Актуальні новини  
06.07.2018 №2 

Стовпи для світла!!! Або, як вирішили боротися із рекламою.

На останніх зборах Верховною Радою України був ухвалений законопроект "Про внесення змін до закону "Про рекламу". Після декількох невдалих спроб, "за" проголосували 226 народних депутатів.

Даним Законом забороняється використовувати елементи контактної мережі для розміщення реклами.

У пояснювальній записці до проекту Закону зазначено, що фактично перетворення підтримуючих елементів контактної мережі і опор зовнішнього освітлення в суцільний ланцюг рекламоносіїв призвело до неприпустимого візуального засмічення наших вулиць і площ, спотворення історичного і культурного ареалів українських міст, згубно впливає на цілісне сприйняття розташованих у містах архітектурних ансамблів, негативно позначається на безпеці дорожнього руху.

Передбачається, що розміщення реклами і/чи рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах і обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення (насамперед, на вуличних ліхтарях) забороняється.

Також, народними депутатами внесений на розгляд Верховної Ради проект закону, яким пропонують визначити мовою реклами українську.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

12 лютого 2018 року (Вимоги до розміщення зовнішньої реклами)

21 березня 2017 року (Вимоги до кандидата на посаду керівника державного чи комунального закладу культури)