосується правил органічного виробництва.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

03 серпня 2018 року (Маркування органічної продукції)

18 квітня 2018 року (Харчові продукти тваринного походження на митниці перевірятимуть за старими списками)

11 квітня 2018 року (Харчуватися буде безпечніше - діятиме державний контроль)

18 січня 2018 року (24-годинне обмеження для безмитного ввезення товарів планується скасувати)