Актуальні новини  
03.08.2017 №2 

Змінений порядок розрахунку та міжбанківського переказу коштів

Внесені зміни до деяких нормативно-правових актів з питань безготівкових розрахунків в Україні та міжбанківського переказу коштів в Україні в національній валюті.

Зазначене передбачено постановою Правління Національного банку України від 27.07.2017 р. N 71 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

У відповідності до вказаної Постанови N 71, внесені зміни до:

- Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21 січня 2004 N 22, у частині прийняття на виконання банками інкассового доручення (розпорядження) на стягнення податкового боргу, оформленого контролюючим органом на підставі рішення керівника контролюючого органу (його заступника або уповноваженої особи).

- Інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 16 серпня 2006 N 320, у частині унормування нового способу укладання договорів Національним банком із клієнтами для здійснення міжбанківського переказу коштів через систему електронних платежів Національного банку, а саме укладання з банками та їх філіями Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг регулятором.

Постанова N 71 вступила в силу сьогодні - 03 серпня 2017 року.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

24 липня 2017 року (Національний банк України нагадав про необов'язковість печатки на будь-якому з документів)

13 квітня 2017 року (Випадки, за яких працівники контролюючих органів мають право вимагати у суб'єктів господарювання та/або банківської установи інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках.)

29 червня 2016 року (щодо внесення змін до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів)