Важливi питання  
06.11.2018 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ запустило механізм "будівельної амністії" для об’єктів незначного класу наслідків (СС1)

Як і зазначено у назві новини - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ запустило механізм "будівельної амністії" для об’єктів незначного класу наслідків (СС1). Про осатаннє повідомив Віце-прем’єр-міністр України Г.Зубко.

На вищезазначене рішення чекають дуже багато громадян/сімей. Адже, кожне п’яте звернення до ДАБІ сьогодні - з приводу "будівельної амністії".

В першу чергу це стосується приватного сектора, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі, які були збудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 м2. Буде продовжений термін прийняття в експлуатацію таких будівель.

Відповідний порядок розроблений на виконання Закону "Про внесення зміни до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт" N 2363.

Порядок обстеження й прийняття в експлуатацію, про який йдеться мова абзацем вище, буде НЕскладний та не потребуватиме від громадян зайвих довідок.

Але! Головним аспектом буде те, щоб збудова відповідала цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію. А орган державного архітектурно-будівельного контролю повинен буде прийняти об'єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

13 серпня 2018 року (Створення сімейних будинків для дітей-сиріт на заміну діючим інтернатам)

02 серпня 2018 року (З якими проблемами може зіткнутися власник самобуду?!)

26 квітня 2018 року (Будівельні роботи на які НЕ потрібно отримувати дозвіл)

26 березня 2018 року (Приватний сектор. Дотримуйтесь норм відстані, щоб не було конфліктів з сусідами.)

13 грудня 2017 року (Самовільне будівництво та приведення у відповідність (узаконення) документально)

01 грудня 2016 року (Закупівлі будівельних робіт. Сьогодні про застосування діючого законодавства у сфері публічних закупівель.)

01 червня 2017 року (Cпрощено умови ведення будівельного бізнесу в Україні)