Актуальні новини  
25.10.2017 

Граничний місячний розмір винагороди військовослужбовцям збільшено

Нагадаємо, що Міністерство оборони України видало наказ від 06.09.2017 N 467. Останнім затверджені Зміни до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

Таким чином, в період мобілізації за безпосередню участь в АТО на лінії бойового зіткнення, виконання бойових завдань на території противника, а також за участь в заходах щодо відображення збройного нападу на об'єкти, що охороняються і їх звільнення військовослужбовцям буде виплачуватися до 10 тис грн на місяць (раніше сума складала - до 7,5 тис грн).

За участь в АТО в інших місцях дислокації в межах певного району солдатам виплатять до 4,5 тис грн на місяць (зараз - до 3,5 тис грн). При оголошенні воєнного стану, за безпосередню участь в бойових діях заплатять до 11 тис грн (зараз - 8,5 тис грн), а за участь в здійсненні спеціальних заходів - до 5 тис грн на місяць (зараз - до 4 тис грн). Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 серпня 2017 року.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

25 жовтня 2017 року (Питання щодо статусу учасника бойових дій приведено у норму)

12 травня 2017 року (Порядок зняття з обліку в контролюючих органах фізичної особи-підприємця, місцем проживання якої є тимчасово окупована територія або територія проведення АТО)

20 квітня 2017 року (Плата за землю та податок на нерухомість, що сплачені у період АТО, повертатись не будуть.)

18 серпня 2016 року (щодо правомірності працевлаштування переселенця із зони АТО у випадку втрати ним документів)

08 червня 2016 року (щодо заборони певних дій на період проведення АТО)