Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
19.11.2014 N 349

(Наказ втратив чинність з 01.01.2018 р. на підставі Наказу
Державної служби статистики України
N 188 від 21.07.20
17)

Про затвердження форм державних статистичних
спостережень N 7-торг (річна) "Звіт про наявність
торгової мережі" та N 1-торг (нафтопродукти) (місячна)
"Про продаж світлих нафтопродуктів і газу"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої торгівлі, що додаються, та ввести їх у дію, починаючи:

1.1. Зі звіту за 2014 рік - N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі".

З формою N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі" можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2014 р.", папка "Звітність за IV квартал 2014 р.".

1.2. Зі звіту за січень 2015 року - N 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу".

З формою N 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2015 р.", папка "Звітність за місяць".

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом:

2.1. N 7-торг - на юридичних осіб, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі.

2.2. N 1-торг (нафтопродукти) - на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами та газом через автозаправні станції та автомобільні газонаповнювальні компресорні станції.

3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А.О.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формами державних статистичних спостережень, затвердженими цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність:

5.1. З 01 січня 2015 року - форму N 7-торг, затверджену наказом Державної служби статистики України від 02 грудня 2013 року N 366 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі та мережі ресторанного господарства" та N 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу".

5.2. З 01 лютого 2015 року - наказ Державної служби статистики України від 02 грудня 2013 року N 366 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі та мережі ресторанного господарства" та N 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Голови І.М. Жук