Актуальні новини  
05.06.2018 №3 

Змінено правила роздрібної торгівлі алкоголем та нафтопродуктами

На Урядовому порталі оприлюднено Постанову N 353 від 10 травня 2018 року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Цим документом внесено зміни до:

Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 р. N 854;

Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1997 р. N 1442;

Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 506.

Вищезгадані нормативні акти були приведені у відповідність до вимог Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями".

Суть змін полягає в скасуванні обов'язкового використання суб'єктами господарювання печаток і їм надана можливість використання підпису як основного способу посвідчення супровідних документів на продукцію.

Нагадаємо, Закон N 1982 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями", який скасував обов'язкове використання печаток на документах, набрав чинності 19 липня 2017 року. Цим же Законом прописано виключення з нормативних актів згадки про обов'язкове використання печатки. Тепер документи вважаються достовірними за умови підпису уповноваженої на це особи.

Звертаємо вашу увагу! Тепер за вимагання проставлення печатки на документі передбачена адміністративна відповідальність!

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 березня 2018 року (Торгівля алкоголем 2018)

22 січня 2018 року (Штрафи за порушення правил торгівлі і споживання алкоголю будуть підвищені)

14 серпня 2017 року (У Раді планують прийняти законопроект, за яким енергетичні напої оподатковуватимуть акцизним податком)

29 листопада 2016 року (Тепер за здійснення торгівлі пивом у кіосках штрафуватимуть)