Актуальні новини  
09.07.2018 

Ветеринарні документи видають за новими правилами

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 06 червня 2018 р. N 447 вніс зміни до Порядку видачі ветеринарних документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. N 857.

Прийнятими змінами було визначено, що товари, які вивозяться за межі території України, повинні супроводжуватися оригіналами міжнародних ветеринарних сертифікатів, виданих державним інспектором ветеринарної медицини або уповноваженим лікарем ветеринарної медицини на підставі звернень власника вантажу або уповноваженої ним особи.

Основною метою прийняття змін до вказаного в абзаці першому нормативно-правового акту, було безпосереднє налагодження ефективної роботи територіальних органів Держпродспоживслужби та можливості оформлення ветеринарних документів під час експорту тваринницької продукції у відповідності до сучасних міжнародних вимог. Одночасно із цим, прийняття такого рішення Уряду, забезпечить безперервність виконання функцій Держпродспоживслужби в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

18 квітня 2018 року (Харчові продукти тваринного походження на митниці перевірятимуть за старими списками)

27 березня 2018 року (Процедура оформлення товарів на митниці зазнала змін)

18 січня 2018 року (24-годинне обмеження для безмитного ввезення товарів планується скасувати)

12 грудня 2017 року (Верховною Радою схвалені нові обмеження на безмитне ввезення фізичними особами товарів в Україну)

29 червня 2017 року (На яку суму можна буде ввезти товар в Україну і не сплачувати мито?)