Актуальні новини  
14.08.2017 №2 

Розпочинається кампанія поетапного відключення аналогового телевізійного мовлення

19 липня 2017 р. Кабінет Міністрів України своєю Постановою N 563 вніс зміни до розділу I Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Зазначеною Постановою прийняте рішення про поетапне відключення аналогового телевізійного мовлення з кінцевим терміном - 30 березня 2018 року з метою недопущення порушення прав громадян на вільний доступ до інформації.

За доповідною запискою до нормативно-правового акту, прийняття цього рішення дасть можливість провести розгорнуту інформаційну кампанію щодо підключення населення до цифрових мереж та розширити покриття території України цифровим сигналом.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

24 травня 2017 року (Парламентом запроваджені нові україномовні квоти для телерадіоорганізацій. Тепер замість щоденних квот запроваджені щотижневі.)

10 листопада 2016 року (щодо збільшення україномовних пісень у джерелах телерадіомовлення)

11 липня 2016 року (щодо встановленя квоти на українські пісні в ефірі наших телерадіокомпаній)

16 червня 2016 року (щодо спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України)

06 червня 2016 року (НКРЗІ щодо затвердження Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації)