(Щодо припинення дії Угоди див. Постанову КМ
N 412 від 17.06.2015)
Угода
між Урядом України та Урядом Російської Федерації
про контроль за якістю продукції,
що постачається для Збройних Сил України
і Збройних Сил Російської Федерації
Угода
між Урядом України та Урядом Російської Федерації
про контроль за якістю продукції,
що постачається для Збройних Сил України
і Збройних Сил Російської Федерації
Дата підписання: 26.08.1997
Дата набрання чинності для України: 17.11.1997
Уряд України і Уряд Російської Федерації, які надалі іменуються Сторонами,
з метою розвитку положень Угод між Урядом України та Урядом Російської Федерації:
про виробничу та науково-технічну кооперацію підприємств оборонних галузей промисловості від 18 листопада 1993 року;
про співробітництво в галузі виробництва та постачання авіаційної техніки від 8 лютого 1993 року;
про співробітництво в галузі створення і експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки від 8 лютого 1995 року
погодились про таке:
Стаття 1
Терміни, що використовуються в цій Угоді, означають:
"продукція" - озброєння, військова техніка, військове майно, комплектуючі вироби для них, науково-технічна продукція, а також роботи та послуги;
"замовник" - Міністерство оборони України або Міністерство оборони Російської Федерації, за контрактом (договором) з яким здійснюється розробка (модернізація), виробництво, ремонт та постачання продукції;
"держава-постачальниця" - держава (Україна або Російська Федерація), на території якої розташовані організації (підприємства, установи), що виробляють і здійснюють постачання продукції у встановленому порядку;
"контроль якості продукції" - проведення перевірок (випробувань) з метою визначення відповідності продукції вимогам, що ставляться до неї;
"прийомка продукції" - прийняття за результатами контролю якості продукції рішення про її придатність до постачання і (або) використання та оформлення відповідних документів;
"контракт (договір)" - угода про постачання (розробку, модернізацію або ремонт) продукції.
Стаття 2
Контроль якості і прийомну продукції для Збройних Сил України та Збройних Сил Російської Федерації в організаціях, на підприємствах та в установах держави-постачальниці здійснюють військові представництва міністерства оборони держави-постачальниці.
Допускається за узгодженням між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Російської Федерації прийомку продукції в організаціях, на підприємствах та в установах держави-постачальниці здійснювати представниками (комісіями) замовника.
Права та обов'язки представників (комісій) замовника в організаціях, на підприємствах та в установах держави-постачальниці, взаємовідносини між представниками (комісіями) замовника і керівниками організацій, підприємств та установ визначаються умовами контракту (договору).
Порядок забезпечення умов для діяльності представників (комісій) замовника в організаціях, на підприємствах і в установах держави-постачальниці визначається умовами контракту (договору) на постачання продукції.
Стаття 3
Номенклатура продукції (у тому числі комплектуючих виробів, що постачаються згідно з міжзаводською кооперацією), яка підлягає контролю якості і прийомці, визначається замовником і вказується у контрактах (договорах).
Контроль якості і прийомка продукції здійснюються відповідно до вимог технічної документації, вказаної в контрактах (договорах).
Відповідність прийнятої продукції до умов контракту (договору) підтверджується посвідченням, що направляється протягом доби військовим представництвом Міністерства оборони України або Міністерства оборони Російської Федерації, яке здійснює контроль якості і прийомку продукції, на адресу замовника.
Стаття 4
Керівництво військовими представництвами, вказаними у статті 2 цієї Угоди, і контроль за їх діяльністю здійснюють управління міністерств оборони, яким ці представництва підпорядковані.
У перевірках військових представництв міністерства оборони держави-постачальниці з питань організації контролю якості і прийомки продукції в інтересах замовника за узгодженням між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Російської Федерації можуть брати участь представники замовника.
Стаття 5
Ця Угода тимчасово застосовується з дати її підписання і набирає чинності з дати останнього повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.
Ця Угода укладається терміном на п'ять років. її дія автоматично продовжуватиметься щоразу на наступний рік, якщо за шість місяців до закінчення відповідного періоду жодна зі Сторін письмово не повідомить іншу Сторону про своє бажання припинити її дію.
Вчинено в м. Києві 26 серпня 1997 року в двох примірниках, кожен українською і російською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.
За Уряд України | За Уряд Російської Федерації |
(підпис) | (підпис) |