Документ втратив чиннiсть!

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ
14.10.2008 N 1144

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Державної митної служби України
N 1100 від 16.11.20
09)

Про внесення доповнення
до Методичних рекомендацій
із застосування окремих положень
Митного кодек
су України,
що стосуються питань визначення
митної вартості товарів, які імпортуються
на митну територію України

З метою відпрацювання єдиних підходів до визначення митної вартості біржових товарів, що ввозяться на митну територію України, (продукція сільськогосподарського виробництва, сільськогосподарська та інша техніка, мінеральні та інші добрива, засоби захисту рослин, паливно-мастильні матеріали, об'єкти нерухомості, рухоме майно, інша продукція, реалізація якої через Біржу не заборонена чинним законодавством), наказую:

1. Доповнити главу 10 Методичних рекомендацій із застосування окремих положень Митного кодексу України, що стосуються питань визначення митної вартості товарів, які імпортуються на митну територію України, затверджених наказом Державної митної служби України від 31.01.2007 N 74 (зі змінами), пунктом 10.4 у такій редакції:

"10.4. Посадова особа митного органу, яка здійснює контроль за правильністю визначення митної вартості, ураховує особливості визначення митної вартості товарів, які реалізуються в порядку біржової торгівлі.

При здійсненні контролю митної вартості біржових товарів, що ввозяться на митну територію України, ціну угоди щодо товару без урахування витрат на доставку, комісійних витрат, премії або знижки за фактичну якість товару і премії продавцю потрібно порівнювати з середнім значенням біржових котирувань за період 10 днів, що передує даті виставлення рахунку-фактури (інвойсу) для товарів, які не зберігалися під митним контролем на митній території України.

Для товарів, які змінили митний режим (наприклад з режиму "митний склад" на "імпорт"), або зберігалися на складі тимчасового зберігання ціну товару без урахування витрат на доставку, комісійних витрат, премії або знижки за фактичну якість товару і премії продавцю слід порівнювати з середнім значенням біржових котирувань за період 10 днів до дати подання вантажної митної декларації у митному режимі "імпорт" до митного оформлення.

Якщо здійснюється контроль вартості товарів на підставі сировинних складових, ураховуються дані про вміст сировини, що використовується для виготовлення цього товару.

За відсутності даних про щоденні біржові котирування для контролю використовується інформація про середні значення біржових котирувань за календарний місяць, коли здійснювалось відвантаження товару".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Гутника А.Є.

Голова Служби В.І.Хорошковський