Скасовано необхідність розробки історико-містобудівного обґрунтування
Процедура що стосується розроблення та погодження науково-проектної документації на будівництво в історичних населених місцях значно спрощена.
Для досягнення зазначеного абзацем вище був розроблений відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць". Даний проект був вже схвалений 21.02.2018 на засіданні Кабінета Міністрів України (Постанова від 21.02.2018 N 92).
Основною внесеною зміною стало те, що відбулося скасування необхідності розробки історико-містобудівного обґрунтування (ІМО) в тих історично населених місцях, де в установленому порядку розроблені та затверджені історико-архітектурні опорні плани. А з 1 січня 2019 року інститут ІМО ліквідовується взагалі. Вся проектна документація на нове будівництво у історично населених місцях має розроблятися виключно відповідно до історик-архітектурних опорних планів.
_______________________________________________________
СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:
30 березня 2018 року (Яким має бути торговий центр згідно Будівельних Норм)
01 грудня 2016 року (Закупівлі будівельних робіт. Сьогодні про застосування діючого законодавства у сфері публічних закупівель.)
01 червня 2017 року (Cпрощено умови ведення будівельного бізнесу в Україні)