Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
21.07.2017 N 188

(Наказ втратив чинність з 01.01.2019 р. на підставі Наказу
Державної служби статистики України
N 178 від 05.09.20
18)

Про затвердження форми державного статистичного
спостереження N 7-торг (річна) "Звіт
про наявність торгової мережі"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік.

Форма N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі" для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази/Форми", підрозділ "Звітність за 2017 р.", папка "Звітність за IV квартал 2017 р.".

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля.

3. Департаменту статистики торгівлі (Фризоренко А. О.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2018 року наказ Держстату від 19 листопада 2014 року N 349 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень N 7-торг (річна) "Звіт про наявність торгової мережі" та N 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" (зі змінами).

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Іщенка А. В.

Голова І. Є. Вернер