ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
28.11.2011 N 2205

Про внесення змін до розпорядження
виконавчого органу Київської
міської ради (Київської міської
державної адміністрації) від 18.03.2010 N 151

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.09.2010 N 787 "Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві" та у зв'язку зі змінами у персональному складі міської комісії по розподілу жилої площі, що надається деяким громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Унести зміни до складу міської комісії по розподілу жилої площі, що надається громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, та особам, які самостійно переселилися з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2010 N 151 "Про утворення міської комісії по розподілу жилої площі, що надається деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.10.2010 N 807), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Затвердити зміни до Положення про міську комісію по розподілу жилої площі, що надається громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, та особам, які самостійно переселилися з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2010 N 151 "Про утворення міської комісії по розподілу жилої площі, що надається деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова О.Попов

Затверджено
Розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
18.03.2010 N 151

(в редакції розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
від 28.11.2011 N 2205)

Склад
міської комісії по розподілу жилої площі, що надається
громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи
перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали
інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду
, сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до
категорії 1, та особам, які самостійно переселилися з територій,
що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії
на Чорнобильській АЕС



 
Пшеничний
Віталій Никифорович 
-
 
начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), голова комісії 


 
Лебедюк
Ганна Олександрівна 
-
 
начальник управління з питань розподілу житла та звернень громадян Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови комісії 


 
Цвєткова
Світлана Анатоліївна 
-
 
завідувач сектору з питань житлового та медико-санітарного забезпечення громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар комісії 
  Бортчак
Анатолій Антонович 
-
 
член правління міжнародної громадської організації інвалідів Чорнобиля "Промінь 5-2" (за згодою) 
  Весельський
Броніслав Флоріанович 
-
 
член спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району (за згодою) 


 
Ґудзь
Тамара Василівна 
-
 
начальник відділу пільгового житла КП "Житло-сервіс" Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 

 
Денисенко
Раїса Анатоліївна 
-
 
голова громадської організації дітей-інвалідів Чорнобиля "Квіти полину" (за згодою) 


 
Данилюк
Людмила Василівна 
-
 
завідувач юридичного сектору Головного управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 
  Сокирко
Костянтин Васильович 
-
 
голова громадської організації "Товариство "Ветеран Чорнобиля" Київ метробуду (за згодою) 
  Чуба
Володимир Григорович 
голова Київської міської організації "Союз Чорнобиль України" (за згодою) 
  Шутий
Валерій Михайлович 
-
 
начальник управління соціального захисту Київської міської ради профспілок (за згодою). 

Заступник голови - керівник апарату

Затверджено
Розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
18.03.2010 N 151

(в редакції розпорядження
виконавчого органу
Київської міської ради
(Київської міської
державної адміністрації)
від 28.11.2011 N 2205)

Положення
про міську комісію по розподілу жилої площі, що
надається громадянам, які внаслідок Чорнобильської
катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня
або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують
особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника
з числа осіб, віднесених до категорії 1, та особам, які самостійно
переселилися з територій, що зазнали радіоактивного забруднення
внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

1. Міська комісія по розподілу жилої площі, що надається громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, та особам, які самостійно переселилися з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (далі - Комісія), є постійно діючим дорадчим органом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Комісія розглядає питання щодо надання жилої площі постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: особам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, а також пенсіонерам та інвалідам, які самостійно переселяються (переселились) в місто Київ на жилу площу близьких родичів з радіоактивно забруднених територій.

3. Комісія створюється з метою реалізації Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", Порядку надання додаткової жилої площі особам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.12.96 N 1589, та Порядку відселення та самостійного переселення громадян з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.92 N 706 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.94 N 218), в частині, що стосується забезпечення житлом пенсіонерів та інвалідів, які самостійно переселяються (переселилися) в місто Київ на жилу площу близьких родичів, та з метою забезпечення громадського контролю і додержання гласності та прозорості при розподілі житла.

4. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також актами Президента України, постановами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київського міського голови і цим Положенням.

5. Формою роботи Комісії є засідання, які скликаються в міру необхідності головою Комісії. Для прийняття рішень необхідна присутність на засіданні не менше половини членів Комісії. Рішення приймаються простою більшістю голосів і викладаються в протоколі, який підписується головою, а в разі його відсутності - заступником голови Комісії, секретарем та присутніми членами Комісії.

6. Персональний склад Комісії затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Секретарем Комісії призначається представник структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на який покладено обов'язок ведення загальноміського реєстру перебування на квартирному обліку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

До складу Комісії можуть входити (за їх згодою) представники громадських об'єднань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, профспілкових організацій, депутати Київської міської ради.

7. Відповідно до ст. 15 Житлового кодексу Української РСР Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація затверджує рішення Комісії про надання житла та видає ордери на житлові приміщення в установленому порядку.

8. Основними принципами роботи Комісії є:

- дотримання вимог чинного законодавства при вирішенні питань надання житла громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- впровадження єдиного підходу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, громадських об'єднань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в питаннях квартирного обліку та надання їм житла.

9. Комісія має право:

- у межах своєї компетенції приймати рішення про надання житла громадянам, зазначеним в пункті 1 цього Положення;

- одержувати від районних в місті Києві державних адміністрацій інформацію про перебування на квартирному обліку осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- отримувати необхідну інформацію з питань квартирного обліку та надання житла;

- надавати роз'яснення в межах своєї компетенції щодо застосування чинного законодавства України з питань квартирного обліку та надання житла постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;

10. Голова Комісії:

- здійснює керівництво комісією та організовує її роботу;

- скликає і веде засідання Комісії;

- представляє Комісію у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

11. У разі відсутності голови Комісії його обов'язки покладаються на заступника голови Комісії.

12. Секретар Комісії інформує членів Комісії про місце і час проведення засідань, забезпечує підготовку матеріалів та оформлює протоколи засідань та витяги з них.

Заступник голови - керівник апарату