Актуальні новини  
10.08.2017 

Про об'єднання фондів соціального страхування

Як то передбачає стаття 7 та пункти 4, 6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", а також, постанова правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 N 34 - до 1 серпня 2017 року мала закінчитися розпочата ще у січні 2015 року процедура припинення дії Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх виконавчих дирекцій і робочих органів, з подальшим переведенням працівників цих фондів соціального страхування до Фонду соціального страхування України.

Нагадаємо, що процесуально, всі рахунки цих двох фондів соціального страхування, відкриті ними в органах Держказначейства та банківських установах, було закрито 31.07.2017 р., у зв’язку із чим за декілька днів до цієї дати робочі органи фондів соціального страхування припинили приймати заяви-розрахунки страхувальників.

Аде, вже з 01.08.2017 р. всі функції та завдання, визначені Законом України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування", забезпечуються Фондом соціального страхування України та його робочими органами.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 лютого 2017 року (Фондом соціального страхування України підвищено розмір допомоги на поховання)

17 січня 2017 року (До уваги страхувальників! До 20.01.2017р. необхідно подати звітність за коштами загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (лікарняним) тощо)