Актуальні новини  
23.01.2018 №3 

До уваги автомобілістів! Скоро буде затверджений новий склад автомобільних аптечок.

Одразу нагадаємо, що склад автомобільної аптечки не оновлювався майже 20 років. Станом на сьогодні відповідний перелік встановлений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 07.07.1998 N 187 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.07.1998 р. за N 467/2907).

З метою усучаснення зазначеного, Міністерством охорони здоров’я України розроблений новий склад медичних аптечок для автомобілів, автобусів та мотоциклів. Розробники такого складу вважають, що аптечки треба оснастити засобами для надання першої допомоги при ДТП (станом на сьогодні це дуже актуально, т.я. кількість ДТП, нажаль, просто шокує), в них не має бути жодних лікарських засобів.

Заплановано, що в "новій" аптечці буде інструкція з надання першої допомоги при ДТП та всі необхідні для цього засоби.

Основною задумкою Міністерства охорони здоров'я України є відмова від медичних препаратів в автомобільних аптечках, по причині того, що водії часто не оновлюють їх після закінчення терміну придатності. До того ж вони не можуть бути застосовані для надання невідкладної першої допомоги не медиками.

За статистичними даними, біля 80% смертей при настанні дорожньо-транспортної пригоди до приїзду швидкої допомоги є втрата крові. Тому нова аптечка буде укопмлектована всіма необхідними засобами для швидкої зупинки кровотечі.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

18 січня 2018 року (Нові Правила дорожнього руху 2018)

27 листопада 2017 року (МВС затверджений механізм перевірок автомобілів з метою виявлення викрадених)

16 листопада 2017 року (Визначені правила автоматичної фіксації порушень ПДР)

14 листопада 2017 року (Оплата транспортного податку при досягненні автомобілем п'ятирічного віку)

09 червня 2016 року (Національна поліція України щодо комплектності автомобільної аптечки)