Актуальні новини  
26.09.2017 

Внесені суттєві зміни до Правил пожежної безпеки України

Як і зазначено у назві даної новини Міністерство внутрішніх справ України своїм наказом від 31.07.2017 N 657 затвердило зміни до Правил пожежної безпеки в Україні.

Загалом, вказані зміни уточнюють, що для кожного приміщення об'єкта мають бути розроблені та затверджені керівником об'єкта або уповноваженою ним посадовою особою інструкції про заходи пожежної безпеки. Одночасно із цим - Правила доповнено нормою, якою передбачено, що інструкції про заходи пожежної безпеки не розробляються для душових, басейнів, мийних, умивалень та санвузлів, а також для коридорів та вестибюлів.

Також визначено, що під час експлуатації об'єктів:

- забороняється знижувати рівень пожежної безпеки, встановлений законодавством, яке було чинним на момент початку використання об'єкта;

- забороняється зменшувати мінімальні протипожежні відстані;

- не допускається знижувати клас вогнестійкості елементів заповнення прорізів у протипожежних перешкодах.

Дадатково уточнено, що у будинках, крім будинків V ступеня вогнестійкості, дерев'яні елементи горищних покриттів (крокви, лати) повинні оброблятися засобами вогнезахисту, які забезпечують I групу вогнезахисної ефективності. Необхідність обробляння засобами вогнезахисту дерев'яних елементів інших конструкцій будинків визначається відповідними нормативними документами за видами будинків.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

22 серпня 2017 року (Правила охорони праці в архівах вдосконалені)