Актуальні новини  
07.12.2017 №2 

Підписаний Закон про житлово-комунальні послуги

Як і зазначено Президент П.Порошенко підписав Закон України "Про житлово-комунальні послуги".

За доповідною запискою до даного акта - реалізація положень Закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.

Як зазначено на сайті Президента - вказаним Законом осучаснені правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також запроваджуються новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Нормами документа визначений перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та організаційні засади їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладання, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних. А також, у документі йдеться про пеню за невчасно оплачену комуналку, яку починаючи з 01.01.2019 р. будуть нараховувати за кожний протермінований день.

Хоча, якщо людина невчасно отримала заробітну плату за конкретний місяць, документальне підтвердження цього звільнить її від штрафу.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

13 вересня 2016 року (щодо прикладів розрахунку субсидії за житлово-комунальні послуги)