Актуальні новини  
04.10.2018 №3 

ПЕРЕКАЗИ З/ДО ЄВРОПИ стали доступнішими. Надіслати переказ PrivatMoney в євро можливо з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet.

Нещодавно між ПриватБанком та чеською компанією Payment Planet був підписаний договір про співпрацю в галузі міжнародних грошових переказів, завдяки чому система грошових переказів PrivatMoney розширює свою присутність на території Чеської Республіки, Польщі, Італії та Франції.

Дана система грошових переказів є зручною, доступною та виходить на ринки саме тих європейських країн, де сьогодні працює або відпочиває більшість українців, - Польщі, Чехії та Південної Європи. А унікальні технології банку дозволяють отримувати перекази онлайн просто на картку, причому як у євро, так і в національній валюті.

Тепер з'явиться можливість здійснювати перкази PrivatMoney в Україні в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі Payment Planet. В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати в понад 2 100 відділеннях і майже в 20 000 банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку. Переказ стає доступним для виплати одержувачу за 5 хвилин після його відправлення.

За процедурою, для отримання переказу PrivatMoney у відділенні ПриватБанку, одержувач повинен пред’явити паспорт, назвати операціоністу контрольний номер переказу, суму та валюту переказу, ім’я відправника та країну відправлення.

Важливо! Контрольний номер переказу одержувачу повідомляє відправник переказу.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 вересня 2018 року (У новому 2019 році ІНОЗЕМНУ ВАЛЮТУ можна буде КУПУВАТИ ОНЛАЙН)

27 червня 2018 року (Схвалений Закон "Про валюту і валютні операції")

26 червня 2018 року (Оплата праці іноземною валютою)

13 червня 2018 року (НБУ спростив правила міжнародних грошових переказів)

22 травня 2018 року (Прийнято в першому читанні проект Закону України "Про валюту")

13 березня 2018 року (Продовжені санкції проти чотирьох російських банків)

06 березня 2018 року (Ідентифікація клієнта банку. Рекомендації від НБУ.)

03 березня 2018 року (Скоро у НБУ запрацює Кредитний реєстр щодо боржників)