Актуальні новини  
05.09.2017 

Затверджений "новий" Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга".

У відповідноcті до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України своєю постановою від 09.08.2017 р. N 562 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга".

Затверджений Порядок, про який йдеться мова і як говорить назва самого Порядку, визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Забезпечення діяльності Українського інституту книги, випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга" для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга" та створення цифрової бібліотеки.</B>

Постанову розроблено і прийнято на виконання Бюджетного кодексу України та розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 N 15 "Про затвердження переліків бюджетних програм, порядки використання коштів державного бюджету за якими визначаються у 2017 році Кабінетом Міністрів України, та бюджетних програм, за якими затверджені порядки використання коштів державного бюджету".

Одночасно із набранням чинності Постанови N 562, постанову Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 419 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга" визнано такою, що втратила чинність.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

17 липня 2017 року (Підтвердження оплати за рахунок бюджетних коштів)