Актуальні новини  
19.08.2017 

Затверджені форми статистичних звітів N 5-ЗЕЗ та N 14-ЗЕЗ

Як і зазначено у назві даної новини Державна служба статистики України видала наказ від 21.07.2017 р. N 190 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень N 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" та N 14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу" зі статистики зовнішньої торгівлі товарами".

Останнім, затверджені форми державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі товарами та вводятся у дію, починаючи:

1) зі звіту за січень 2018 року - N 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування";

2) зі звіту за І квартал 2018 року - N 14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу".

Зазначені форми державних статистичних спостережень, затверджені вказаним наказом, поширюються:

1) N 5-ЗЕЗ - на всіх юридичних осіб, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування;

2) N 14-ЗЕЗ - на всіх юридичних осіб, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність та мають ліцензію на право перевезення пасажирів і вантажів транспортними засобами.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 жовтня 2016 року (щодо особливостей застосування тимчасових митних декларацій)

06 жовтня 2016 року (щодо штрафних санкцій в разі неповної сплати митних платежів та їх нарахування)

02 серпня 2016 року (щодо впровадження системи інформаційного обміну між митницями ДФС, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна")