Важливi питання  
09.11.2018 №6 

Нові документи щодо надання послуг з управління багатоквартирним будинком

На сайті Кабінету Міністрів України з'явилася інформація, що були затверджені Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір.

Правила та Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком запроваджуються відповідно до законів "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" та "Про житлово-комунальні послуги".

Затверджені документи повноцінно запускають ринок управління багатоквартирними будинками і стимулюватимуть його розвиток на конкурентних засадах.

Даний крок є ще одним дуже важливим кроком до забезпечення якісних житлово-комунальних послуг та прозорості відносин між співвласниками багатоповерхівок та управителями. Це чіткі, єдині і зрозумілі для всіх правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Із набранням чинності Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовим договом співвласники зможуть самостійно й вільно обирати управителя, встановлювати умови надання послуги і розмір оплати. Документом також чітко визначені права та обов’язки співвласників та управителів. А головне - їх відповідальність, умови розірвання договору й припинення надання послуги.

__________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

09 лютого 2018 року (Перепланування квартири в багатоквартирному будинку)

08 лютого 2018 року (Залили квартиру. Що робити?)

30 січня 2018 року (Як не стати жертвою шахраїв при оренді житлового приміщення (квартири, будинку тощо)?!)

29 травня 2017 року (Внесені зміни до Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку)