Актуальні новини  
08.10.2018 №2 

14 нових членів ЦВК склали державну присягу

Одразу згадаємо, що 18.09.2018 р. Верховна рада схвалили законопроект за N 9090. Останнім були внесені зміни до статті 6 закону "Про Центральну виборчу комісію". Так, кількість членів Центральної виборчої комісії збільшилася з 15 до 17.

Враховуючи такі нововведення, наприкінці вересня Верховна рада призначила новий склад ЦВК.

Серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі Центрвиборчкому, ці кандидати мають великий практичний досвід і досконалі знання українського та міжнародного виборчого права. Всі запропоновані особи є професійними юристами.

Тепер про текст присяги: "Присягаю українському народу при здійсненні своїх повноважень у Центральній виборчій комісії дотримуватися Конституції України та законів України, позапартійної позиції, бути чесним, об'єктивним та неупередженим у вирішенні питань, що належать до повноважень комісії, забезпечувати реалізацію та захист виборчих прав громадян та право на участь у референдумі".

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

25 вересня 2018 року (В Україні планують ввести НОВИЙ ВИД ПОКАРАННЯ - позбавлення права голосу на виборах)

06 квітня 2018 року (Україна не визнає легітимними вибори Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіяхУкраїни)

25 січня 2018 року (Склад Центральної виборчої комісії буде оновлений)