Важливi питання  
09.11.2018 №8 

Порядок розгляду звернень щодо передачі в оренду вантажних вагонів

Вказаний Порядок встановлює процедуру розгляду звернень, визначення розміру орендної плати, прийняття рішень щодо оренди вантажних вагонів, а його дія поширюється на головні управління (управління) Укрзалізниці (далі - Главки), залізниці та підприємства залізничного транспорту, які входять до сфери управління Укрзалізниці та мають на своєму балансі рухомий склад (далі - Підприємства).

Передача в оренду вагонів проводиться для перевезень вантажів у межах (внутрішньому, експортно-імпортному сполученнях, а також транзитних перевезень територією України) та поза межами України. Курсування орендованих вагонів за межами України здійснюється за згодою Укрзалізниці та відповідних залізничних адміністрацій зарубіжних країн і здійснюється ВИКЛЮЧНО на конкурсних засадах.

За порядком, розгляд звернень на передачу в оренду вантажних вагонів та прийняття рішення щодо проведення конкурсу на право оренди вагонів. у вказаному Порядку визначений перелік документів, що повинен бути наданий Укрзалізниці для подальшого розгляду відповідною комісією та прийняття рішення (конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 13.10.2004 N 2149).

Вже після складання та затвердження протоколу засідання конкурсної комісії залізниця (підприємство) відповідно до діючого законодавства укладає з переможцем конкурсу договір оренди з дотриманням умов конкурсу та його результатів.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

10 вересня 2018 року (Порядок замовлення ПЕРЕВЕЗЕННЯ залізницею організованих ГРУП ДІТЕЙ)

10 вересня 2018 року (ВАРТІСТЬ КВИТКІВ на проїзд залізницею у різні пори року буде РІЗНА)

07 вересня 2018 року (05.09.2018 р. Кабмін схвалив проект Закону України "Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути")

31 серпня 2018 року (Стала відома вартість квитків на "Поїзд 4 столиць")

28 серпня 2018 року (Можливі зміни в графіку руху поїздів)

14 серпня 2018 року (28.09.2018 відправиться у перший рейс "Поїзд 4 столиць" та курсуватиме щотижня)

26 липня 2018 року (Залишилися без паспорта в іншій країні? Корисні поради та послідовність дій.)

23 липня 2018 року (Повернення платежів за невикористані проїзні документи (квитки))

23 липня 2018 року (Зібралися у подорож залізницею? Ознайомтесь із правилами безпеки!)