Актуальні новини  
19.12.2017 №2 

До уваги пенсіонерів! Пенсії за січень 2018 року виплатять в грудні цього року.

Не порушуючи традицію минулого грудня, Кабінет Міністрів України своєю постановою від 13 грудня 2017 р. N 970 "Деякі питання виплати пенсій" постановив, що українці отримають пенсії за січень 2018 року в грудні 2017 року.

Вказане рішення відносно дострокової виплати пенсії, прийнято у зв'язку із вихідними днями, в які пошта і банки теж не будуть працювати.

Даний крок покликаний забезпечити своєчасну виплату пенсій з урахуванням святкових і вихідних днів в січні 2018 року. Відповідно до тексту документа, фінансування і виплата пенсій в грудні 2017 року буде проводитися особам, яким виплачується пенсія на їх поточні рахунки в банках і через національного оператора поштового зв'язку ("Укрпошта"), згідно з датами виплати, Пенсійним фондом за погодженням з Мінсоцполітики.

На прикінці року підвищення видатків держбюджету є однією з причин прискорення інфляції і соціальні видатки у грудні завжди збільшуються через те, що Мінфін на 50% фінансує пенсії січня. Такий маневр дозволяє йому зменшити видатки наступного року.

__________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 жовтня 2017 року (Перерахунок пенсій, як наслідок прийняття пенсійної реформи.)

17 жовтня 2017 року (Догляд за дитиною, зарахування стажу та і пенсійна реформа.)

11 жовтня 2017 (Верховною Радою України прийнята пенсійна реформа, яка відсьогодні набула чинності.)

05 вересня 2016 року (щодо обчислення декретних, якщо в розрахунковому періоді відпустка для догляду за дитиною до досягненням нею трирічного віку)