Актуальні новини  
06.07.2017 №2 

Внесені зміни до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

Основною метою внесення змін до Положення (про яке йдеться мова у назві даної новини) - є насамперед забезпечення належних умов для здійснення валютних інтервенцій. Таким чином, Національним банком України прийнята постанова від 04.07.2017 N 59 "Про внесення зміни до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою".

Зазначеними змінами уточнено, що Нацбанк на початку поточного кварталу засобами електронної пошти направляє суб'єктам ринку повідомлення, що містить перелік банків, які можуть стати учасниками валютної інтервенції, у формі запиту щодо найкращого курсу, а також іншу інформацію в разі необхідності. Вказаний перелік є чинним до моменту направлення Нацбанком нового повідомлення.

Раніше, відповідною нормою передбачалося, що Національний банк України на початку поточного кварталу засобами електронної пошти направляє суб'єктам ринку повідомлення, що містить перелік банків, які в поточному кварталі можуть стати учасниками валютної інтервенції у формі запиту щодо найкращого курсу, а також іншу інформацію в разі необхідності.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

10 квітня 2017 року (Нагадуємо, що з 05.04.2017р. готівкову іноземну валюту можна купувати на суму до 150 тис. грн)

09 серпня 2016 року (щодо запровадження електронного документообігу при купівлі й обміні валюти)

04 серпня 2016 року (щодо спрощення порядку купівлі/продажу іноземної валюти для населення)

09 червня 2016 року (НБУ щодо пом'якшення валютного регулювання)