Документ втратив чиннiсть!

ПРЕЗИДІЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

( Постанову відмінено згідно Постанови Президії ВР УРСР
N 821-XII від 01.03.91
)

Про умови оплати праці працівників апарату
місцевих Рад народних депутатів Української РСР

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Відповідно до постанови Президії Верховної Ради СРСР від 20 жовтня 1989 року "Про Примірне положення про голів і президії місцевих Рад народних депутатів" встановити посадові оклади голів і заступників голів Рад, працівників апарату місцевих Рад на рівні посадових окладів відповідних категорій працівників виконавчо-розпорядчих органів відповідних Рад народних депутатів.

Посадові оклади заступників голів обласних, районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів прирівнюються до посадових окладів перших заступників голів виконавчих комітетів зазначених місцевих Рад народних депутатів. Посадові оклади заступників голів сільських і селищних Рад народних депутатів встановлюються на 10-20 процентів нижче посадових окладів голів виконкомів цих Рад народних депутатів.

2. Витрати на утримання працівників апарату місцевих Рад проводяться за рахунок коштів місцевих бюджетів у межах фонду оплати праці, встановленого для органів державного управління виконкомам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів.

3. У зв'язку з утворенням в структурі відповідних місцевих Рад народних депутатів республіки президій Рад виключити із складу виконавчих комітетів місцевих Рад народних депутатів посаду секретаря виконкому та ввести в структуру і штати виконавчих комітетів обласних, районних, міських (крім виконкомів міських Рад міст районного підпорядкування), районних у містах Рад посаду керуючого справами з посадовим окладом, встановленим постановою Ради Міністрів СРСР від 29 вересня 1989 року N 803 "Про вдосконалення оплати праці працівників апарату органів державного управління" для секретарів виконкомів зазначених Рад народних депутатів. Штатна посада голови або заступника голови селищної, сільської Ради вводиться за рахунок посади секретаря виконавчого комітету відповідної Ради народних депутатів.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР В.ШЕВЧЕНКО

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР М.ХОМЕНКО

м. Київ,
7 березня 1990 року
N 8919-XI