[18.01.2021]

Дізнатись орієнтовний розмір майбутньої пенсії допоможе Пенсійний калькулятор

    Безперечно, кожний майбутній пенсіонер прагне знати, яким буде розмір його пенсійної виплати. Легко дізнатися це допоможе Пенсійний калькулятор – зручний сучасний сервіс, який можна знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, перейшовши на сторінку https://portal.pfu.gov.ua та авторизувавшись за допомогою кваліфікованого електронного підпису чи системи інтегрованої ідентифікації GOV ID.

   На основі персональних даних про набутий страховий стаж, суми сплачених внесків та інших відомостей, які містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України та Електронній трудовій книжці, а також додатково введеної користувачем інформації цей зручний електронний сервіс вмить пр ораховує орієнтовний розмір майбутньої пенсії.  При цьому Пенсійний калькулятор формує протокол із зазначенням усіх складників обчислення: помісячний розрахунок заробітної плати і страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо. Результати попереднього розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті користувача на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду та доступні для перегляду в будь-який час.

   Варто зауважити, що сервіс не здійснює припущень щодо рівнів зростання середньої заробітної плати в Україні в наступні роки або рівня інфляції і дає можливість оцінити прогнозний розмір пенсії за умовами, відповідними моменту проведення розрахунку.

   Кількість запитів на здійснення розрахунку пенсії за потреби зміни вхідних персональних даних не обмежена.

   Користуйтеся електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України, щоб постійно тримати руку на пульсі своїх пенсійних перспектив та володіти актуальною інформацією з пенсійного забезпечення.

За матеріалами ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області