Актуальні новини  
03.08.2018 

Удосконалена система держпідтримки культури

Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду", прийнятий Верховною Радою України 3 липня 2018 року.

Вищезазначеним Законом вносяться зміни до Законів України "Про культуру", "Про державну допомогу суб’єктам господарювання", "Про Український культурний фонд".

Нормативно-правовий акт, про який йдеться мова, має на меті удосконалення функціонування системи державної підтримки культури, створення сприятливих умов для реалізації програм державної політики України в культурній сфері, а також, уточнює правовий статус Українського культурного фонду, удосконалює процедури, пов’язані з підтримкою проектів цим фондом.

Закон забезпечує узгодження у законодавчому полі норм стосовно державної підтримки реалізації культурних та мистецьких проектів, а також конкретизує окремі положення щодо запроваджених у 2017 році Законом "Про Український культурний фонд" нових підходів до фінансування проектів у сферах культури та мистецтв, які базуються на застосуванні якісно нових принципів відбору таких проектів, зокрема на конкурсній основі висококваліфікованим експертним середовищем.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ЕРІОД:

16 березня 2018 року (Оподаткування послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг)

05 вересня 2017 року (Кабінет Міністрів України дозволив закладам культури заробляти на рекламі)