Актуальні новини  
21.07.2017 

Урядом визначені критерії щодо перевірки безпечності продуктів та захисту споживачів

Своєю постановою від 12 липня 2017 р. N 515 Кабінет Міністрів України вніс зміни до пункту 7 Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері метрології та метрологічної діяльності та визначається періодичність здійснення Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів планових заходів метрологічного нагляду за законодавчо регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та за кількістю фасованого товару в упаковках.

Останні затверджені постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері метрології та метрологічної діяльності та визначається періодичність здійснення Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів планових заходів метрологічного нагляду за законодавчо регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та кількістю фасованого товару в упаковках" від 16 грудня 2015 р. N 1058 і в абзаці другому слово "рік" замінено словами "два роки".

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

09 червня 2017 року (Урядом остаточно скасоване державне регулювання цін на продовольчі товари)

03 жовтня 2016 року (щодо конкретизації за списком продовольчих товарів, яких стосується пілотний проект щодо тимчасової (строком на три місяці) відміни державне регулювання цін)