Актуальні новини  
16.08.2017 №2 

Уряд утворив міжвідомчі робочі групи щодо розгляду проблемних питань про порушення правоохоронними органами прав суб'єктів господарювання

Як і зазначено у назві новини, Кабінет Міністрів України видав постанову від 9 серпня 2017 р. N 578 "Про утворення міжвідомчої робочої групи щодо розгляду проблемних питань про порушення правоохоронними органами прав суб’єктів господарювання".

Вказаним нормативно-правовим актом безпосередньо передбачено утворення міжвідомчої робочої групи щодо розгляду проблемних питань про порушення правоохоронними органами прав суб'єктів господарювання.

Цим документом, також затвердженний посадовий Склад міжвідомчої робочої групи та Положення про останню для здійснення аналізу проблемних питань, розгляду пропозицій державних органів та представників інститутів громадянського суспільства щодо шляхів їх вирішення, а також підготовки проектів нормативно-правових актів щодо удосконалення кримінального та кримінального процесуального законодавства з метою недопущення порушення правоохоронними органами прав суб'єктів господарювання під час досудового розслідування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

01 серпня 2017 року (Завтра набуває чинності Закон "Про державну допомогу суб'єктам господарування")

13 квітня 2017 року (Випадки, за яких працівники контролюючих органів мають право вимагати у суб'єктів господарювання та/або банківської установи інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках.)

23 серпня 2016 року (щодо проведення перевірки у разі вилучення документів правоохоронними органами)