Важливi питання  
25.04.2018 №5 

Особливості проведення шкільних іспитів у цьому році

Міністерством освіти затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017-2018 навчальному році. Зазначеним документом визначені зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

У 2018 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюватиметься з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови і математики.

В свою чергу, підсумкові контрольні роботи укладатимуть учителі початкових класів за єдиними завданнями для усіх класів паралелі (відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань). А атестаційні матеріали, що містять підсумкові контрольні роботи з української мови і математики у двох варіантах, має погодити педагогічна рада.

Так, контрольні роботи будуть проведені на другому чи третьому уроці, окрім понеділка і п’ятниці, а також днів перед і післясвяткових.

Державна підсумкова атестація учнів, що здобувають базову середню освіту, буде здійснюватися у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмета за вибором педагогічної ради.

Рекомендації Міністерства освіти містять орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт для учнів 9 класу, яких мають дотримуватись учителі при укладанні завдань контрольних робіт. Тому завдання для проведення іспитів укладатимуть вчителі школи.

Звертаємо увагу, що результати іспитів не враховуватимуться при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА.

Державна підсумкова атестація здобувачів повної загальної середньої освіти буде проведена у формі ЗНО з трьох предметів: української мови, математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) та предмета за вибором учня.

Період проведення основної сесії тестування - з 22 травня до 13 червня. А випускникам, які (через об'єктивні причини) не зможуть взяти участь в основній сесії, буде надана можливість скласти іспити під час додаткової сесії тестування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

26 лютого 2018 року (Як боротися зі шкільними поборами?)

05 лютого 2018 року (Реалізацію норми Закону України "Про освіту" щодо права на навчання для досягнення високого рівня володіння українською мовою продовжили)

05 лютого 2018 року (Інформація про скасування батьківських комітетів виявилась фейковою!)

31 січня 2018 року ( Покрокова Процедура реєстрації для участі в ЗНО-2018, що розпочнеться 06.02.2018.)

07 листопада 2017 року (До 01.12.2017 всі школи в обов'язковому порядку повинні оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів)

28 вересня 2017 року (Відсьогодні набрав чинності новий Закон України "Про освіту")