Актуальні новини  
15.06.2017 

Міністерство фінансів України змінило форму неприбуткового (нульового) звіту

Нагадаємо, що своїм наказом від 28.04.2017 р. N 469 Міністерство фінансів України виклало у новій редакції форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, яка була затверджена наказом Мінфіну від 17.06.2016 р. за N 553.

На підставі цього наказу, змінами, які сталися у порядку подання звіту в 2017 році, можна назвати, по-перше, чітко визначений річний звітний період для неплатників податку на прибуток, і те, що фінансова звітність, яку слід подавати разом зі Звітом, стала його обов’язковою невід’ємною частиною.

Відтепер, у заголовній частині звіту передбачені лише два варіанти звітних періодів його подання - місяць і рік (раніше - місяць, 1 квартал, півріччя, три квартали і рік). А наприкінці звіту у таблиці "Наявність додатків" з’явилася нова графа "ФЗ", у якій проставляється позначка "+". Як і раніше, потрібно буде зазначити і види поданої разом зі звітом фінансової звітності. Для цього наприкінці звіту зберегли таблицю із можливими формами фінансової звітності, проте наразі ця таблиця містить детальніший опис таких форм.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

06 квітня 2017 року (Чи потрібно фізичній особі зазначати в річній податковій декларації про майновий стан та доходи спадок, який оподаткований за нульовою ставкою?)