Актуальні новини  
11.07.2018 №3 

Звірка даних по транспортному податку

Як то визначено Податковим кодексом України, а саме підпунктом 267.6.10 пункту 267.10 статті 267 - фізичні особи, це платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявленні розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема, документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному п. 267.6 ПКУ, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

_______________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

26 червня 2018 року (Національна транспортна стратегія України на період до 2030 року)

23 червня 2018 року (Дороги в Україні стануть вужчими)

29 травня 2018 року (З 15 липня очікується збільшення тарифів на проїзд громадським транспортом)

01 березня 2018 року (Платні дороги в Україні - від міфу до реальності.)

19 червня 2018 року (Вдосконалені правила складання протоколів про вчинення адміністративних порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху)

14 листопада 2017 року (Оплата транспортного податку при досягненні автомобілем п'ятирічного віку)