Актуальні новини  
27.12.2017 

Підвищена мінімальна допомога по безробіттю

Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття провів засідання, на якому прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги по безробіттю для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року (до 1440 грн.) Станом на сьогодення, мінімальна допомога по безробіттю для застрахованих осіб складає 1280 грн, а для незастрахованих осіб 544 грн.

До того ж, зазначеним Фондом схвалена Концепція розвитку Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України до 2020 року.

Бюджет, кошторис видатків Фонду на наступний 2018 рік та План заходів зі скорочення та підвищення ефективності використання енергоносіїв об’єктами нерухомого майна державної служби зайнятості, також були схвалені посеред рішень на вказаному вище засіданні.

В додаток, розглянута інформація:

- про стан реформування та перспективи розвитку державної служби зайнятості;

- про практичне впровадження результатів проекту ПРООН "Підтримка реформи соціального сектору в Україні" за напрямом "Залучення на ринок праці найуразливіших груп населення та жінок" (в частині запровадження профілювання безробітних).

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

28 вересня 2017 року (Кабінетом Міністрів України збільшені витрати Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття)

10 серпня 2017 року (Про об'єднання фондів соціального страхування)

14 лютого 2017 року (Фондом соціального страхування України підвищено розмір допомоги на поховання)

10 лютого 2017 року (Обчислення работодавцем страхового стажу працівника (дані за формою ОК-7, хто має право на отримання відповідних відомостей тощо)