Актуальні новини  
11.05.2018 №4 

Оренда об'єктів та майна державних і комунальних закладів освіти

Наразі у Верховній Раді зареєстрований законопроект за N 8334 "Про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо використання об’єктів та майна державних і комунальних закладів освіти)".

Основною метою проекту Закону є забезпечення освітнього процесу належними умовами для праці та здобуття освіти, організації і супроводження освітнього процесу та функціонування закладів освіти.

Прийняття вказаного законопроекту надасть змогу освітнім закладам шляхом надання в оренду нерухомого майна, яке перебуває на їх балансі, отримувати додаткові фінансові ресурси та створити необхідні соціально-побутові умови для працівників та студентів.

У подальшому, реалізація Закону сприятиме врегулюванню питання щодо надання суб’єктам господарювання в оренду нерухомого майна, яке перебуває на балансі закладів освіти, що надасть можливість закладам освіти отримувати додаткове фінансування та створить належні умови для праці та здобуття освіти, організації і супроводження освітнього процесу та функціонування закладів освіти.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

05 березня 2018 року (Розірвання договору оренди житла через руйнування та псування.)

15 лютого 2018 року (ПДВ при оренді житла з подальшим викупом)

30 січня 2018 року (Декларування доходів від надання майна в оренду)

30 січня 2018 року (Як не стати жертвою шахраїв при оренді житлового приміщення (квартири, будинку тощо)?!)

17 січня 2018 року (Оренда державного майна бюджетниками)

28 березня 2017 року (Заповнення податкової декларації фізичною особою, коли податковим агентом протягом звітного року доходи у вигляді заробітної плати та орендної плати виплачені не в повному обсязі.)