Актуальні новини  
06.09.2018 №3 

СЕТАМ оголосив набір на КУРСИ ЦЕРЕМОНІЙМЕЙСТЕРІВ

ДП "СЕТАМ" себе презентує, як чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Міністерство юстиції України (в чиєму відомстві знаходиться вищезазначене підприємство) на своєму офіційному сайті повідомило, що ДП "СЕТАМ" оголошує про набір на курс "Весільний церемоніймейстер".

Однією з найважливіших моментів для молодят, які стають подружжям є весільна церемонія, під час якої молодята у всіх на очах з’єднують свої серця та долі. Постає питання саме у людині, яка б професійно провела найголовнішу подію у житті для закоханих, знала та вміла прогнозувати усі деталі, тонкощі під час створення та проведення саме весільної церемонії.

Весільний церемоніймейстер сьогодні став досить популярною професією.

За підтримки Міністерства юстиції України було запрошено команду найкращих професіоналів у цьому напрямку та створено навчальний курс - "Весільний церемоніймейстер", який розпочнеться вже цієї осені.

Державне підприємство "СЕТАМ" реалізує пілотний проект Мін’юсту "Шлюб за добу" і разом з командою кращих професіоналів поділяться своїми знаннями та досвідом, розкриють усі секрети для створення та проведення незабутньої церемонії одруження.

Генеральний директор ДП "СЕТАМ" повідомив, що курс створений для підготовки висококласних фахівців, що працюватимуть над організацією весільної церемонії, здатних створити свято, яке буде радувати людей, і приносити тільки позитивні емоції.

Курс призначений для фахівців, що організовуватимуть весільну церемонію.

За детальною інформацією можна звернутись за телефоном 066 852 53 42.

Нагадаємо, що 29 липня 2016-го в Україні запустили пілотний проект "Шлюб за добу", завдяки чому пари можуть не чекати місяць, а одружитися відразу через 24 години після подачі всіх потрібних документів. Проект, направлений на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб.

____________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

30 серпня 2018 року (Додаткові гарантії батькам для поєднання трудової діяльності та сімейних обов’язків)

18 січня 2018 року (Позов до суду і права громадян при цьому за новим ЦПК)

02 серпня 2017 року (Чи потрібна конкретизація причини при відпустці за сімейними обставинами?)

26 липня 2016 року (щодо нового пілотного проекту з реєстрації шлюбу за 24 години)

18 липня 2016 року (щодо реєстрації шлюбу за 24 години)