Актуальні новини  
26.05.2017 

Підвищені посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування

24 травня Кабінет Міністрів України вніс зміни у додатки 48-55 до своєї ж постанови від 09.03.2006 N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів".

Нагадаємо, що Законом України "Про державну службу" від 10 грудня 2015 року N 889-VIII були підвищені посадові оклади державних службовців. Одночасно із цим, посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування залишилися без змін.

З метою врегулювання даного питання та підвищення розмірів посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, а також забезпечення диференціації розмірів посадових окладів у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати Міністерство соціальної політики України розробило проект відповідного акта.

Після набрання чинності останнім, також унормовуються умови оплати праці сільських і селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їхніх виконавчих комітетів і поновлюється норма щодо виплати надбавки зазначеним посадовим особам за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

Реалізація змін буде проводитись в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників органів місцевого самоврядування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

16 грудня 2016 року (Акти органів місцевого самоврядування. Де та як здійснюється їх публікація.)

15 серпня 2016 року (щодо антикорупційних обмежень при спільній роботі близьких осіб в органах місцевого самоврядування)