Актуальні новини  
02.10.2018 №2 

Президент підписав закон про боротьбу з піратством

Як і зазначено вище - Президентом П. Порошенко підписаний Закон, яким були внесені Зміни до статті 5 закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних". Дану тему ми вже обговорювали у своїх новинах за 13 вересня 2018 року (У найближчому часі буде посилена БОРОТЬБА З ПІРАТСТВОМ).

Основною метою розробки та прийняття цього закону є вдосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.

Як результат, завдяки підвищенню прозорості процесу маркування правовласники зможуть ефективно контролювати процес видачі марок і вчасно протидіяти шахрайству та незаконному використанню цих захисних елементів.

Реалізація закону сприятиме створенню додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

13 вересня 2018 року (У найближчому часі буде посилена БОРОТЬБА З ПІРАТСТВОМ)

10 серпня 2018 року (Передрук інтернет-фото без дозволу автора є незаконним! Такого висновку дійшов Суд ЄС)

19 березня 2018 року (Авторське право: схвалено законопроект про реформу системи колективного управління майновими правами)

13 березня 2018 року (Влада вирішила захистити українського товаровиробника. Щодо цього у ВРУ зареєстрований відповідний проект.)

28 лютого 2018 року (Подача заяви до Європейського суду з прав людини, її зміст, плата та процес розгляду.)