Актуальні новини  
03.08.2018 №3 

Став відомий графік складання іспиту приватними виконавцями

На сайті Міністерства юстиції України з'явилася інформація, що Кваліфікаційною комісією приватних виконавців затверджений графік складання кваліфікаційного іспиту особами, які хочуть стати приватними виконавцями.

Згідно графіка, іспити відбудуться 13 серпня і 3 вересня.

Про дату та місце проведення кваліфікаційного іспиту іншим особам, яким Комісією надано допуск до його складання, буде повідомлено додатково.

Як йдеться у повідомленні, - "Також Комісія додатково повідомить про дату і місце проведення кваліфікаційного іспиту особам, якими подано письмові заяви про перенесення дати складання ними іспиту, та особам, які повторно звернулися до Комісії із заявами про допуск до складання кваліфікаційного іспиту у зв’язку зі спливом строку, встановленого частиною сьомою статті 21 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".

Особам, допущеним до його складання, необхідно мати при собі паспорт громадянина України.

Облікові записи (імена доступу та паролі), надані учасникам перед початком іспиту, потрібно зберігати протягом всього часу автоматизованого анонімного тестування у зв’язку з тим, що для переходу до кожного наступного етапу іспиту необхідна авторизація в електронній системі тестування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 березня 2018 року (Приватні виконавці + поліція = ефективне виконання рішень)

14 березня 2018 року (Скоро у виконавчому провадженні запрацює система автоматизованого арешта коштів боржників)

26 лютого 2018 року (Виконавче провадження від рішення суду до виконання останнього)

03 липня 2017 року (Міністерством юстиції визначений порядок ведення діловодства та архіву приватними виконавцями)