Актуальні новини  
19.10.2017 №2 

Міністерство соціальної політики затвердило Методичні рекомендації відносно запровадження наставництва

На початку новини вважаємо за потрібне розглянути, що таке наставництво. Наставництво, насамперед передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання досвідченими працівниками набутого досвіду і знань особі, що потребує професійного навчання, та формування необхідних навичок.

У відповідності до пункту 1.36 розділу І Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні від 09.11.2010 для забезпечення зайнятості населення, збереження та розвитку трудового потенціалу передбачено, зокрема, удосконалення системи професійного навчання працівників та визначення умов здійснення наставництва.

Міністерство соціальної політики України своїм наказом від 11.10.2017 N 1611 затвердило Методичні рекомендації щодо запровадження наставництва (далі за текстом - Методичні рекомендації). Вказані рекомендації розроблені та затверджені з метою сприяння запровадженню наставництва на підприємствах, професійному розвитку працівників, їх професійній адаптації на робочому місці.

Зазначеними рекомендаціями визначаються:

- умови здійснення наставництва;

- повноваження працівників та наставників;

- склад ради наставників та стимулювання наставників.

Міністерство соціальної політики України рекомендує Методичні рекомендації до використання підприємствам, установам, організаціям різних організаційно-правових форм і форм власності, іншим сторонам, які зацікавлені у запровадженні наставництва.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

24 квітня 2017 року (Стажування на підприємстві. Деякі нюанси із практики.)