Документ втратив чиннiсть!

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ
24.12.2009 N 894/2963

(Рішення втратило чинність на підставі Рішення
Київміськради
N 793/4231 від 14.05.20
10)

Про заходи щодо забезпечення виконання бюджету міста Києва у
2010 році

Відповідно до статті 79 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 N 1181 "Про заходи щодо забезпечення виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів у 2010 році" та з метою безперебійного функціонування бюджетної сфери міста Києва у 2010 році Київська міська рада вирішила:

1. До затвердження бюджету міста Києва на 2010 рік планувати та здійснювати витрати з міського бюджету міста Києва щомісячно в межах 1/12 обсягу видатків, визначених рішенням Київради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" (із змінами та доповненнями), з урахуванням дотацій і субвенцій та лише на цілі, які визначені у рішенні Київради "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" (із змінами та доповненнями), крім капітальних видатків.

2. Державній податковій адміністрації у місті Києві, іншим органам виконавчої влади, які здійснюють контроль за справлянням (стягненням) платежів до бюджету міста Києва, забезпечити щомісячні надходження до бюджету в обсягах, встановлених тимчасовим помісячним розписом бюджету міста Києва на I квартал 2010 року.

3. Встановити, що:

3.1. У разі невиконання показників доходів до загального фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік, визначених тимчасовим розписом міського бюджету міста Києва, головні розпорядники бюджетних коштів забезпечують взяття бюджетних зобов'язань та проведення видатків загального фонду міського бюджету міста Києва відповідно до встановлених обмежень бюджетних асигнувань, визначених Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.2. Фінансування головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва проводиться відповідно до затверджених у встановленому порядку тимчасових помісячних розписів доходів і видатків лише по бюджетних зобов'язаннях, зареєстрованих в органах Державного казначейства міста Києва, фінансових можливостей бюджету та відповідно до досягнутого рівня виконання показників по мережі, штатах і контингентах, виконання обсягів робіт та надання послуг тощо.

3.3. За рахунок резервного фонду міського бюджету міста Києва проводяться капітальні видатки на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 N 415.

4. Головним розпорядникам коштів міського бюджету міста Києва:

4.1. Передбачити у тимчасових кошторисах бюджетних установ у повному обсязі асигнування на заробітну плату працівників бюджетних установ, виходячи з умов оплати праці, визначених законодавством, та враховуючи проведення індексації заробітної плати працівників відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення"; нарахування на заробітну плату; виплату стипендій; проведення розрахунків за електричну і теплову енергію, водопостачання і водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.

4.2. Брати бюджетні зобов'язання та здійснювати відповідні видатки з бюджету за загальним фондом тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених тимчасовими кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, та у разі їх відповідності кошторисним призначенням і відсутності простроченої заборгованості з виплати заробітної плати працівникам, стипендій і за спожиті комунальні послуги та енергоносії, а за спеціальним фондом - у межах відповідних фактичних надходжень.

4.3. Здійснювати видатки за незахищеними статтями бюджету в межах наявних ресурсів без збільшення обсягів кредиторської заборгованості. Забезпечити поступове погашення кредиторської заборгованості бюджетних установ, яка виникла станом на 31.12.2009, частково за рахунок бюджетних призначень цього року та частково за рахунок їх власних надходжень.

4.4. У разі наявності коштів спеціального фонду бюджету міста Києва за окремими видатками, передбаченими за загальним і спеціальним фондами бюджету міста Києва, спрямовувати насамперед кошти спеціального фонду на здійснення таких видатків.

4.5. Забезпечити спрямування власних надходжень бюджетних установ на заходи, здійснення яких необхідне для виконання основних функцій і які не забезпечені коштами загального фонду бюджету міста Києва, в тому числі на погашення кредиторської заборгованості минулих періодів.

4.6. З метою економії бюджетних коштів забезпечити укладання прямих договорів (у тому числі з нерезидентами) безпосередньо з виробниками. Під час укладення договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг за результатами проведення торгів (тендерів) передбачати положення щодо заборони збільшення вартості товарів, робіт і послуг, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валют; з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року по видатках, які здійснюються на підставі договорів на виконання робіт та послуг, забезпечити включення вимоги про можливе коригування визначеної у договорі суми коштів та зобов'язань сторін у разі зменшення надходжень до міського бюджету міста Києва на 2010 рік; обмежити кількість випадків застосування процедури закупівлі в одного учасника. Передбачити застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань, визначених договорами (контрактами).

4.7. Заборонити збільшувати планову штатну чисельність працівників діючих бюджетних установ соціально-культурної сфери, затверджену в їх штатних розписах на 31.12.2009.

4.8. Забезпечити погодження з Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внесення змін до зведених кошторисів розпорядників бюджетних коштів в частині збільшення показників за власними надходженнями.

4.9. Забезпечити жорсткий контроль за відповідністю тимчасових кошторисів розпорядників бюджетних коштів в тимчасовому розписі бюджету.

4.10. Забезпечити виконання підпунктів 4.1 - 4.9 цього рішення розпорядниками та одержувачами коштів бюджету міста Києва.

5. Взяти до відома, що:

5.1. Розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників бюджетних установ встановлюються Кабінетом Міністрів України, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду, який діяв у грудні 2009 року.

Зазначені розміри збільшуються протягом 2010 року на суми індексації відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

5.2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 N 1298 керівники бюджетних установ, закладів та організацій встановлюють працівникам надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи, складність та напруженість в межах фонду заробітної плати, затвердженого в тимчасових кошторисах доходів та видатків на рівні 2009 року.

6. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

6.1. З метою забезпечення своєчасного фінансування видатків з бюджету міста Києва до затвердження бюджету на 2010 рік затвердити не пізніше 31.12.2009 тимчасовий розпис бюджету міста Києва згідно з вимогами пункту 1 цього рішення за погодженням з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, з урахуванням таких особливостей:

6.1.1. Щомісячні обсяги видатків за функціональною класифікацією загального фонду плануються, виходячи з ресурсної забезпеченості, сезонності та пріоритетності їх здійснення відповідно до вимог бюджетного законодавства.

6.1.2. За спеціальним фондом бюджету міста Києва на підставі детальних розрахунків і обґрунтувань з урахуванням необхідності їх здійснення у I кварталі 2010 року та обмежень, встановлених бюджетним законодавством.

6.2. Здійснювати у 2010 році виділення коштів головним розпорядникам коштів за незахищеними видатками та наданням кредитів загального фонду бюджету міста Києва з урахуванням можливостей бюджету згідно з помісячним розписом, а також зареєстрованими фінансовими зобов'язаннями.

6.3. У процесі виконання міського бюджету міста Києва за обгрунтованим поданням головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва здійснювати перерозподіл видатків, у тому числі тих, що здійснюються за рахунок субвенції з Державного бюджету України, за підфункціями (підрозділами) та кодами економічної класифікації видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень згідно з тимчасовим розписом.

6.4. При складанні тимчасового розпису міського бюджету врахувати видатки на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсації сім'ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплату щомісячної грошової допомоги у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що у 2009 році здійснювались з Державного бюджету України.

7. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2010 році забезпечити в установленому порядку пільгове медичне обслуговування та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсації сім'ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплату щомісячної грошової допомоги у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування за рахунок міського бюджету м. Києва.

8. Продовжити на 2010 рік дію пункту 21 рішення Київської міської ради від 28.12.2004 N 1050/2460 "Про бюджет міста Києва на 2005 рік", пункту 37 рішення Київської міської ради від 17.01.2008 N 3/4475 "Про бюджет міста Києва на 2008 рік", пунктів 11 - 17, підпунктів 18.2 - 18.7, 18.9, 18.10 пункту 18, пунктів 21, 25, підпунктів 28.1, 28.2.1 - 28.2.4, 28.2.6 пункту 28, пунктів 31, 32, підпункту 35.1, абзаців першого та другого підпункту 35.2, підпункту 35.3 пункту 35, пунктів 36, 38 - 40, 42, 43, 47, підпунктів 54.1, 54.3 - 54.6, 54.8 пункту 54, пунктів 55, 56, 58, підпункту 60.1 пункту 60, пунктів 61 - 62, підпунктів 63.1, 63.2 пункту 63, пунктів 64, 66 та додатків 7 - 14, 16 - 19 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" (додаток 1).

9. Це рішення Київської міської ради набирає чинності з 1 січня 2010 року та діє до прийняття рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2010 рік".

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально- економічного розвитку.

Київський міський голова Л.Черновецький

Додаток 1
до рішення
Київської міської ради
24.12.2009 N 894/2963

Перелік
пунктів рішень
Київської міської ради
від 28.12.2004 N 1050/2460
"Про бюджет міста Києва на 2005 рік",
від 28.12.2006 N 531/588
"Про бюджет міста Києва на 2007 рік",
від 17.01.2008 N 3/4475
"Про бюджет міста Києва на 2008 рік",
від 06.03.2009 N 124/1179
"Про бюджет міста Києва на 2009 рік"
дію яких продовжено

1. П. 21 рішення Київської міської ради від 28.12.2004 N 1050/2460 "Про бюджет міста Києва на 2005 рік": "Кошти, отримані від продажу основних засобів організаціями і установами, що фінансуються з бюджету міста Києва або належать до комунальної власності міста, зараховувати до бюджету розвитку міського бюджету і спрямовувати на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку.".

2. П. 37 рішення Київської міської ради від 17.01.2008 N 3/4475 "Про бюджет міста Києва на 2008 рік": "Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в 2008 році застосовувати такі схеми змішаного фінансування будівництва житла: 50 %/60 %/70 % вартості - кошти населення та 50 %/40 %/30 % вартості - кошти спеціального фонду міського бюджету.".

3. П. 11 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що фінансування загальноміських видатків здійснюється через головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва шляхом передачі їм відповідних бюджетних призначень та субвенцій районним у місті Києві бюджетам.".

4. П. 12 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що до надходжень фінансування міського бюджету міста Києва на 2009 рік належать:

12.1. Повернення коштів з депозитів або пред'явлення цінних паперів, що використовуються для управління ліквідністю.

12.2. Зміна обсягів готівкових коштів міського бюджету міста Києва.".

5. П. 13 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Затвердити на 2009 рік нормативи відрахувань від загальнодержавних податків до районних у місті Києві бюджетів:

                                                        у відсотках

      Назва району         Податок з доходів      Плата заземлю
фізичних осіб


1 2 3


Голосіївський 3,5 50,0


Дарницький 37,1 45,0


Деснянський 94,1 70,0


Дніпровський 38,3 75,0


Оболонський 19,6 50,0


Печерський 2,1 10,0


Подільський 12,0 55,0


Святошинський 29,2 50,0


Солом'янський 8,7 50,0


Шевченківський 1,1 25,0


Разом по бюджетах 10,9 44,7
районів:


Міський бюджет 89,1 55,3


Всього по бюджету міста 100,0 100,0
Києва:

6. П. 14 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Закріпити за районними у місті Києві бюджетами у 2009 році такі джерела доходів:

14.1. Загальний фонд бюджету.

14.1.1. Частину податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, визначену відповідно до пункту 13 цього рішення.

14.1.2. Плату за ліцензії та сертифікати, які видаються місцевими органами виконавчої влади, в тому числі плату за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

14.1.3. Плату за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.

14.1.4. Плату за оренду майнових комплексів та іншого майна, що є у комунальній власності територіальних громад районів міста Києва, в частині розмірів, визначених районними радами.

14.1.5. Місцеві податки і збори, крім комунального податку та ринкового збору, які сплачують підприємства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та крім збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг.

14.1.6. Плату за спеціальне використання природних ресурсів.

14.1.7. Податок на промисел.

14.1.8. Державне мито в частині, що належить місцевим бюджетам.

14.1.9. Плату за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності.

14.1.10. Надходження адміністративних штрафів, що накладаються виконавчими органами районних у місті Києві рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями.

14.1.11. Податок на прибуток підприємств, які належать до комунальної власності територіальних громад районів міста Києва.

14.1.12. Єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва.

14.1.13. Частину прибутку (доходу) господарських організацій (які належать або у статутних фондах яких є частина комунальної власності територіальних громад районів міста Києва), що вилучається до бюджету.

14.1.14. Фіксований сільськогосподарський податок.

14.1.15. Надходження сум відсотків за тимчасове розміщення бюджетних коштів.

14.1.16. Інші субвенції.

14.1.17. Інші надходження, передбачені законодавством.

14.2. Спеціальний фонд.

14.2.1. Власні надходження бюджетних установ та організацій, що фінансуються з районних в місті Києві бюджетів.

14.2.2. Надходження до цільових фондів, створених районними в місті Києві радами.

14.2.3. Надходження коштів від приватизації майна комунальної власності територіальних громад районів міста Києва.

14.2.4. Надходження дивідендів, нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, що є у комунальній власності територіальних громад районів міста Києва.

14.2.5. Субвенції з міського бюджету міста Києва.".

7. П. 15 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Затвердити перелік видатків бюджетів районів у місті Києві, які враховані в бюджеті міста Києва, при закріпленні за районними у місті Києві бюджетами джерел надходжень та встановленні нормативів відрахувань загальнодержавних податків до районних у місті Києві бюджетів (додаток 8).".

8. П. 16 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Взяти до відома, що фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю зараховується до відповідних районних у місті Києві бюджетів у порядку, визначеному пунктом 14 цього рішення, для податку з доходів фізичних осіб.".

9. П. 17 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Головному управлінню Державного казначейства України у місті Києві:

17.1. Здійснювати казначейське обслуговування бюджету міста Києва за доходами; зараховувати доходи по податках і зборах до районних у місті Києві бюджетів згідно з пунктами 13, 14 цього рішення та до міського бюджету міста Києва відповідно до пунктів 1, 13, 28 цього рішення та видатками з урахуванням положень цього рішення; здійснювати облік зобов'язань розпорядників бюджетних коштів у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображати їх у звітності про виконання бюджету міста Києва.

17.2. На виконання пункту 4 статті 15 Бюджетного кодексу України разом з Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати витрати на погашення зобов'язань із боргу, незалежно від обсягу коштів, передбачених на цю мету цим рішенням.".

10. Підпункти 18.2 - 18.7, 18.9, 18.10 пункту 18 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік":

"Установити, що:

18.2. Виконання рішення, яке прийнято органом державної влади, який відповідно до закону має право на його застосування, про стягнення коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти міського бюджету міста Києва, здійснюється Головним управлінням Державного казначейства України у місті Києві за попереднім інформуванням Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

18.3. Фінансування головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва проводиться:

18.3.1. Відповідно до затверджених у встановленому порядку помісячних розписів доходів і видатків лише по бюджетних зобов'язаннях, зареєстрованих в органах Державного казначейства відповідно до досягнутого рівня виконання показників по мережі, штатах і контингентах, виконання обсягів робіт та надання послуг тощо.

18.3.2. На виконання заходів, передбачених міською комплексною програмою "Турбота", згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з урахуванням пропозицій депутатів Київської міської ради.

18.4. Контроль за справлянням (стягненням) платежів до бюджету здійснюється органами, які повинні забезпечувати їх надходження (додаток 9).

18.5. Зобов'язання по спеціальному фонду міського бюджету міста Києва беруться головними розпорядниками бюджетних коштів виключно в межах обсягів, які щомісячно повідомляються Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

18.6. У випадку, коли відповідальність за виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, передається від одного головного розпорядника коштів міського бюджету іншому головному розпоряднику коштів міського бюджету, то відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується в порядку, встановленому цим рішенням для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником коштів міського бюджету, якому це доручено.

18.7. Допущення нецільового використання бюджетних коштів у поточному чи минулих роках, в тому числі завищень обсягів та вартості виконаних робіт в процесі здійснення будівництва, реконструкції, реставрації, технічного переоснащення та капітального ремонту, має наслідком у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку:

18.7.1. Для розпорядників бюджетних коштів - зменшення асигнувань цим розпорядникам на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням.

18.7.2. Для одержувачів бюджетних коштів - повернення коштів у сумі, що витрачена не за цільовим призначенням, у дохід бюджету.

18.9. Використання коштів, передбачених в бюджеті м. Києва на 2009 рік на вирішення нештатних ситуацій в житловому господарстві міста, здійснюється за розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по мірі виникнення таких ситуацій.

18.10. Кошти, передбачені в бюджеті м. Києва на 2009 рік на житлово-комунальне господарство, можуть розподілятись між бюджетами районів у м. Києві у вигляді субвенцій з міського бюджету за відповідними розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).".

11. П. 21 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Взяти до відома, що:

21.1. Зобов'язання щодо виплати субсидій, допомоги, пільг по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги та компенсацій громадянам, відповідно до чинного законодавства належних до здійснення з міського бюджету міста Києва, обліковуються органами Державного казначейства України у місті Києві незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень.

21.2. Зобов'язання, взяті розпорядниками бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань (крім видатків, що здійснюються відповідно до підпункту 21.1 цього пункту), не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є бюджетним правопорушенням.

21.3. Видатки, пов'язані з утриманням бюджетних установ (крім захищених статей, затверджених пунктом 9 цього рішення), можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати, стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії.".

12. П. 25 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Головним розпорядникам коштів міського бюджету міста Києва та виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.".

13. Підпункти 28.1, 28.2.1 - 28.2.4, 28.2.6 пункту 28 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Створити в складі спеціального фонду міського бюджету міста Києва цільовий фонд.

Установити, що формування та використання цільового фонду спеціального фонду міського бюджету міста Києва у 2009 році проводиться таким чином:

28.1. Джерелами формування коштів цільового фонду спеціального фонду міського бюджету міста є:

28.1.1. Пайові кошти інвесторів (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури та кошти, що сплачуються в порядку компенсації за інженерну підготовку території.

28.1.2. Кошти від плати за право тимчасового використання місць (для розташування об'єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва.

28.1.3. Кошти, що надходять відповідно до умов інвестиційних угод та аукціонів.

28.1.4. Кошти, отримані внаслідок реалізації пункту 35 цього рішення.

28.1.5. Надходження коштів (грантів) від фізичних та юридичних осіб на добровільній та безповоротній основі на фінансування заходів з покращення рівня життя окремих категорій громадян.

28.1.6. Залишки коштів цільового фонду, що склались станом на 1 січня 2009 року.

28.1.7. Кошти відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню на території міста Києва, які надходили протягом п'яти місяців 2009 року.

28.2. Кошти цільового фонду спеціального фонду міського бюджету міста спрямовуються:

28.2.1. На капітальні вкладення, погашення кредитів, взятих комунальними підприємствами у відповідності до рішень Київської міської ради, та погашення основної суми боргу міста Києва.

28.2.2. На виплату компенсації на здешевлення вартості будівництва (реконструкції) житла та на погашення відсотків за користування пільговими довготерміновими іпотечними кредитами, іпотечними кредитами на будівництво (реконструкцію) житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян у відповідності до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві та на відшкодування витрат, пов'язаних з наданням та обслуговуванням (супроводженням) таких кредитів, наданих згідно з цим Положенням, а також на будівництво житла для громадян, що перебувають на квартобліку у виконавчих органах районних у місті Києві рад (районних у місті Києві державних адміністраціях), відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.

28.2.3. На виконання заходів щодо покращення рівня життя окремих категорій громадян (додаток 10).

28.2.4. На видатки підприємств, установ, організацій територіальної громади міста Києва, а також трансферти районним у місті Києві бюджетам.

28.2.6. На виконання програм, передбачених у підпункті 4.3 пункту 4 у частині, що стосується підпунктів 4.3.1.1, 4.3.1.4 цього рішення.".

14. П. 31 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вносити на загальних зборах господарських товариств, - акції (частки, паї) яких належать територіальній громаді міста Києва, пропозиції щодо спрямування не менше 50 відсотків одержаного ними чистого прибутку на виплату дивідендів.".

15. П. 32 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що:

32.1. Розміри орендної плати за земельні ділянки залежно від їх нормативної грошової оцінки згідно з додатком 13.

32.1. Річна орендна плата за земельні ділянки, на яких здійснюються різні види економічної діяльності, у тому числі передача будівель, споруд чи приміщень в оренду, встановлюється розрахунково, пропорційно до видів діяльності та розмірів орендної плати, зазначеної в додатку 13 до цього рішення.

32.2. Орендарі у тримісячний термін до закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки подають до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи на подовження договору оренди або після закінчення дії договору оренди повертають Київській міській раді земельну ділянку відповідно до вимог земельного законодавства та умов договору оренди.

Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства істотних умов договорів оренди земельних ділянок направити юридичним і фізичним особам, в тому числі підприємцям, які уклали договори оренди земельних ділянок з Київською міською радою, і розмір їх орендної плати згідно з умовами договорів становить менше трикратного розміру земельного податку, звернення із пропозиціями про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок у частині приведення розмірів орендної плати у відповідність до положень чинного законодавства.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 21 грудня 2000 року N 118/1095 "Про орендну плату за землю в м. Києві".".

16. Підпункт 35.1 пункту 35 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Продавати в порядку, затвердженому виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), загальну площу квартир жилих будинків (крім службового житла), отриманих у цих будинках у рахунок передачі відрахувань, за цінами не нижче ринкових, визначених експертним шляхом, спрямовуючи отримані кошти на будівництво житла для громадян, що перебувають на квартирному обліку у виконавчих органах районних у місті Києві рад (районних у м. Києві державних адміністраціях), відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.".

17. Абзац перший та другий підпункту 35.2 пункту 35 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Використовувати загальну площу квартир жилих будинків, отриману від забудовників у рахунок встановлених відрахувань площі, для надання багатодітним сім'ям та іншим пільговим категоріям громадян, що перебувають на квартирному обліку у виконавчих органах районних у місті Києві рад (районних у м. Києві державних адміністраціях), з оплатою 50 відсотків вартості квартир, виходячи з опосередкованої вартості спорудження 1 м2 загальної площі квартир, установленої Міністерством регіонального розвитку та будівництва України для м. Києва на дату перерахування коштів.

Кошти, які будуть отримані внаслідок реалізації цього пункту, є джерелами надходжень до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету та використовуються на фінансування будівництва житла для громадян, що перебувають на квартирному обліку в районних у м. Києві державних адміністраціях, відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.".

18. Підпункт 35.3 пункту 35 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Укладати від імені виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договори міни квартир з громадянами, які відселяються з жилих будинків, що розташовані на ділянках забудови і підлягають знесенню, та з жилих будинків, які підлягають реконструкції.".

19. П. 36 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що кошти, які надходитимуть від позичальників у рахунок погашення пільгового довготермінового кредиту, наданого з міського бюджету міста Києва для молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво житла, та відсотки за користуванням ним спрямовуються на виплату компенсації на здешевлення вартості будівництва житла молодіжним житловим комплексам та на погашення відсотків за користування довгостроковими пільговими кредитами на будівництво (реконструкцію) та придбання житла для молодих сімей та інших соціальне незахищених категорій громадян у відповідності до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві.".

20. П. 38 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що 50 відсотків суми надходжень від оренди нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади міста Києва зараховуються до загального фонду міського бюджету міста Києва. Крім лікувально-профілактичних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, комунального підприємства "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" по договорах з нерезидентами України, комунального підприємства "Київпастранс".

При визначенні загальної суми надходжень від оренди такого майна враховується орендна плата, що надходить на рахунки або до каси підприємств (організацій, установ) - орендодавців (за касовим методом), згідно з договорами оренди, в т. ч. суми платежів, не сплачених у попередніх періодах, крім коштів, отриманих від надання майна в тимчасове безоплатне користування або по яких плата за користування приміщеннями встановлена в межах витрат на утримання об'єкта, переданого в користування.

Зазначені в цьому пункті рішення кошти перераховуються всіма підприємствами, установами та організаціями - орендодавцями до міського бюджету міста Києва щоквартально не пізніше 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

Звітність про загальну суму надходжень від оренди майна і цілісних майнових комплексів, нараховані та сплачені суми зобов'язань з 50 відсотками загальної суми надходжень від оренди, надаються всіма підприємствами, установами і організаціями - орендодавцями, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, до Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально не пізніше 20 числа наступного за звітним кварталом за формою, визначеною Головним управлінням комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).".

21. П. 39 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що КП "Київжитлоспецексплуатація" кошти, що надходять на рахунок підприємства від орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, спрямовує на виконання робіт із ремонту нежилого фонду.

Решта коштів орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, яка надходить на рахунок КП "Київжитлоспецексплуатація", спрямовується на проведення розрахунків з бюджетом та покриття витрат по виконанню функцій з утримання цього майна (експлуатаційні витрати), а кошти, що залишаються в розпорядженні КП "Київжитлоспецексплуатація", використовуються для формування цільового фонду, напрямки використання якого погоджуються з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста і з постійною комісією Київської міської ради з питань власності.".

22. П. 40 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Зупинити дію рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва" в частині встановлення орендної плати для установ, що фінансуються з бюджету міста Києва. Встановити, що такі бюджетні установи звільнені від орендної плати у 2009 році, крім сплати експлуатаційних витрат.

Районним у місті Києві радам розглянути питання звільнення бюджетних установ, зазначених в частині першій цього пункту, які орендують майно, що відноситься до комунальної власності районів, від орендної плати, крім сплати експлуатаційних витрат.".

23. П. 42 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Звільнити від сплати комунального податку комунальні підприємства "Київпастранс" та "Київський метрополітен".".

24. П. 43 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "З метою оздоровлення фінансового стану комунальних підприємств та підприємств, які виконують роботи із життєзабезпечення міста Києва, надати пільги по сплаті земельного податку в 2009 році, за винятком площ будівель та споруд, що здаються в оренду іншим організаціям (додаток 14).".

25. П. 47 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Установити, що діти віком до трьох років з малозабезпечених сімей, забезпечуються безкоштовними молочними сумішами та спеціальним дитячим харчуванням.".

26. Підпункти 54.1, 54.3 - 54.6, 54.8 пункту 58 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

54.1. Проводити витрати по розрахунках з нерезидентами в іноземній валюті з валютних рахунків, відкритих на ім'я Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

54.3. Разом з визначеними Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку міжнародними рейтинговими агентствами Fitch, Standard and Poor's, Moody's забезпечувати проведення рейтингової оцінки міста Києва.

54.4. Проводити розрахунки по всіх видах видатків, які здійснюються за рахунок субвенцій з Державного бюджету України, передбачених у підпунктах 1.1.1 - 1.1.5 пункту 1 цього рішення, через міський бюджет міста Києва без розподілу їх між районними у місті Києві бюджетами.

54.5. Отримувати короткотермінову позичку на покриття тимчасових касових розривів, що в обов'язковому порядку покриваються Головним управлінням Державного казначейства України у місті Києві, та отримувати короткотермінові позички у фінансово-кредитних установах, затвердивши їх обсяг в розмірі до однієї третини граничного обсягу боргу міста Києва.

Отримувати від Міністерства фінансів України та спрямовувати в разі необхідності до місцевих бюджетів нижчого рівня безвідсоткові позички на термін до дванадцяти календарних місяців на умовах повернення за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на суми невиконання розрахункових обсягів доходів міського бюджету міста Києва на 2009 рік, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів.

54.6. Здійснювати організаційно-правові дії, пов'язані із наданням Київською міською радою Європейському банку реконструкції та розвитку гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за кредитними угодами, укладеними між Європейським банком реконструкції та розвитку та комунальним підприємством "Київпастранс", комунальним підприємством "Київський метрополітен", комунальним підприємством "Київдорсервіс"; Здійснювати платежі за рахунок коштів міського бюджету міста Києва у разі виконання гарантійних зобов'язань перед Європейським банком реконструкції та розвитку за гарантіями, наданими Київською міською радою Європейському банку реконструкції та розвитку.

54.8. Доручити проводити видатки з Державного бюджету України на проведення заходів з мобілізаційної підготовки галузей національної економіки України в частині утримання позаміського запасного пункту управління Київської міської державної адміністрації.".

27. П. 55 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Уповноважити заступника голови Київської міської державної адміністрації - начальника Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати організаційно-правові дії щодо здійснення запозичень, залучення короткотермінових позичок в органах Державного казначейства, фінансово-кредитних установах та отримувати і спрямовувати в разі необхідності до місцевих бюджетів нижчого рівня безвідсоткові позички, що надаються Міністерством фінансів України, здійснювати інші правові та організаційні дії щодо отримання, обслуговування та повернення залучених коштів з урахуванням в бюджеті міста на відповідний рік видатків на їх обслуговування та повернення запозичень, здійснювати всі необхідні організаційно- правові дії, пов'язані із наданням Київською міською радою Європейському банку реконструкції та розвитку гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за кредитними угодами, укладеними між Європейським банком реконструкції та розвитку та комунальним підприємством "Київпастранс", комунальним підприємством "Київський метрополітен", комунальним підприємством "Київдорсервіс".".

28. П. 56 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Затвердити порядок визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (додаток 18).

56.1. Встановити граничний розмір пайової участі (внеску) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури міста відповідно до діючого законодавства.

56.2. Нормативи для визначення розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури м. Києва та порядок залучення і використання пайових коштів, а також Методику розрахунку розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (додаток 19 до рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2008 рік" від 17.01.2008 N 3/4475) визнати такими, що втратили чинність з моменту набрання чинності цим рішенням.".

29. П. 58 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Бюджетного кодексу України для забезпечення виконання самоврядних функцій і делегованих державою повноважень, додаткових прав Київської міської ради, пов'язаних зі здійсненням містом Києвом столичних функцій, та додаткових повноважень Київського міського голови встановити, що кошти програм вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців спрямовуються за напрямками, визначеними додатком 16 до цього рішення, за розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та зверненнями депутатів Київської міської ради. Встановити, що розпорядниками коштів на виконання депутатами Київської міської ради соціально- економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців є громадські приймальні депутатів Київської міської ради.".

30. Підпункт 60.1 пункту 60 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "У 2009 році надавати пільги на тверде та рідке пічне побутове паливо та скраплений балонний газ готівкою категоріям населення, які визначені пунктом 1.1.3 цього рішення.".

31. П. 61 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2009 році здійснювати продаж визначених Законом України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" об'єктів незавершеного будівництва на відкритих аукціонах разом із земельною ділянкою, на якій розташовано об'єкт незавершеного будівництва, який перебуває в комунальній власності.

Кошти від продажу такої земельної ділянки спрямовуються до міського бюджету м. Києва.".

32. П. 62 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Відповідно до пункту 29 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" внести зміни до додатка 1 до рішення Київради від 19.07.2005 N 821/3396 "Про затвердження диференційованих нормативів порядку нарахування та сплати відрахувань частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету міста Києва підприємствами, організаціями та установами, що належать до комунальної власності міста Києва" згідно з додатком 17 до цього рішення.".

33. Підпункти 63.1, 63.2 пункту 63 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "З метою забезпечення своєчасності і повноти сплати податкових та інших надходжень до бюджетів усіх рівнів у 2009 році вжити дієвих заходів щодо:

- зменшення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів, використовуючи у повній мірі заходи стягнення податкового боргу, передбачені Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами";

- зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування;

- руйнування схем ухилення від оподаткування.

63.2. Проводити моніторинг надходжень доходів до загального фонду бюджету м. Києва в розрізі галузей, підприємств - найбільших боржників по сплаті податків, підприємств, які зменшують фонд оплати праці, з метою внесення пропозицій щодо заслуховування керівників цих підприємств на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податкових та інших надходжень до бюджетів усіх рівнів, утвореної відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.08.2006 N 1220.".

34. П. 64 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Покласти персональну відповідальність на голову Державної податкової адміністрації у місті Києві, голів районних у місті Києві податкових інспекцій та голів районних у місті Києві державних адміністрацій за забезпечення нарахування і сплату податків суб'єктами підприємницької діяльності до бюджетів тих районів, де вони були зареєстровані станом на 1 січня 2009 року, без зміни порядку сплати за рахунок консолідації та децентралізації.".

35. П. 66 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік": "Продовжити на 2009 рік дію рішення Київської міської ради від 02.10.2008 N 403/403, яким затверджено перелік природоохоронних заходів у місті Києві для фінансування з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2009 році, в частині тих заходів, роботи по яких розпочаті, але не завершені в 2008 році, із збереженням визначених обсягів фінансування.

Встановити, що використання коштів Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію природоохоронних заходів у 2009 році здійснюється за розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) згідно з додатком 19.".

Заступник міського голови - секретар Київської міської ради О.Довгий

Додаток 7
в редакції,
затвердженій рішенням
Київської міської ради
29.10.2009 N 519/2588

                              Перелік
державних та регіональних програм міського бюджету міста
Києва на 2009 рік

 КВК     Назва головного      Загальний фонд    Спеціальний фонд Разом
розпорядника коштів,
найменування КТКВ


КТКВ Найменування Сума Найменування Сума Сума
програми програми


030, Головне управління Міська 5150 Міська 8186 82378
083, охорони здоров'я та цільова ,0 цільова 36,5 6,5
110, медичного програма програма
160, забезпечення підготовки та підготовки
189 виконавчого органу проведення в та
100302 Київради (КМДА), м. Києві проведення в
/ Головне управління фінальної м. Києві
240900 комунального частини фінальної
, господарства чемпіонату частини
150101 виконавчого органу Європи 2012 чемпіонату
, Київради (КМДА), року з Європи 2012
150120 Головне управління футболу року з
, транспорту футболу
150119 виконавчого органу
Київради (КМДА),
Головне управління
капітального
будівництва м. Києва
виконавчого органу
Київради (КМДА),
Головне управління
культури і мистецтв
виконавчого органу
Київради (КМДА)


020, Головне управління Програма 1941 19418
030, освіти і науки "Освіта 84,3 4,3
110, виконавчого органу столиці на
070000 Київради (КМДА), 2006-2010
Головне управління роки"
культури і мистецтв
виконавчого органу
Київради (КМДА),
Головне управління
охорони здоров'я та
медичного
забезпечення
виконавчого органу
Київради (КМДА)


030, Головне управління Міська 2059 20599
110, культури і мистецтв комплексна 98,5 8,5
110000 виконавчого органу програма
Київради (КМДА), "Столична
Головне управління культура і
охорони здоров'я та мистецтво на
медичного 2006-2010
забезпечення роки"
виконавчого органу
Київради (КМДА)


110, органу Київради Міська 1075 10752
110201 (КМДА) програма 2,1 ,1
"Розвиток
бібліотечної
справи в м.
Києві на 2007-
2010 роки"


110, Головне управління Міська 3389 33891
110202 культури і мистецтв комплексна 1,5 ,5
виконавчого органу програма
Київради (КМДА) "Розвиток
музейної
справи у м.
Києві на 2006-
2010 роки"


030 Головне управління Міська 5210 52100
081002 охорони здоров'я та міжгалузева 0,0 ,0
медичного комплексна
забезпечення програма
виконавчого органу "Здоров'я
Київради (КМДА) киян" на 2003-
2011 роки

 050,  Головне управління      Міська     8259    Міська    1025 92850
062, соціального захисту комплексна 86,9 комплексна 19,0 5,9
061, населення програма програма
060, виконавчого органу "Турбота" на "Турбота" на
030, Київради (КМДА), 2006-2010 2006-2010
020, Служба у справах роки, роки,
082, дітей виконавчого затверджена затверджена
010, органу Київради рішенням рішенням
080, (КМДА), Управління у Київради від Київради від
221 справах жінок, 16.12.2005 N 16.12.2005 N
090412 інвалідів, ветеранів 603/3064 603/3064
, війни та праці
090416 виконавчого органу
, Київради (КМДА),
090701 Головне управління у
, справах сім'ї та
090802 молоді виконавчого
, органу Київради
091108 (КМДА), Головне
, управління охорони
091209 здоров'я та
, медичного
091214 забезпечення
, виконавчого органу
250380 Київради (КМДА),
Головне управління
освіти і науки
виконавчого органу
Київради (КМДА),
Головне управління
ритуальних послуг
виконавчого органу
Київради (КМДА),
Головне управління з
питань внутрішньої
політики виконавчого
органу Київради
(КМДА), Головне
управління житлового
господарства
виконавчого органу
Київради (КМДА)


006, Виконавчий орган Програма 3650 Програма 1300 49500
221 Київради (Київська зміцнення 0,1 зміцнення 0,0 ,1
250344 міська державна законності, законності,
, адміністрація), посилення посилення
250404 Головне фінансове боротьби зі боротьби зі
управління злочинністю у злочинністю
виконавчого органу місті Києві у місті
Київради (КМДА) на 2007-2011 Києві на
роки 2007-2011
роки


221 Головне фінансове Програма 100, 100,0
250344 управління поліпшення 0
виконавчого органу організації
Київради (КМДА) підготовки
громадян до
військової
служби,
приписки,
призову на
строкову
військову
службу та
військову
службу за
контрактом на
2005-2010
роки

 221   Головне фінансове       Міська     5547    Міська    2000 7547,
250344 управління програма ,6 програма ,0 6
виконавчого органу сприяння в сприяння в
Київради (КМДА) забезпеченні забезпеченні
діяльності діяльності
судів судів
загальної загальної
юрисдикції та юрисдикції
інших судових та інших
органів у судових
місті Києві органів у
на 2008-2010 місті Києві
роки на 2008-2010
"Столичним роки
судам - "Столичним
європейський судам -
рівень" європейський
рівень"


221 Головне фінансове Міська 1042 1042,
250344 управління програма ,1 1
виконавчого органу забезпечення
Київради (КМДА) пожежної
безпеки у
місті Києві
на 2003-2010
роки


070 Головне управління з Міська 5041 5041,
250404 питань надзвичайних програма ,1 1
ситуацій виконавчого розвитку
органу Київради комунальної
(КМДА) аварійно-
рятувальної
служби
"Київська
служба
порятунку" на
2007-2011
роки


161 Головне управління Київська 948, 948,4
180410 промислової, науково- міська 4
технічної та програма
інноваційної розвитку
політики виконавчого промисловості
органу Київради на
(КМДА) інноваційній
основі на
2007-2011
роки


083 Головне управління Програма 350, 350,0
100302 комунального розвитку 0
господарства туризму в
виконавчого органу місті Києві
Київради (КМДА) до 2010 року


030 Головне управління Київська 8282 Київська 600, 8882,
100302 охорони здоров'я та міська ,5 міська 0 5
/ медичного програма програма
240900 забезпечення регулювання регулювання
виконавчого органу чисельності чисельності
Київради (КМДА) безпритульних безпритульни
тварин х тварин
гуманними гуманними
методами методами

 211,  Управління охорони     Програма    1249   Програма   1300 25496
083 навколишнього комплексного 6,5 комплексного 0,0 ,5
100203 природнього розвитку розвитку
, середовища зеленої зони зеленої зони
160600 виконавчого органу м. Києва до м. Києва до
, Київради (КМДА), 2010 року та 2010 року та
240900 Головне управління концепція концепція
комунального формування формування
господарства зелених зелених
виконавчого органу насаджень в насаджень в
Київради (КМДА) центральній центральній
частині міста частині
міста


160 Головне управління Міська 3551 Міська 500, 36019
171000 транспорту програма 9,6 програма 0 ,6
, виконавчого органу вдосконалення вдосконаленн
240900 Київради (КМДА) організації я
дорожнього організації
руху та його дорожнього
безпеки на руху та його
період 2007- безпеки на
2009 років у період 2007-
м. Києві 2009 років у
м. Києві


081 Головне управління Програма 1343 1343,
250404 комунальної приватизації ,0 0
власності майна
виконавчого органу територіально
Київради (КМДА) ї громади
міста Києва
на 2007-2010
роки


221 Головне фінансове Програма 800, 800,0
250344 управління приватизації 0
виконавчого органу майна
Київради (КМДА) територіально
ї громади
міста Києва
на 2007-2010
роки
Регіональним
відділенням
Фонду
державного
майна України
по місту
Києву


221 Головне фінансове Програма 1733 1733,
250344 управління інформування ,8 8
виконавчого органу громадськості
Київради (КМДА) та розміщення
соціальної
реклами з
питань
оподаткування
та діяльності
органів
Державної
податкової
адміністрації
м. Києва на
2007-2009
роки в першу
чергу по
платежах, що
надходять до
бюджету міста
Києва


001 Київська міська рада Програма 2883 Програма 1000 38834
250404 вирішення 4,5 вирішення 0,0 ,5
/ депутатами депутатами
240900 Київської Київської
міської ради міської ради
соціально- соціально-
економічних економічних
проблем, проблем,
виконання виконання
передвиборчих передвиборчи
програм та х програм та
доручень доручень
виборців виборців

 221   Головне фінансове    На виконання  2000 На виконання 1000 30000
250404 управління програми 0,0 програми 0,0 ,0
/ виконавчого органу вирішення вирішення
240900 Київради (КМДА) Київським Київським
міським міським
головою головою
соціально- соціально-
економічних економічних
проблем, проблем,
виконання виконання
передвиборної передвиборно
програми ї програми


010 Головне управління з Програма 3203 3203,
250404 питань внутрішньої сприяння ,4 4
політики виконавчого місцевому
органу Київради самоврядуванн
(КМДА) ю, підтримки
діяльності
органів
самоорганізац
ії населення
та місцевих
ініціатив у
м. Києві на
2007-2011
роки


075, Головне управління з Київська 3050 30500
161 питань регуляторної міська 0,0 ,0
180404 політики та програма
підприємництва сприяння
виконавчого органу розвитку
Київради (КМДА), малого та
Головне управління середнього
промислової, науково-підприємництв
технічної та а на 2009-
інноваційної 2010 роки
політики виконавчого
органу Київради
(КМДА)


080 Головне управління Загальномісь 4681 46816
240900 житлового ка Програма 6,0 ,0
господарства заміни або
виконавчого органу модернізації
Київради (КМДА) ліфтів у
житловому
фонді м.
Києва на
2006-2010
роки
(Програма
"Ліфт")


Всього 1520 1017 25373
305, 071, 77,4
9 5

Заступник міського голови - секретар Київради О.Довгий

Додаток 8
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

Перелік
видатків районних бюджетів у місті Києві, які враховані в
бюджеті міста Києва при встановленні нормативів відрахувань
загальнодержавних податків і зборів до бюджетів районів

1. Державне управління

функціонування виконавчої влади:

- органи місцевого самоврядування;

- виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні державні адміністрації).

2. Освіта

а) дошкільна освіта:

- дошкільні заклади освіти;

б) загальна середня освіта:

- загальноосвітні школи (в т. ч. школи-дитячі садки), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми;

- вечірні (змінні) школи;

в) заклади освіти для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації:

- загальноосвітні школи-інтернати, загальноосвітні санаторні школи-інтернати;

- загальноосвітні школи-інтернати для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування;

- дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім'ї);

- спеціальні загальноосвітні школи-інтернати, школи та інші заклади освіти для дітей з вадами фізичного чи розумового розвитку;

г) позашкільна освіта:

- позашкільні заклади освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми;

д) інші заклади та заходи в галузі освіти:

- методична робота, інші заходи у сфері народної освіти;

- централізовані бухгалтерії;

- групи централізованого господарського обслуговування;

- інші заклади освіти;

- інші освітні програми;

- допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років.

3. Охорона здоров'я

а) амбулаторно-поліклінічні заклади:

- навчально-практичний центр сімейної медицини Дарницького району;

б) спеціалізовані лікарні та інші спеціалізовані заклади:

- госпіталь "Печорський" Печерського району м. Києва.

4. Соціальний захист та соціальне забезпечення

а) соціальний захист окремих категорій населення (міська комплексна програма "Турбота"):

- інші видатки на соціальний захист населення;

- інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці;

- інші програми соціального захисту неповнолітніх;

- фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів;

- інші установи та заклади;

б) соціальне забезпечення:

- притулки для неповнолітніх;

- територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому;

в) соціальні програми у галузі сім'ї, дітей та молоді:

- утримання центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- утримання підліткових клубів для молоді за місцем проживання;

- програми та заходи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді;

- соціальні програми і заходи державних органів у справах сім'ї;

г) заходи по реалізації регіональної програми відпочинку та оздоровлення дітей.

5. Житлово-комунальне господарство

а) житлове господарство:

- дотація житлово-комунальному господарству;

б) комунальне господарство:

- благоустрій;

- утримання бюветів питної води та фонтанів;

- поховання одиноких громадян;

- регулювання чисельності безпритульних тварин.

6. Культура і мистецтво

а) культура:

- бібліотеки;

- палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу;

- школи естетичного виховання дітей;

б) мистецтво та культурно-мистецькі заходи:

- театри;

- концертні заклади;

- культурно-мистецькі заходи;

в) інші культурно-освітні заклади та кінофікація:

- кінотеатри;

- інші культурно-освітні заклади.

7. Фізична культура і спорт

а) здійснення заходів з фізичної культури і спорту:

- утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

- проведення масових спортивних заходів;

- фінансова підтримка та утримання спортивних споруд;

- утримання центрів фізичної культури населення "Спорт для всіх".

8. Видатки, не віднесені до основних груп

- резервний фонд;

- програма вирішення головою районної в м. Києві ради соціально- економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців;

- програма зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю та інші програми з правоохоронної діяльності.

Заступник міського голови - секретар Київради О.Довгий

Додаток 9
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

   Органи, які забезпечують контроль за надходженням податків і
зборів до бюджету м. Києва

  Код      Найменування доходів     Загальний фонд    Спеціальний
згідно із бюджетною фонд
класифікацією


1 2 3 4


11010100 Податок з доходів Державна
найманих працівників податкова
адміністрація у
м. Києві


11010200 Податок з доходів Державна
фізичних осіб - податкова
суб'єктів адміністрація у
підприємницької м. Києві
діяльності і незалежної
професійної діяльності


11010300 Податок з доходів Державна
фізичних осіб на податкова
дивіденди та роялті адміністрація у
м. Києві


11010400 Фіксований податок на Державна
доходи фізичних осіб від податкова
зайняття адміністрація у
м. Києві


11010500 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
податку з доходів м. Києві
фізичних осіб


11010600 Податок з доходів Державна
фізичних осіб у вигляді податкова
виграшів або призів, адміністрація у
отриманих внаслідок м. Києві
проведення конкурсів та
інших розіграшів,
виграшів в азартні ігри


11010700 Податок з доходів Державна
фізичних осіб - податкова
нерезидентів адміністрація у
м. Києві


11010800 Податок з доходів Державна
фізичних осіб - податкова
військовослужбовців та адміністрація у
осіб рядового і м. Києві
начальницького складу


11011000 Податок з доходів Державна
фізичних осіб - податкова
працівників закордонних адміністрація у
дипломатичних установ м. Києві
України з фонду оплати
праці в національній
валюті


11011100 Податок з доходів Державна
фізичних осіб від інших податкова
видів діяльності адміністрація у
м. Києві


11011200 Податок з доходів Державна
фізичних осіб від податкова
продажу нерухомого майна адміністрація у
та надання нерухомості в м. Києві
оренду (суборенду),
житловий найм (піднайм)

11011300 Податок з доходів         Державна
фізичних осіб від податкова
продажу рухомого майна адміністрація у
та надання рухомого м. Києві
майна в оренду
(суборенду), житловий
найм (піднайм)


11011400 Податок з доходів Державна
фізичних осіб від податкова
отримання платником адміністрація у
доходу внаслідок м. Києві
прийняття ним у спадщину
майна, коштів, майнових
чи немайнових прав


11020200 Податок на прибуток Державна
підприємств і податкова
організацій, що належать адміністрація у
до комунальної власності м. Києві


12020400 Податок з власників Державна
водних транспортних податкова
засобів адміністрація у
м. Києві


12020500 Податок з власників Державна
наземних транспортних податкова
засобів та інших адміністрація у
самохідних машин і м. Києві
механізмів (юридичних
осіб)


12020600 Податок з власників Державна
наземних транспортних податкова
засобів та інших адміністрація у
самохідних машин і м. Києві
механізмів (з громадян)


13010200 Збір за спеціальне Державна
використання лісових податкова
ресурсів місцевого адміністрація у
значення та користування м. Києві
земельними ділянками
лісового фонду


13010300 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
збору за спеціальне м. Києві
використання лісових
ресурсів та користування
земельними ділянками
лісового фонду


13020200 Збір за спеціальне Державна
водокористування податкова
місцевого значення адміністрація у
м. Києві


13030200 Плата за користування Державна
надрами місцевого податкова
значення адміністрація у
м. Києві


13030500 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
платежів за спеціальне м. Києві
використання корисних
копалин


13050100 Земельний податок з Державна
юридичних осіб податкова
адміністрація у
м. Києві


13050200 Орендна плата з Державна
юридичних осіб податкова
адміністрація у
м. Києві, Головне
управління
земельних
ресурсів
виконавчого
органу Київради
(КМДА)

13050300 Земельний податок з       Державна
фізичних осіб податкова
адміністрація у
м. Києві


13050400 Реструктурована сума Державна
заборгованості плати за податкова
землю адміністрація у
м. Києві


13050500 Орендна плата з фізичних Державна
осіб податкова
адміністрація у
м. Києві, Головне
управління
земельних
ресурсів
виконавчого
органу Київради
(КМДА)


14060100 Податок на промисел Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві


14060200 Плата за видачу ліцензій Державний комітет
та сертифікатів України з питань
регуляторної
політики та
підприємництва


14060300 Плата за державну Державна
реєстрацію суб'єктів податкова
підприємницької адміністрація у
діяльності м. Києві за
актами перевірок,
районні державні
адміністрації


14060900 Плата за державну Державна
реєстрацію, крім плати податкова
за державну реєстрацію адміністрація у
суб'єктів м. Києві
підприємницької
діяльності


14061100 Плата за ліцензії на Державна
право роздрібної податкова
торгівлі алкогольними адміністрація у
напоями та тютюновими м. Києві
виробами


14070100 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення роздрібної адміністрація у
торгівлі, сплачена м. Києві
фізичними особами


14070200 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення роздрібної адміністрація у
торгівлі, сплачена м. Києві
юридичними особами


14070300 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення операцій з адміністрація у
торгівлі готівковими м. Києві
валютними цінностями


14070500 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення оптової адміністрація у
торгівлі, сплачена м. Києві
фізичними особами


14070600 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення торговельно- адміністрація у
виробничої діяльності м. Києві
(громадське харчування),
сплачена фізичними
особами

14070700 Плата за придбання        Державна
торгового патенту на податкова
здійснення оптової адміністрація у
торгівлі, сплачена м. Києві
юридичними особами


14070800 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення торговельно- адміністрація у
виробничої діяльності м. Києві
(громадське харчування),
сплачена юридичними
особами


14070900 Плата за придбання Державна
пільгового торгового податкова
патенту на здійснення адміністрація у
торговельної діяльності м. Києві


14071000 Плата за придбання Державна
короткотермінового податкова
торгового патенту на адміністрація у
здійснення торговельної м. Києві
діяльності


14071300 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення діяльності з адміністрація у
надання побутових м. Києві
послуг, сплачена
фізичними особами


14071400 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення діяльності з адміністрація у
надання побутових м. Києві
послуг, сплачена
юридичними особами


14071500 Плата за придбання Державна
торгових патентів податкова
пунктами продажу адміністрація у
нафтопродуктів м. Києві
(автозаправними
станціями, заправними
пунктами)


14071600 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості із сплати адміністрація у
за торговий патент на м. Києві
деякі види
підприємницької
діяльності


14071700 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення операцій з адміністрація у
надання послуг у сфері м. Києві
грального бізнесу,
сплачена юридичними
особами


14071800 Плата за придбання Державна
торгового патенту на податкова
здійснення операцій з адміністрація у
надання послуг у сфері м. Києві
грального бізнесу,
сплачена фізичними
особами


16010100 Податок з реклами Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві


16010200 Комунальний податок Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві


16010400 Збір за припаркування Державна
автотранспорту податкова
адміністрація у
м. Києві

16010500 Ринковий збір             Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві


16010600 Збір за видачу ордера на Державна
квартиру податкова
адміністрація у
м. Києві


16011000 Збір з осіб, які беруть Державна
участь у грі на податкова
тоталізаторі на іподромі адміністрація у
м. Києві


16011100 Збір за право Державна
використання місцевої податкова
символіки адміністрація у
м. Києві


16011200 Збір за право проведення Державна
кіно- і телезйомок податкова
адміністрація у
м. Києві


16011300 Збір за право проведення Державна
місцевих аукціонів, податкова
конкурсного розпродажу і адміністрація у
лотерей м. Києві


16011500 Збір за видачу дозволу Державна
на розміщення об'єктів податкова
торгівлі та сфери послуг адміністрація у
м. Києві


16011700 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
місцевих податків м. Києві


16040100 Фіксований Державна
сільськогосподарський податкова
податок, нарахований адміністрація у
після 1 січня 2001 року м. Києві


16040200 Фіксований Державна
сільськогосподарський податкова
податок, нарахований до адміністрація у
1 січня 2001 року м. Києві


16040300 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
фіксованого м. Києві
сільськогосподарського
податку


16050100 Єдиний податок на Державна
підприємницьку податкова
діяльність з юридичних адміністрація у
осіб м. Києві


16050200 Єдиний податок на Державна
підприємницьку податкова
діяльність з фізичних адміністрація у
осіб м. Києві


21010300 Частина прибутку Державна
(доходу) господарських податкова
організацій (які адміністрація у
належать до комунальної м. Києві, Головне
власності, або у управління
статутних фондах яких є комунальної
частка комунальної власності міста
власності), що виконавчого
вилучається до бюджету органу Київради
(КМДА)

21010800 Дивіденди, нараховані на                         Державна
акції (частки, паї) податкова
господарських товариств, адміністрація у
що є у власності м. Києві за
відповідної актами
територіальної громади перевірок,
Головне
управління
комунальної
власності міста
виконавчого
органу Київради
(КМДА)


21030000 Надходження від грошово- Державна
речових лотерей податкова
адміністрація у
м. Києві


21040000 Надходження від Головне фінансове
розміщення в установах управління
банків тимчасово вільних виконавчого
бюджетних коштів органу Київради
(КМДА),
Контрольно-
ревізійне
управління у м.
Києві (за актами
перевірок)


21080000 Інші надходження Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві за
актами перевірок,
Головне
контрольно-
ревізійне
управління у м.
Києві за
результатами
реалізації
матеріалів
ревізій та
перевірок


21081100 Адміністративні штрафи Державна
та інші санкції податкова
адміністрація у
м. Києві,
Державна
виконавча служба,
відділ
забезпечення
роботи
адміністративної
комісії при
виконавчому
органі Київради
(КМДА)

21081300 Адміністративні штрафи у  Головне
сфері забезпечення управління МВС
безпеки дорожнього руху України в м.
Києві


21110000 Надходження коштів від Головне
відшкодування втрат управління
сільськогосподарського і земельних
лісогосподарського ресурсів
виробництва виконавчого
органу Київради
(КМДА),
управління
охорони
навколишнього
природного
середовища
виконавчого
органу Київради
(КМДА)


22020000 Плата за утримання дітей Головне
у школах-інтернатах управління
освіти і науки
виконавчого
органу Київради
(КМДА),
Контрольно-
ревізійне
управління у м.
Києві за
результатами
реалізації
матеріалів
ревізій та
перевірок


22080400 Плата за оренду майнових Головне
комплексів та іншого управління
майна, що у комунальній комунальної
власності власності міста
виконавчого
органу Київради
(КМДА), Державна
податкова
адміністрація у
м. Києві за
актами перевірки,
Контрольно-
ревізійне
управління за
результатами
реалізації
матеріалів
ревізій та
перевірок


22090100 Державне мито, що Державна
сплачується за місцем податкова
розгляду та оформлення адміністрація у
документів, у тому числі м. Києві за
за оформлення документів актами перевірок,
на спадщину і дарування Державна
виконавча служба
(за рішенням
господарського
суду)


22090400 Державне мито, пов'язане Державна
з видачею та оформленням податкова
закордонних паспортів адміністрація у
(посвідок) та паспортів м. Києві за
громадян України актами перевірок,
Головне
управління МВС
України в м.
Києві


22090500 Надходження сум Державна
реструктурованої податкова
заборгованості зі сплати адміністрація у
державного мита м. Києві


24030000 Надходження сум Контрольно-
кредиторської та ревізійне
депонентської управління у м.
заборгованості Києві
підприємств, організацій
та установ, щодо яких
минув строк позовної
давності

24060300 Інші надходження          Державна
                                   податкова
                                   адміністрація у
                                   м. Києві


24060800 Надходження від збору за                         Державна
         проведення гастрольних                           податкова
         заходів                                          адміністрація у
                                                          м. Києві,
                                                          Головне
                                                          управління
                                                          культури і
                                                          мистецтва
                                                          Київради (КМДА)


24062100 Грошові стягнення за                             Державне
         шкоду, заподіяну                                 управління
         порушенням законодавства                         екології та
         про охорону                                      природних
         навколишнього природного                         ресурсів в м.
         середовища внаслідок                             Києві, Державна
         господарської та іншої                           податкова
         діяльності                                       адміністрація у
                                                          м. Києві за
                                                          актами
                                                          перевірок


24110900 Відсотки за користування                         Головне
         довгостроковим кредитом,                         управління
         що надається з місцевих                          житлового
         бюджетів молодим сім'ям                          забезпечення
         та одиноким молодим                              виконавчого
         громадянам на                                    органу Київради
         будівництво                                      (КМДА)
         (реконструкцію) та
         придбання житла


25010000 Плата за послуги, що                             Головні
         надаються бюджетними                             управління та
         установами                                       відділи
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок


25010100 Плата за послуги, що                             Головні
         надаються бюджетними                             управління та
         установами згідно з                              відділи
         функціональними                                  виконавчого
         повноваженнями                                   органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок


25010200 Кошти, що отримуються                            Головні
         бюджетними установами                            управління та
         від господарської та/або                         відділи
         виробничої діяльності                            виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок

25010300 Плата за оренду майна                            Головні
         бюджетних установ                                управління та
                                                          відділи
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА), Головне
                                                          управління
                                                          комунальної
                                                          власності міста
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок


25010400 Кошти, що отримуються                            Головні
         бюджетними установами                            управління та
         від реалізації майна                             відділи
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок


25020000 Інші джерела власних                             Головні
         надходжень бюджетних                             управління та
         установ                                          відділи
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок


25020100 Благодійні внески,                               Головні
         гранти та дарунки,                               управління та
         отримані бюджетними                              відділи
         установами                                       виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок
 

25020200 Надходження, що                                  Головні
         отримуються бюджетними                           управління та
         установами на виконання                          відділи
         окремих доручень та                              виконавчого
         інвестиційних проектів                           органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Контрольно-
                                                          ревізійне
                                                          управління у м.
                                                          Києві за
                                                          результатами
                                                          реалізації
                                                          матеріалів
                                                          ревізій та
                                                          перевірок

31030000 Надходження від                                  Головне
         відчуження майна, яке                            управління
         належить Автономній                              комунальної
         Республіці Крим та                               власності міста
         майна, що знаходиться у                          виконавчого
         комунальній власності                            органу Київради
                                                          (КМДА),
                                                          Регіональне
                                                          відділення
                                                          Фонду
                                                          Державного
                                                          майна України
                                                          по м. Києву


31030000 Кошти, отримані від                              Головне
         продажу основних засобів                         управління
         організаціями і                                  комунальної
         установами, що                                   власності міста
         фінансуються з бюджету                           виконавчого
         м. Києва або належать до                         органу Київради
         комунальної власності                            (КМДА)
         міста


33010000 Надходження від продажу                          Головне
         землі                                            управління
                                                          земельних
                                                          ресурсів
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА)


50080100 Надходження коштів від                           Державна
         енергопідприємств до                             податкова
         Державного фонду охорони                         адміністрація у
         навколишнього природного                         м. Києві,
         середовища                                       Державне
                                                          управління
                                                          екології та
                                                          природних
                                                          ресурсів в м.
                                                          Києві


50080200 Інші збори за                                    Державна
         забруднення                                      податкова
         навколишнього природного                         адміністрація у
         середовища до Фонду                              м. Києві,
         охорони навколишнього                            Державне
         природного середовища                            управління
                                                          екології та
                                                          природних
                                                          ресурсів в м.
                                                          Києві

50080300 Надходження від сплати                           Державна
         збору за забруднення                             податкова
         навколишнього природного                         адміністрація у
         середовища фізичними                             м. Києві,
         особами                                          Державне
                                                          управління
                                                          екології та
                                                          природних
                                                          ресурсів в м.
                                                          Києві


50110000 Цільові фонди, утворені                          Державна
         Верховною Радою                                  податкова
         Автономної Республіки                            адміністрація у
         Крим, органами місцевого                         м. Києві за
         самоврядування та                                актами
         місцевими органами                               перевірок
         виконавчої влади


         * пайові кошти                                   Головне
         інвесторів                                       управління
        (забудовників) на                                 економіки та
        розвиток інженерно-                               інвестицій
        транспортної та                                   виконавчого
        соціальної                                        органу Київради
        Інфраструктури та кошти,                          (КМДА)
        що сплачуються в порядку
        компенсації за Інженерну
        підготовку території


         * кошти від плати за                             Головне
         право тимчасового                                управління з
         використання місць (для                          питань реклами
         розташування об'єктів                            виконавчого
         зовнішньої реклами), які                         органу Київради
         перебувають у                                    (КМДА)
         комунальній власності
         міста


         * кошти, що надходять                            Головне
         відповідно до умов                               управління
         інвестиційних угод та                            економіки та
         аукціонів                                        інвестицій
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                         (КМДА)


         * кошти, отримані на                             Головне
         розвиток житлового                               управління
         будівництва                                      житлового
                                                          забезпечення
                                                          виконавчого
                                                          органу Київради
                                                          (КМДА)


         * надходження, отримані                          Головне
         від операцій із                                  фінансове
         борговими зобов'язаннями                         управління
         міста Києва, в тому                              виконавчого
         числі надходження,                               органу Київради
         отримані від розміщення                          (КМДА)
         облігацій місцевої
         позики та інших цінних
         паперів міста Києва в
         сумі, що перевищує
         номінальну вартість,
         надходження, отримані у
         випадку дострокового
         погашення боргових
         зобов'язань міста Києва,
         в тому числі викупу
         облігацій місцевої
         позики та інших цінних
         паперів міста Києва за
         ціною нижче номінальної;
         інші надходження від
         операцій з боргом міста
         Києва


         * надходження коштів                             Головне
         (грантів) від фізичних                           фінансове
         та юридичних осіб на                             управління
         добровільній та                                  виконавчого
         безповоротній основі на                          органу Київради
         фінансування заходів з                           (КМДА)
         покращення життя
         соціальне незахищених
         верств населення


         * кошти відновної                               Управління
         вартості зелених                                охорони
         насаджень, що підлягають                        навколишнього
         видаленню на території                          природного
         міста Києва                                     середовища
                                                         виконавчого
                                                         органу Київради
                                                         (КМДА)

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 10
до рішення
Київської міської ради
09.07.2009 N 758/1814

Порядок
формування та використання коштів цільового фонду на
покращення рівня життя окремих категорій громадян

1. Джерелом формування коштів цільового фонду для фінансування заходів щодо покращення рівня життя окремих категорій громадян є кошти (гранти), які перераховуються до міського бюджету міста Києва фізичними та юридичними особами на виконання заходів на безповоротній та безоплатній основі.

2. Цільові кошти (гранти) на виконання заходів щодо покращення рівня життя окремих категорій громадян можуть бути використані за такими напрямками:

- медичне забезпечення;

- оздоровлення пільгових категорій дітей;

- виплата адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян міста Києва;

- інші заходи, пов'язані із соціальним захистом населення.

3. Цільові кошти (гранти) на виконання заходів щодо покращення рівня життя окремих категорій громадян спрямовуються на визначені цілі головним розпорядникам бюджетних коштів міського бюджету міста Києва та шляхом надання субвенції з міського бюджету міста Києва районним у місті Києві бюджетам розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) щомісяця в періодичному виданні "Хрещатик" публікує інформацію про надходження та використання грантів від фізичних та юридичних осіб.

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 11
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

                              ЛІМІТИ
   споживання теплової енергії, електричної енергії, природного
      газу, водопостачання та водовідведення на 2009 рік для
    бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста Києва у
   розрізі головних розпорядників коштів міського бюджету міста
   Києва, районних у місті Києві бюджетів, та ліміти споживання
           електричної енергії для КП "Київміськсвітло"

                           Тепло,  Вода, тис. Електрична Газ, тис.
                         тис. Гкал     м3      енергія,     м3
                                                 тис.
                                               кВт·год.


Київська міська рада       0,672      4,652    281,738     0,000
(секретаріат)


Управління справами        1,118      7,490    492,480     0,000
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління з       0,042      0,422     25,301     0,000
питань внутрішньої
політики виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         37,592    325,720   5911,254   659,600
освіти і науки
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління        251,080   3872,080  51034,080  3373,520
охорони здоров'я та
медичного забезпечення
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління з       0,024      0,384     38,400     0,000
питань реклами
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління у       0,032      0,000     10,391     0,000
справах національностей
та релігій виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         20,833    367,181   3088,184   38,396
соціального захисту
населення виконавчого
органу Київради (КМДА)


Відділ з питань охорони    0,005      0,000     0,000      0,000
праці виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління праці   0,147      0,369     15,840     0,000
та зайнятості
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління у       0,636      8,544    144,128     0,000
справах сім'ї та молоді
виконавчого органу
Київради (КМДА)

Управління у справах       0,120      0,560     12,800     0,000
жінок, інвалідів,
ветеранів війни та праці
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Служба у справах           1,032     44,792    577,920     0,000
неповнолітніх
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,269      4,403    352,957     0,000
житлового забезпечення
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,056      0,584     2,158      0,000
зв'язку, інформатизації
та захисту інформації
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління з       0,396      1,632    109,939     0,000
питань надзвичайних
ситуацій виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління з       0,150      1,641     54,960     0,000
питань регуляторної
політики та
підприємництва
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,050      0,520     10,800     0,000
житлового господарства
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,147      0,000     93,547     0,000
комунальної власності
міста Києва виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         0,000      0,000     19,200     0,000
ритуальних послуг
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління з       0,144      0,000     26,880     0,000
питань торгівлі та
побуту виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління у       0,000      1,986     28,744     0,000
справах захисту прав
споживачів виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління з       0,067      0,186     44,554     0,000
питань цінової політики
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         7,570     62,431    1491,793   29,303
культури і мистецтв
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,320      0,982     56,597     0,000
охорони культурної
спадщини виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління з       0,026      0,000     11,008     0,000
питань взаємодії з
засобами масової
інформації та зв'язків з
громадськістю
виконавчого органу
Київради (КМДА)

Головне управління по      1,122      6,096    448,064     0,000
фізичній культурі та
спорту виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         0,088      2,208     72,696     0,000
транспорту виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         0,026      0,230     10,944     0,000
промислової, науково-
технічної та
інноваційної політики
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,034      0,000     0,000      0,000
палива, енергетики та
енергозбереження
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Інспекція державного       0,010      0,118     2,101      0,000
технічного нагляду
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Управління державного      0,050      1,702     28,944     0,000
архітектурно-
будівельного контролю
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Управління охорони         0,042      0,317     17,433     0,000
навколишнього природного
середовища виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне фінансове          0,216      1,480    114,400     0,000
управління виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         0,094      0,114     20,600     0,000
внутрішнього фінансового
контролю та аудиту
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,249      1,824    192,000     0,000
економіки та інвестицій
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Головне управління         0,032      0,230     23,522     0,000
контролю за благоустроєм
м. Києва виконавчого
органу Київради (КМДА)


Головне управління         0,440      9,600    440,000     0,000
земельних ресурсів
виконавчого органу
Київради (КМДА)


Разом по головних         324,931   4730,478  65306,357  4100,819
розпорядниках коштів
міського бюджету:


Голосіївський район        38,502    521,832   5308,130   399,293


Дарницький район           67,182    608,510   9189,041    9,575


Деснянський район          75,842    651,886   6523,427   68,247


Дніпровський район         78,906    671,325   7115,200   111,701


Оболонський район          59,048    592,225   7078,358    5,383


Печерський район           20,992    259,164   3497,520   41,728


Подільський район          42,300    317,976   4287,066   26,074


Святошинський район        75,620    636,927   5723,208   11,896


Солом'янський район        60,476    495,238   6694,720   274,174


Шевченківський район       42,233    460,465   4710,508   181,569


РАЗОМ ПО РАЙОНАХ:         561,101   5215,548  60127,178   1129,64


КП "Київміськсвітло"                           52426,56

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 12
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

       Обсяги коштів, що підлягають перерахуванню головними
        розпорядниками коштів міського бюджету м. Києва та
      фінансовими управліннями районних у м. Києві державних
   адміністрацій для накопичення сум економії коштів за теплову
        енергію з метою погашення позики Міжнародного банку
               реконструкції та розвитку в 2009 році

                                                          тис. грн.


                                                     Річний обсяг
                                                        коштів


Головне управління охорони здоров'я та медичного        5714,1
забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА)


Головне управління освіти і науки виконавчого            80,1
органу Київради (КМДА)


Головне управління культури і мистецтв виконавчого        1,3
органу Київради (КМДА)


Головне управління соціального захисту населення         20,3
виконавчого органу Київради (КМДА)


Фінансове управління Голосіївської районної в м.         490,0
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Дарницької районної в м. Києві     1113,7
державної адміністрації


Фінансове управління Деснянської районної в м.          2066,0
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Дніпровської районної в м.         1540,3
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Оболонської районної в м.          1194,2
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Печерської районної в м. Києві      476,6
державної адміністрації


Фінансове управління Подільської районної в м.           656,5
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Святошинської районної в м.         976,5
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Солом'янської районної в м.        1250,6
Києві державної адміністрації


Фінансове управління Шевченківської районної в м.        991,0
Києві державної адміністрації


Разом:                                                  16571,2

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 13
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

    Розміри орендної плати за земельні ділянки (у відсотках від
                   нормативної грошової оцінки)

 NN               Види економічної діяльності              Відсотки
 п/п


 1.   Житловий фонд                                           0,1


 2.   Виробництво дистильованих алкогольних напоїв,           10
      етилового спирту


 3.   Виробництво тютюнових виробів                           12


 4.   Тиражування записаних носіїв інформації                  6


 5.   Виробництво меблів, виробництво монет та медалей,        6
      ювелірних виробів (в частині виробництва монет та
      медалей, ювелірних виробів)


 6.   Торгівля автомобілями та мотоциклами, деталями та        3
      приладдям, їх технічне обслуговування та ремонт


 7.   Роздрібна та оптова торгівля пальним                    10


 8.   Оптова торгівля і посередництво у торгівлі               7


 9.   Роздрібна торгівля алкогольними та тютюновими            7
      виробами


 10.  Роздрібна торгівля побутовими електротоварами, радіо-    6
      та телеапаратурою, офісним та комп'ютерним
      устаткуванням


 11.  Речові ринки                                            10


 12.  Інші види роздрібної торгівлі                            6


 13.  Діяльність готелів                                       7


 14.  Надання інших місць для тимчасового проживання           6


 15.  Діяльність ресторанів                                    8


 16.  Діяльність барів, кафе                                   6


 17.  Транспортне оброблення вантажів та складування,          5
      транспортні агентства


 18.  Туристичні агентства та бюро подорожей                  10


 19.  Гаражно-будівельні, дачно-будівельні кооперативи        0,1

 20.  Інші автостоянки для збереження автотранспорту           4
      громадян


 21.  Індивідуальні гаражі на прибудинкових територіях та     0,1
      інших міських землях


 22.  Телефонний зв'язок                                       8


 23.  Мобільний зв'язок, Інтернет, супутникове телебачення     9


 24.  Фінансове та грошове посередництво                      12


 25.  Страхування                                             10


 26.  Операції з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та
      надання послуг підприємцям:


26.1. Операції з нерухомим майном                             10


26.2. Оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям,        3
      діяльність у сфері права, бухгалтерський облік


 27.  Рекламна діяльність                                     12


 28.  Проведення розслідувань та забезпечення безпеки         10


 29.  Діяльність кіноконцертних та театральних залів           5


 30.  Азартні ігри та ігри на гроші                           12


 31.  Інша діяльність у сфері відпочинку та розваг             8


 32.  Діяльність та забезпечення фізичного комфорту            8


 33.  Діяльність екстериторіальних організацій                 8


 34.  Ведення товарного сільськогосподарського виробництва    0,1


 35.  Транспортні засоби - дебаркадери на воді у разі будь-   12
      якої виробничо-економічної діяльності


 36.  Інші, що не увійшли до переліку                          3

   Примітка.   Види  економічної  діяльності  наведені   згідно   з
Класифікацією видів економічної діяльності (ДК 009:2005), прийнятою
наказом Держспоживстандарту України від 26.12.2005 N 375.

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 14
до рішення
Київської міської ради
24.12.2009 N 894/2963

Перелік
підприємств і організацій, яким надаються пільги по сплаті
земельного податку на 2009 рік

1. У розмірі 90,0 відсотка:

I. Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство Київської міської ради".

II. Державне підприємство "Культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал".

III. Відкрите акціонерне товариство "Домобудівний комбінат "Відрадний", пров. Екскаваторний, 37-а, вул. Козелецька, 24.

IV. Відкрите акціонерне товариство "Завод опоряджувальних матеріалів", вул. Промислова, 7.

V. Відкрите акціонерне товариство "Спеціалізоване будівельно- монтажне управління", вул. Зодчих, 1, вул. Лебединська (промислова зона в Оболонському районі), вул. Будіндустрії, 2.

VI. Дочірнє підприємство "Спеціалізоване управління N 2 відкритого акціонерного товариства "Будмеханізація", вул. Будіндустрії, 4, вул. Затишна (промислова зона в Дарницькому районі), вул. Березняківська, 21/3, вул. Голосіївська, 13.

VII. Дочірнє підприємство "Управління баштових кранів" відкритого акціонерного товариства "Будмеханізація", вул. Патріса Лумумби, 5, вул. Лебединська, 2, вул. Промислова, 4.

VIII. Дочірнє підприємство "Управління спеціальних машин N 2 відкритого акціонерного товариства "Будмеханізація", пров. Деревообробний, 3.

IX. Відкрите акціонерне товариство "Веркон", проспект Перемоги, 67.

X. Відкрите акціонерне товариство "Автотранспортне підприємство N 5", пров. Новопечерський, 5 (з 01.09.2009).

XI. Відкрите акціонерне товариство "Трест Міськбуд-4", вул. Червоноармійська, 66-б, вул. Патріса Лумумби, 9, вул. Червонопрапорна, 28, Залізничне шосе, 1, вул. Урицького, 14 (з 01.09.2009).

2. У розмірі 95,0 відсотка:

I. Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа".

3. У розмірі 99,0 відсотка:

I. Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" в частині:

- площ земельних ділянок, на яких розташовані нежилі будинки (технічні і вільні приміщення) комунальної власності, що не надані власником в оренду;

- площ земельних ділянок, що припадають на орендарів, які орендують приміщення в нежилих будинках комунальної власності міста і користувалися б пільгами відповідно до чинного законодавства за умови користування землею.

II. Управління ритуальних послуг виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

1. Комунальне підприємство по переробці нерудних будівельних матеріалів.

2. Київське комунальне автотранспортне підприємство N 2737.

3. Комунальне підприємство підрядно-спеціалізоване ремонтно- будівельне управління.

4. Ритуальна служба спеціалізоване комунальне підприємство "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування".

III. Комунальне підприємство "Госпкомобслуговування" за земельні ділянки, на яких розташовані нежитлові будинки та приміщення комунальної власності, які перебувають на балансі підприємства та площ орендарів, лише на приміщення, орендарі яких користуються пільгами по платі за землю відповідно до чинного законодавства; за земельну ділянку, на якій розташоване приміщення, яке орендує комунальне підприємство громадського харчування "Кобза".

IV. Комунальне підприємство "Молочна фабрика-кухня".

V. Комунальне підприємство "Київський метрополітен", структурні підрозділи без права юридичної особи:

1. Електродепо "Дарниця".

2. Електродепо "Оболонь".

3. Електродепо "Харківське".

4. "Вагоноремонтний завод".

5. "Ескалаторна служба".

6. "Служба колії, тунельних споруд і будівель".

7. "Служба сигналізації".

8. "Служба електропостачання".

9. "Електромеханічна служба".

10. "Служба матеріально-технічного постачання".

11. "Служба руху".

12. "Комерційна служба".

13. "Дирекція будівництва метрополітену".

14. "Служба соціального забезпечення".

15. "Служба інформаційних технологій та зв'язку".

VI. Підприємства та структурні підрозділи комунальної корпорації "Київавтодор", крім земельних ділянок, зайнятих об'єктами зовнішньої реклами, малими архітектурними формами, паркувальними майданчиками:

1. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району".

2. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району".

3. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району".

4. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району".

5. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району".

6. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району".

7. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району".

8. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району".

9. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району".

10. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району".

11. КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль".

12. КП по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст".

13. КП електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло".

14. Комунальне автотранспортне підприємство N 273901.

15. Комунальне автотранспортне підприємство N 273904.

16. Комунальне підприємство "Автодорсервіс".

17. Комунальна корпорація "Київавтодор".

18. Комунальне підприємство "Учбово-курсовий комбінат".

19. Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово- транспортних споруд м. Києва".

20. Комунальне підприємство "Підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління".

21. Комунальне підприємство "Підрядне спеціалізоване підприємство будівельно-електромонтажних робіт".

VII. Відкрите акціонерне товариство "Спеціалізоване управління opnrhgqsbmhu підземних робіт".

VIII. Відкрите акціонерне товариство "Київспецтранс".

IX. Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика в частині:

- площ земельних ділянок, що припадають на орендарів, які орендують приміщення і користувалися би пільгами відповідно до чинного законодавства за умови користування землею.

X. Київське комунальне виробниче підприємство "Міськпаливо" за ділянки:

- вул. Михайлівська, 15/1-б;

- Саперно-Слобідський проїзд, 4.

XI. Комунальне підприємство "Водно-інформаційний центр".

XII. Акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго":

1. Апарат управління.

2. СВП "Енергозбут".

3. СВП "Спеценергоавтосервіс".

4. СВП "Енергоавтосервіс".

5. Енергоналадка.

6. Енергосервіс.

7. Теплоелектроцентраль N 5.

8. Теплоелектроцентраль N 6.

9. Завод "Енергія".

10. Теплові мережі.

11. Теплові розподільчі мережі.

12. Житлотеплоенерго.

13. Кабельні мережі.

XIII. Комунальне підприємство "Київпастранс", структурні підрозділи:

1. Тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо N 1.

2. Тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо N 2.

3. Тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо N 3.

4. Куренівське тролейбусне ремонтно-експлуатаційне депо.

5. Подільське трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо.

6. Трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо ім. Шевченка.

7. Дарницьке трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо.

8. Автобусний парк N 1.

9. Автобусний парк N 2.

10. Автобусний парк N 3.

11. Автобусний парк N 4.

12. Автобусний парк N 5.

13. Автобусний парк N 6.

14. Автобусний парк N 7.

15. Автобусний парк N 8.

На правах відокремлених підрозділів:

1. Фунікулер.

2. Станція технічного обслуговування автомобілів.

3. Автостанція "Видубичі".

4. Служба колії.

5. Служба енергетичного забезпечення.

6. Служба організації руху.

7. Служба організації збору та обліку виручки.

8. Служба матеріально-технічного забезпечення.

9. Служба автоматики та зв'язку.

10. Служба по облаштуванню і утриманню зупинок наземного транспорту загального користування "Київтранссервіс".

11. Дирекція по будівництву об'єктів наземного пасажирського транспорту.

12. Навчально-курсовий комбінат.

13. Житлово-експлуатаційна дільниця.

14. Оздоровчо-культурний комплекс.

15. Дитячий лікувально-оздоровчий центр "Кристал".

XIV. Управління освіти Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- загальноосвітній навчальний заклад приватне підприємство "Навчальний заклад "Європейський колегіум", юридична адреса: 01015, м. Київ, вул. Івана Федорова, 28; фактична адреса: 03127, м. Київ, вул. Сечєнова, 9;

- загальноосвітній навчальний заклад "Вальдорфська школа "Михаїл", юридична адреса: 03191, м. Київ, вул. Маршала Якубовського, 7-б; фактична адреса: м. Київ, вул. Крейсера "Аврора", 13-в;

- загальноосвітній навчальний приватний заклад "Хореографічна гімназія "Кияночка", юридична адреса: 03058, м. Київ, вул. Борщагівська, 204-г; фактична адреса: 03033, м. Київ, вул. Володимирська, 79-б;

- приватна школа "Афіни", юридична адреса: 03141, м. Київ, вул. Солом'янська, 35-а; фактична адреса: 01032, м. Київ, вул. Л. Rnkqrncn, 39/41 (1 - 4 класи).

XV. Управління освіти Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- загальноосвітній навчальний заклад приватне підприємство "Школа-дитячий садок "Олімп", юридична та фактична адреса: 02068, м. Київ, вул. Срібнокільська, 4-а;

- загальноосвітній навчальний заклад приватне підприємство "Спеціалізована школа "Тріумф", юридична та фактична адреса: 02121, м. Київ, вул. Вербицького Архітектора, 24-б;

- загальноосвітній навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс дитячий садок-школа "Гармонія", юридична адреса: 02068, м. Київ, вул. Драгоманова, 22, кв. 114; фактична адреса: 02068, м. Київ, вул. Григоренка Петра, 21-а.

XVI. Управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- навчальний заклад освіти приватне підприємство "Учбово-творчий культурологічний центр "Аратта", юридична та фактична адреса: 02225, м. Київ, вул. Сабурова Олександра, 11-б;

- навчальний заклад освіти приватне підприємство "Київська загальноосвітня гімназія "Грейс", юридична та фактична адреса: 02156, м. Київ, вул. Шолом-Алейхема, 1-а;

- приватне підприємство "Приватна середня загальноосвітня школа "Співтворчість", юридична та фактична адреса: 02232, м. Київ, просп. Маяковського Володимира, 52-а;

- приватна Лінгвістична гімназія, юридична та фактична адреса: 02222, м. Київ, вул. Беретті Вікентія, 7;

- загальноосвітній навчальний заклад "Навчально-виховний комплекс дитячий садок-школа "Гармонія", юридична адреса: 02068, м. Київ, вул. Драгоманова, 22, кв. 114; фактична адреса: 02066, м. Київ, вул. Жукова Маршала, 30-а (з 01.01.2008);

- навчально-виховний комплекс дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад "Престиж", юридична та фактична адреса: 02232, м. Київ, бульв. Вигурівський, 13-а.

XVII. Управління освіти Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- навчальний заклад освіти "Гімназія "Столиця" Київської академії наук у формі підприємства об'єднання громадян, фактична адреса: 01024, м. Київ, вул. Вершигори Петра, 9-б; юридична адреса: 01024, м. Київ, вул. Грушевського Михайла, 28/2-а, оф. 43;

- загальноосвітній навчальний заклад "Гуманітарна гімназія "Гармонія", юридична та фактична адреса: 02192, м. Київ, вул. Жмаченка Генерала, 14.

XVIII. Управління освіти Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- приватна середня загальноосвітня школа "Досвітня зоря", юридична та фактична адреса: 04209, м. Київ, вул. Богатирська, 18- :;

- ліцей туризму, юридична та фактична адреса: 04074, м. Київ, вул. Агрегатна, 9;

- товариство з обмеженою відповідальністю "Гімназія "Пріоритет", юридична та фактична адреса: 04214, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 69;

- приватна загальноосвітня школа I ступеня "Екологія і культура", юридична та фактична адреса: 04213, м. Київ, вул. Північна, 42;

- товариство з обмеженою відповідальністю "Колегіум "Олімп", юридична та фактична адреса: 04201, м. Київ, вул. Полярна, 13-а;

- приватне підприємство "Матусина школа", юридична адреса: 01245, м. Київ, вул. Тимошенка Маршала, 29-в, кв. 52; фактична адреса: вул. Гавро Лайоша, 9-є.

XIX. Управління освіти Печерської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- загальноосвітній навчальний заклад "Спеціалізована школа I - III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов "Інтелект", юридична та фактична адреса: 01042, м. Київ, вул. Івана Кудрі, 20.

XX. Управління освіти Подільської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа I - III ступенів "Меридіан", юридична та фактична адреса: 04108, м. Київ, пров. Квітневий, 5-а.

XXI. Управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- товариство з обмеженою відповідальністю "Навчально-виховний комплекс "Святошинська гімназія", юридична та фактична адреса: 03179, м. Київ, вул. Ірпінська, 74-а;

- гімназія "Євроленд" приватного вищого навчального закладу "Європейський університет", фактична адреса: 03194, м. Київ, вул. Литвиненко-Вольгемут, 1-г; юридична адреса: 03115, м. Київ, бульв. Вернадського Академіка, 16-в;

- школа - дитячий садок "Євроленд" Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет", фактична адреса: 03194, м. Київ, вул. Литвиненко-Вольгемут, 4-а; юридична адреса: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.

- приватний загальноосвітній навчальний заклад "Гімназія "Апогей" юридична та фактична адреса: 03062, м. Київ, вул. Чистяківська, 24.

XXII. Управління освіти Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- приватна школа "Афіни", юридична та фактична адреса: 03141, м. Київ, вул. Солом'янська, 35-а (5 - 11 класи);

- школа-дитячий садок I ступеня "Кияночка", юридична адреса: 04119, м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8; фактична адреса: 03058, м. Київ, вул. Борщагівська, 204-г.

XXIII. Управління освіти Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації в частині площ, що орендує:

- товариство з обмеженою відповідальністю "Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов", юридична та фактична адреса: 04053, м. Київ, вул. Некрасовська, 4;

- приватне підприємство "Навчально-виховний комплекс "Умка", юридична адреса: 08131, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, пров. Шкільний 1-б, кв. 14; фактична адреса: 04050, м. Київ, вул. Миколи Кравченка, 20;

- загальноосвітній навчальний заклад "Київський ліцей бізнесу" (у формі товариства з обмеженою відповідальністю), юридична та фактична адреса: 03113, м. Київ, вул. Лагерна, 30 - 32.

XXIV. Київське будівельне монтажно-експлуатаційне управління N 1 Південно-Західної залізниці в частині площ, що орендує навчальний заклад освіти гімназія "Європа" Київської академії наук, фактична адреса: 02099, м. Київ, вул. Санаторна, 12/1, юридична адреса: 01121, м. Київ, вул. Інститутська, 16, кв. 4.

XXV. Авіаційний науково-технічний комплекс ім. Антонова в частині площ, що орендує навчальний заклад освіти гімназія "Прем'єр" Київської академії наук, фактична адреса: 04128, м. Київ, вул. Туполєва Академіка, 3, юридична адреса: 01121, м. Київ, вул. Інститутська, 16, кв. 4.

XXVI. Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" в частині площ, що орендує приватний навчальний заклад "Навчально- виховне об'єднання "Перлина", юридична та фактична адреса: 03087, м. Київ, вул. Ушинського, 20.

XXVII. Комунальне підприємство "Київський іподром".

XXVIII. Відкрите акціонерне товариство "Київмлин".

XXIX. Відкрите акціонерне товариство "Київхімволокно".

XXX. Відкрите акціонерне товариство "Київгаз" та його відособлені структурні підрозділи:

1. Підрозділ аварійно-відновлювальної служби.

2. Філія експлуатації газового господарства N 2.

3. Філія експлуатації газового господарства N 3.

4. Філія експлуатації газового господарства N 5.

5. Філія експлуатації газового господарства N 6.

6. Філія експлуатації газового господарства N 7.

7. Філія експлуатації газового господарства N 8.

8. Філія "Спецгазбудмонтаж".

9. Філія "Спецавтогосподарство".

10. Філія експлуатації газових мереж високого та середнього тиску (газорозподільні комунальні мережі та споруди на них - головні газорегуляторні пункти, газорегуляторні пункти, шафові регуляторні пункти).

11. Головний офіс.

XXXI. ЗАТ ЕК "ДАРтеплоцентраль".

XXXII. Відкрите акціонерне товариство "Завод "Ленінська кузня".

XXXIII. Комунальне підприємство "Житлобудінвест УКБ" по земельних ділянках, на яких здійснюється будівництво соціального житла:

1. вул. Сергія Лазо, 6;

2. вул. Рогозівська, 1-а;

3. Позняки, 4, діл. 36 (дитячий заклад та житловий будинок);

4. перетин вул. Наталі Ужвій та вул. Новомостицької.

4. У розмірі 99,9 відсотка:

I. Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" та його структурні підрозділи і підприємства, крім земельних ділянок, зайнятих об'єктами зовнішньої реклами, малими архітектурними формами, паркувальними майданчиками:

Без створення юридичної особи:

1. Міська станція захисту зелених насаджень.

2. Міський декоративний розсадник "Теремки".

3. Служба експлуатації жилого будинку-гуртожитку.

Юридичні особи:

1. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Голосіївського району.

2. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району.

3. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району.

4. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

5. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району.

6. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Печерського району.

7. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Подільського району.

8. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району.

9. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Qnknl'янського району.

10. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району.

11. Комунальне підприємство "Дарницьке лісопаркове господарство".

12. Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство".

13. Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча- Заспа".

II. Акціонерна компанія "Київводоканал", структурні підрозділи без права юридичної особи:

1. Департамент експлуатації водопровідного господарства.

2. Департамент експлуатації каналізаційного господарства.

3. Технічний департамент.

4. Розрахунковий департамент.

5. Управління капітального будівництва.

6. Управління екологічного нагляду.

7. Головний офіс.

III. Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни).

IV. Комунальне підприємство "Плесо".

V. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" в частині площ, що орендує Київське об'єднання Спілка самаритян України.

VI. Державне підприємство "Еко" в частині:

- площ земельних ділянок, що припадають на орендарів, які орендують приміщення і користувалися б пільгами відповідно до чинного законодавства за умови користування землею.

VII. Управління освіти Оболонського району в частині площ, що орендують Громадська організація "Центр реабілітації інвалідів- спинальників "Відродження-АРС", Творче об'єднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями "Студія ДІМФО", Благодійне товариство допомоги інвалідам та особам із інтелектуальною недостатністю "Джерела", Спілка матерів розумова відсталих інвалідів Оболонського району м. Києва "Сонячний промінь", Товариство реабілітації дітей- інвалідів м. Києва "Дитинство".

VIII. Житлово-експлуатаційні організації усіх форм власності, крім земельних ділянок, зайнятих об'єктами зовнішньої реклами:

- за земельні ділянки під житловим фондом та нежилими приміщеннями, які знаходяться в житловому і нежитловому фонді та використовуються ними для власних потреб, але не з метою одержання прибутку;

- у частині площ земельних ділянок, що припадають на орендарів, які орендують приміщення в нежилих будинках комунальної власності міста і користувались б пільгами відповідно до чинного законодавства за умови користування землею.

IX. Комунальне підприємство "Липкижитлосервіс" в частині площ, що орендує Підприємство об'єднання громадян "Об'єднана редакція періодичних видань "Заклик" Українського товариства сліпих.

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 16
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

Основні напрямки використання коштів програм вирішення
Київським міським головою та депутатами Київської міської
ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних
програм та доручень виборців

I. Видатки, які визначаються функціями держави і передані на виконання місцевому самоврядуванню з метою забезпечення найбільш повного їх виконання на основі принципу субсидіарності (наближення до споживача соціальних послуг, гарантованих державною):

- державне управління;

- освіта;

- охорона здоров'я;

- соціальний захист та соціальне забезпечення;

- культура і мистецтво;

- фізична культура і спорт;

- інші видатки, пов'язані з виконанням делегованих повноважень.

II. Видатки на реалізацію прав та обов'язків органів місцевого самоврядування щодо забезпечення належного функціонування міського господарського комплексу та задоволення потреб жителів міста в сфері соціально-культурних, житлово-комунальних, побутових, торговельних, транспортних послуг і послуг зв'язку, інших заходів, робіт, послуг:

- місцева пожежна охорона;

- позашкільна освіта;

- соціальний захист та соціальне забезпечення:

а) заходи місцевого значення стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї;

б) місцеві заходи соціального захисту окремих категорій населення;

в) заходи щодо підтримки громадських організацій;

- місцеві заходи розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів;

- культурно-мистецькі заходи місцевого значення;

- підтримка кінематографії та засобів масової інформації місцевого значення;

- місцеві заходи з розвитку фізичної культури і спорту;

- утримання громадських приймалень;

- типове проектування, реставрація та охорона пам'яток архітектури місцевого значення;

- транспорт, дорожнє господарство:

а) регулювання цін та тарифів на послуги міського пасажирського транспорту і житлово-комунального господарства за рішеннями органів місцевого самоврядування;

б) експлуатація дорожньої системи місцевого значення (в тому числі роботи, що проводяться спеціалізованими монтажно- експлуатаційними підрозділами);

в) будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг місцевого значення;

- будівництво, реконструкція, розширення, оснащення та переоснащення діючих об'єктів виробничого і невиробничого призначення;

- заходи з організації рятування на водах;

- погашення та обслуговування боргу органів місцевого самоврядування;

- природоохоронні заходи місцевого значення;

- управління комунальним майном;

- регулювання земельних відносин;

- Програма зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у місті Києві на 2007-2011 роки;

- Міська програма забезпечення пожежної безпеки у м. Києві на 2003-2010 роки;

- Програма поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки, призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2005-2010 роки;

- Міська програма сприяння в забезпеченні діяльності судів загальної юрисдикції та інших судових органів у м. Києві на 2008- 2010 роки "Столичним судам - європейський рівень";

- підтримка розвитку науково-технічного потенціалу міста;

- заходи щодо підтримки малого і середнього бізнесу та вітчизняного виробника;

- участь у зовнішньоекономічній діяльності;

- субвенції Державному бюджету України;

- субвенції районним у місті Києві бюджетам;

- інші видатки, пов'язані з виконанням власних повноважень, спрямованих на забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку міста.

III. Видатки на реалізацію додаткових прав Київської міської ради, пов'язані зі здійсненням містом Києвом столичних функцій та додаткових повноважень Київського міського голови:

- участь у вирішенні питань щодо розміщення та створення належних умов функціонування державних органів, представництв інших держав та міжнародних організацій, у протокольних заходах;

- участь у реалізації заходів загальнодержавних програм;

- участь у здійсненні заходів щодо збереження та відновлення пам'яток історії, культури, релігії, архітектури та містобудування, заповідних та природних зон і ландшафтів, що мають національне значення;

- інші видатки, пов'язані з виконанням додаткових повноважень Київського міського голови та Київської міської ради.

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 17
до рішення
Київської міської ради
09.07.2009 N 758/1814

                               Зміни
до Диференційованих нормативів відрахувань частки прибутку,
яка підлягає зарахуванню до бюджету м. Києва підприємствами,
організаціями та установами, що належать до комунальної
власності м. Києва
(до додатка 1 до рішення Київради від 19.07.2005 N 821/3396)

  N                  Назва підприємства                  Норматив
п/п відрахувань,
%


1. КП "Київреклама" 80


2. КП "Київський міський центр земельного кадастру 50
та приватизації"


3. КП "Київський інститут земельних відносин" 50


4. КП "Київтранспарксервіс" 15


5. Підприємства торгівлі (ринки) 70


6. ККУП "Фінансова компанія "Житлоінвест" 30


7. КП "Житлоінвестбуд - УКБ" 15


8. КП по переробці нерудних будівельних матеріалів 25


9. КП "Центр ідентифікації тварин" 20


10. Київський зоологічний парк 15

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 18
до рішення
Київської міської ради
06.03.2009 N 124/1179

Порядок
визначення розмірів пайової участі (внесків)
забудовників (інвесторів) у створенні
соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Києва

1. Загальні положення

Цей Порядок визначає розмір пайової участі (внеску) забудовників (інвесторів) у створенні (розвитку) соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально- економічного значення проектів будівництва (реконструкції), перепланування, зміни функціонального призначення об'єктів для міста в грошовому виразі (гривнях) без ПДВ у цінах 2009 року.

Пайова участь (внесок) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста (надалі - пайова участь) є внеском, який забудовник (інвестор) має сплатити до бюджету м. Києва без урахування ПДВ. Залучені кошти спрямовуються виключно на фінансування об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, передбачених в Програмі соціально-економічного і культурного розвитку міста Києва.

Пайова участь включає в себе наступні складові:

- відшкодування витрат бюджету м. Києва на розширене відтворення його ресурсів;

- плата забудовника (інвестора) за право реалізувати свій проект будівництва (реконструкції), перепланування, зміни функціонального призначення об'єктів на території столиці.

Цей Порядок застосовується для визначення розмірів пайової участі:

- забудовників (інвесторів), що здійснюють на території міста Києва будівництво (реконструкцію) будь-яких об'єктів, незалежно від їх форми власності;

- при зміні функціонального призначення (перепрофілюванні, переобладнанні тощо) об'єктів виробничого та невиробничого призначення;

- при переплануванні будь-яких об'єктів із зміною та без зміни функціонального призначення на території міста Києва;

- при зміні функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові відповідно до встановленого порядку.

Пайову участь не сплачують забудовники (інвестори), які здійснюють:

- будівництво (реконструкцію) будь-яких об'єктів на замовлення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та/або органів місцевого самоврядування та/або органів державної влади за кошти державного та/або міського та/або районних у м. Києві бюджетів;

- будівництво житла для соціальне незахищених категорій громадян, які перебувають на квартирному обліку в м. Києві, що підтверджується відповідною районною у м. Києві державною адміністрацією, за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, державних підприємств, організацій, установ тощо;

- будівництво житла в багатоквартирних житлових будинках, а також індивідуальних (котеджних) житлових будинках для сімей, що перебувають на квартирному обліку в м. Києві (підтверджується відповідною районною державною адміністрацією) під площу нормативної забезпеченості житлом черговиків квартобліку та за умов зняття їх з квартобліку після введення будинку в експлуатацію;

- будівництво доступного житла, що збудоване та будується за державної підтримки. Порядок його будівництва та використання встановлено чинним законодавством України;

- будівництво (реконструкцію) спільно з комунальними підприємствами об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, передбачених в Програмі соціально- економічного і культурного розвитку міста Києва;

- реконструкцію (прибудову, добудову, розширення) існуючих індивідуальних (приватних) житлових будинків у межах 50 % від загальної площі;

- будівництво об'єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх та спортивних шкіл, об'єктів позашкільного виховання, охорони здоров'я та соціального забезпечення тощо) за умов передачі їх у комунальну власність територіальної громади міста або району;

- будівництво об'єктів, що споруджуються в порядку компенсації за ті, що підлягають знесенню, за умов передачі новозбудованих об'єктів у комунальну власність;

- добудову об'єктів незавершеного будівництва, що були придбані у процесі приватизації;

- будівництво релігійно-культових об'єктів;

- реставрацію пам'яток архітектури, історії та культури в частині площ, що не перепрофільовуються;

- відтворення втрачених об'єктів історико-архітектурної спадщини в частині площ, що не перепрофільовуються;

- реставрацію об'єктів, що є пам'ятками архітектури, історії та культури, якщо забудовниками (інвесторами) було здійснено відселення за їх кошти із старих та непридатних для проживання житлових будинків або будівель (споруд), придбаних у процесі приватизації об'єктів, в частині площ, що не нарощуються і не перепрофільовуються;

- будівництво об'єктів інженерного забезпечення, енергозбереження та енергопостачання: насосних станцій та теплових мереж, бойлерних, котелень, трансформаторних підстанцій, РП, ПС, CPO, ЛЕП тощо;

- будівництво представництв іноземних держав відповідно до рішення Віденської конвенції;

- будівництво об'єктів, що споруджуються замість пошкоджених або зруйнованих внаслідок стихійного лиха чи техногенних аварій.

Інвестори, залучені постійно діючою комісією, створеною розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 N 1403 "Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва", які здійснюють комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду відповідно до статті 12 Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду", звільняються від сплати частини пайової участі у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на суму вартості збільшеної площі наданого житла.

Відповідно до абзацу 2 пункту 2.3.5 Правил забудови м. Києва, затверджених рішенням Київради від 27.01.2005 N 11/2587, при розрахунках обсягів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у зв'язку з будівництвом житлових мікрорайонів, кварталів, комплексів тощо розрахункова сума пайового внеску зменшується на суму балансової вартості об'єктів соціальної сфери незалежно від їх місця розташування (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, поліклініки, лікарні), спорудження яких передбачено відповідними проектами, за умови передачі цих об'єктів до комунальної власності.

При розрахунках обсягів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у зв'язку з будівництвом об'єктів розрахункова сума пайового внеску зменшується на суму узгоджених з містом фактичних і підтверджених документально витрат (платіжними документи, договорами), понесених забудовником (інвестором) на створення транспортних комунікацій та елементів благоустрою загальноміського значення, що не відносяться до проекту будівництва, незалежно від їх місця розташування (дорожньо-транспортні розв'язки, мости тощо), за умови передачі останніх до комунальної власності міста.

2. Принципи визначення розміру пайової участі

Розмір пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва визначається за принципами:

- Компенсації витрат бюджету міста на розширене відтворення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури: інвестори мають компенсувати витрати бюджету міста на розширене відтворення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури пропорційно до навантаження на інфраструктуру міста, яке вони будуть здійснювати у разі реалізації проекту будівництва (реконструкції).

- Комплексного підходу до розвитку соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури міста: соціальна та інженерно- rp'mqonprm' інфраструктура розвивається рівномірно по всій території міста.

- Урахування соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста: розмір пайової участі забудовників (інвесторів) визначається з урахуванням соціально- економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста.

- Сприяння залученню інвестицій в економіку міста: визначення розміру пайової участі з урахуванням соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста має створювати сприятливі умови для залучення інвестицій в економіку міста.

3. Фактори, що впливають на розмір пайової участі

На розмір пайової участі забудовників (інвесторів) впливають:

- розрахункова вартість створення додаткової соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в розрахунку на 1 м2 загальної площі при будівництві (реконструкції) будь-яких об'єктів, незалежно від їх форми власності, а також при зміні функціонального призначення діючих об'єктів, в тому числі житлових будинків (приміщень) на нежитлові;

- економічна ефективність галузей народногосподарського комплексу міста;

- пріоритетність напрямків інвестування;

- територіальне розміщення об'єкта будівництва;

- граничний розмір пайової участі, що не перевищує встановленого законом розміру.

4. Порядок залучення і використання пайових коштів
забудовників (інвесторів) на створення соціальної та
інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва

4.1. Завдання та сфера дії Порядку

Цей Порядок регулює організаційні та економічні відносини, пов'язані з залученням і використанням пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, та при оформленні договорів на сплату пайової участі у зв'язку із:

- будівництвом (реконструкцією) будь-яких об'єктів на території міста Києва, крім тих, що споруджуються (реконструюються) на замовлення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) та/або органів місцевого самоврядування та/або органів державної влади за кошти державного та/або міського та/або районних у м. Києві бюджетів;

- переплануванням приміщень із зміною та без зміни функціонального призначення;

- зміною функціонального призначення (перепрофілювання, переобладнання тощо) об'єктів виробничого та невиробничого ophgm'wemm;

- зміною функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові відповідно до встановленого порядку.

4.2. Юридична особа, яка виступає від імені міста щодо
пайових коштів

У всіх питаннях щодо організації залучення пайових коштів виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) виступає в особі Головного управління економіки та інвестицій (далі - Управління).

Головним управлінням (за винятком Головного управління економіки та інвестицій), управлінням, районним в м. Києві державним адміністраціям, комунальним підприємствам та організаціям залучення на будь-яких засадах коштів забудовників (інвесторів) як пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва забороняється, за винятком фінансування конкретних об'єктів, включених до затверджених Київрадою цільових програм за розрахунками, виконаними згідно з кошторисом зазначених об'єктів.

4.3. Платник пайової участі

Пайовий внесок сплачує юридична (фізична) особа або уповноважена нею особа, яка оформляє:

- дозвільні документи на будівництво (реконструкцію), перепланування;

- документи на землекористування для експлуатації та обслуговування об'єктів, при будівництві (реконструкції) яких документація не була оформлена належним чином (земельні питання не вирішені у встановленому порядку);

- документи щодо зміни функціонального призначення об'єктів виробничого та невиробничого призначення;

- свідоцтво про право власності на переплановані об'єкти та проінвестовані нежитлові приміщення;

- документи щодо зміни функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові відповідно до встановленого порядку.

4.4. Форма сплати

Пайова участь сплачується у формі грошового внеску.

4.5. Вирішення питань щодо пайової участі та розрахунки
розмірів пайового внеску

Вирішення питань щодо пайової участі та розрахунки розмірів пайового внеску здійснюються Управлінням після одержання звернення забудовника (інвестора) і документів:

- при будівництві (реконструкції) будь-яких об'єктів - документи на землекористування, документи про затвердження у встановленому порядку проектної та кошторисної документації будівництва (реконструкції) з техніко-економічними показниками, листом-погодження Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища;

- при інвестуванні будівництва нежитлових приміщень - договір інвестування, акт прийому-передачі приміщення інвестору, технічний паспорт та погодження з Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища функціонального призначення приміщення;

- при переплануванні об'єктів - правоустановчі документи на об'єкт до перепланування, технічний паспорт об'єкта після перепланування та погодження з Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища функціонального призначення приміщення (в разі його зміни);

- при зміні функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові - відповідно до встановленого порядку, після погодження з Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища подальшого функціонального призначення.

4.6. Укладання договору про сплату пайової участі

Пайовий внесок сплачується на підставі договору між містом (Управлінням) та забудовником (інвестором). Договір на сплату пайового участі оформляється:

- при будівництві (реконструкції) будь-яких об'єктів - після надання забудовником (інвестором) документів про затвердження в установленому порядку проекту, кошторисної документації проекту Комунальним об'єднанням "Центр містобудування та архітектури", з відповідним коригуванням договору після введення об'єкта в експлуатацію, та передує оформленню дозвільних документів на будівництво (реконструкцію) в інспекції державного архітектурно- будівельного контролю;

- при інвестуванні будівництва нежитлових приміщень - після погодження Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища функціонального призначення та передує оформленню документів про право власності;

- при переплануванні об'єктів - після погодження Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища функціонального призначення (в разі його зміни) та передує оформленню документів про право власності;

- при зміні функціонального призначення (перепрофілювання, переобладнання тощо) об'єктів виробничого та невиробничого призначення;

- при зміні функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові - відповідно до встановленого порядку, після погодження Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища подальшого функціонального призначення.

4.7. Порядок та терміни сплати

Пайовий внесок сплачується на підставі договору між містом (Управлінням) та забудовником (інвестором).

Пайовий внесок у грошовій формі сплачується в повній сумі єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається у договорі між Управлінням та забудовником (інвестором).

Кінцевий термін сплати пайового внеску встановлюється договором або графіком, визначеним договором, але при будівництві (реконструкції) об'єктів - не пізніше як через календарний місяць після здачі об'єкта в експлуатацію.

Умови сплати пайового внеску визначаються у договорі між Управлінням та забудовником (інвестором).

Кошти пайового внеску забудовник (інвестор) перераховує на бюджетний рахунок цільового фонду спеціального фонду міського бюджету.

4.8. Результат сплати пайової участі

- У разі сплати забудовником (інвестором) пайового внеску єдиним платежем Управління видає підписану довідку про одержання пайових коштів забудовника (інвестора) на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

- У разі сплати забудовником (інвестором) пайового внеску частинами відповідно до графіка, що встановлюється договором про сплату пайового внеску, довідка, підписана Управлінням, про одержання пайових коштів забудовника (інвестора) на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста видається після остаточного розрахунку.

- Довідка про повну сплату пайового внеску видається Управлінням забудовнику (інвестору) для подання в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю, Головне управління комунальної власності м. Києва, Головне управління житлового забезпечення, комунальне підприємство "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна".

- У разі сплати забудовником (інвестором) пайового внеску, розрахованого із застосуванням норми щодо його граничного розміру, встановленого законом, довідка, підписана Управлінням, видається після підтвердження забудовником (інвестором) фактичних показників щодо вартості об'єкта будівництва відповідно до акта готовності об'єкта до експлуатації та свідоцтва інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, надання документів, що підтверджують передачу у комунальну власність міста об'єктів, збудованих відповідно до технічних вимог міських інженерних служб, та проведення, в разі необхідності, остаточних розрахунків.

4.9. Контроль за сплатою внесків пайової участі забудовників
(інвесторів)

Контроль за своєчасним укладанням договорів на сплату пайової участі та виконанням умов діючих договорів здійснюється шляхом перевірки фактичного стану будівництва (реконструкції, перепланування) об'єктів та перевірки наявності документів згідно з чинним законодавством.

4.10. Наслідки порушення забудовником (інвестором) умов
сплати пайових внесків

Забудовникам (інвесторам) без наявності укладеного договору пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва між забудовником (інвестором) та Головним управлінням економіки та інвестицій забороняється:

- починати на об'єкті будівництва (реконструкції) будь-яки будівельні або підготовчі роботи;

- видавати ордер на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення.

При зміні функціонального призначення об'єктів, переплануванні забороняється видавати дозволи на здійснення будь-якої діяльності, що потребує отримання дозволу (торгівля, ігорні заклади тощо), без наявності довідки про сплату пайового внеску за відповідним функціональним призначенням.

У разі прострочення термінів сплати:

- забудовник (інвестор) несе відповідальність згідно з умовами договору, укладеним між містом (Управлінням) та забудовником (інвестором);

- розмір несплаченої частки пайового внеску забудовника (інвестора) коригується відповідно до умов договору на величину штрафів, пені тощо та індекс інфляції від дати його розрахунку;

- призупиняється дія ордеру на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення.

При відсутності довідки Управління про сплату пайового внеску забороняється:

- видача свідоцтв інспекції державного архітектурно-будівельного контролю,

- видача свідоцтв про право власності на завершені та незавершені будівництвом або переплануванням об'єкти Головним управлінням житлового забезпечення та Головним управлінням комунальної власності м. Києва,

- реєстрація свідоцтв про право власності на завершені будівництвом або переплануванням об'єкти в комунальному підприємстві "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна".

4.11. Звільнення від сплати пайових внесків

Рішення про звільнення забудовника (інвестора) від сплати пайової участі приймає Київська міська рада за поданням постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку після визначення Управлінням розміру пайової участі.

4.12. Використання пайових внесків

Рішення щодо розподілу та цільового використання коштів пайових внесків приймає Київська міська рада при затвердженні Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Києва на кожний рік. Кошти, що надходять від сплати пайових внесків, спрямовуються виключно на фінансування об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, передбачених у Програмі соціально-економічного і культурного розвитку міста. Києва.

5. Методика розрахунку розміру
пайової участі (внеску) забудовника (інвестора) у
створенні соціальної та інженерно-
транспортної інфраструктури м. Києва

Розмір пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста визначається за наступним алгоритмом:

- Визначити галузь народногосподарського комплексу міста (функціональне призначення об'єкта), в якій буде реалізовуватись проект будівництва (реконструкції, перепланування, зміни функціонального призначення об'єкта).

- За розрахунковими таблицями 1 - 3, в залежності від галузі, в якій здійснюється проект будівництва (реконструкції) або функціонального призначення об'єкта, визначити норматив розміру пайової участі в розрахунку на 1 м2 загальної площі будь-яких об'єктів незалежно від їх форми власності та при зміні функціонального призначення діючих об'єктів, у тому числі житлових будинків (приміщень) на нежитлові.

- Визначити загальну площу об'єкта (для автозаправних станцій та комплексів, шиномонтажу, мийок, автостоянок, ринків, парків атракціонів та інших площинних споруд - площа території, для інших об'єктів - загальна площа будівель і споруд), для якого визначається розмір внеску на розвиток інфраструктури міста.

- Визначити економіко-планувальну зону, в якій передбачається здійснювати будівництво (реконструкцію, перепланування, зміну функціонального призначення об'єкта) згідно з проектом, відповідно до рішення Київської міської ради від 26 липня 2007 року N 43/1877 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва та Порядку її визначення" (із змінами).

- За розрахунковою таблицею 4, залежно від ситуаційного класу економіко-планувальної зони, в якій буде здійснюватись будівництво згідно з проектом будівництва (реконструкції), визначити зональний коефіцієнт, що враховує територіальне розміщення об'єкта будівництва.

- При будівництві житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями розмір пайової участі розраховується як сума двох складових. Перша з них становить величину пайової участі, розраховану за нормативами під житлову частину будинку. Друга складова становить величину пайової участі, розраховану за нормативом відповідно до функціонального призначення вбудовано-прибудованих приміщень.

- При зверненні забудовників (інвесторів), що опинились в тяжкому економічному та фінансовому становищі в зв'язку з світовою фінансовою кризою, з врахуванням положень Закону України від 25.12.2008 N 800-VI "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового господарства" укладені договори на сплату пайової участі можуть бути скориговані у відповідності до діючих нормативів. Рішення щодо можливості коригування нормативів, розміру та строків сплати пайової участі, застосування та обсягів нарахування штрафних санкцій, зарахування сплаченої пайової участі за іншими договорами та щодо коригування інших умов договору по укладеним договорам приймає постійно діюча комісія з питань пайової участі виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

- При розрахунках пайової участі об'єктів незавершеного будівництва з врахуванням положень частини 3 статті 3 Закону України від 25.12.2008 N 800-VI "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" розмір пайового внеску розраховується відповідно до нормативів, що діяли на момент підписання договору про сплату пайової участі.

- При збільшенні техніко-економічних показників об'єкта (в тому числі у разі невідповідності техніко-економічних даних даним відповідної експертизи), внаслідок чого сума пайового внеску має бути збільшена, робиться додатковий перерахунок розміру пайового внеску.

- При збільшенні техніко-економічних показників інвестиційного проекту, будівництво якого здійснюється відповідно до проведеного Головним управлінням економіки та інвестицій інвестиційного конкурсу, сума пайового внеску збільшується у відповідності до умов інвестиційного конкурсу, інвестиційного договору, але не може перевищувати встановлених цим Порядком граничних розмірів.

Відповідно до абзацу 2 пункту 2.3.5 Правил забудови м. Києва, затверджених рішенням Київради від 27.01.2005 N 11/2587, при розрахунках обсягів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у зв'язку з будівництвом житлових мікрорайонів, кварталів, комплексів тощо розрахункова сума пайового внеску зменшується на суму балансової вартості об'єктів соціальної сфери незалежно від їх місця розташування (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, поліклініки, лікарні), спорудження яких передбачено відповідними проектами, за умови передачі цих об'єктів до комунальної власності.

При розрахунках обсягів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у зв'язку з будівництвом об'єктів розрахункова сума пайового внеску зменшується на суму узгоджених з містом фактичних і підтверджених документально витрат (платіжними документи, договорами), понесених забудовником (інвестором) на створення транспортних комунікацій та елементів благоустрою загальноміського значення, що не відносяться до проекту будівництва, незалежно від їх місця розташування (дорожньо-транспортні розв'язки, мости тощо), за умови передачі останніх до комунальної власності міста.

Питання визначення розміру пайової участі, термінів сплати пайового внеску, порядку застосування та обсягів нарахування штрафних санкцій, нормативів, перегляду штрафних санкцій по діючим договорам, строків оплати, зарахування сплаченої пайової участі за іншими договорами, контролю за укладанням та виконанням договорів, а також випадки, не врегульовані цим Порядком, які потребують колегіального вирішення, виносяться на розгляд комісії.

6. Розрахунок розміру пайової участі (внеску)
забудовника (інвестора) у створенні соціальної
та інженерно-транспортної
інфраструктури міста

6.1. Розрахунок розміру пайової участі забудовника
(інвестора) при новому будівництві

Розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста розраховується за наступною формулою:

                             Bbo = nj x s x k, де            (1)

Bob - розмір пайової участі забудовника (інвестора) при реалізації проекту будівництва в j-й галузі народногосподарського комплексу міста;

nj - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, їх функціонального призначення;

s - загальна площа об'єкта, для якого визначається розмір внеску;

k - узагальнюючий коригуючий коефіцієнт.

Узагальнюючий коригуючий коефіцієнт (k) розраховується за наступною формулою:

                           k = kз x Ii, де                    (2)

kз - зональний коефіцієнт;

Ii - індекс, що враховує інфляцію з 01.01.2009 до початку місяця, в якому здійснюється розрахунок.

6.2. Розрахунок розміру пайової участі забудовника
(інвестора) при реконструкції, переплануванні та при зміні
функціонального призначення об'єкта без реконструкції,
перепланування

6.2.1. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції без приросту загальної площі, коли профіль об'єкта змінюється, а також при зміні функціонального призначення діючого об'єкта.

У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва реконструкції для міста (Bor) розраховується за наступною формулою:

                           Byo = n x s x k, де                (3) 

n - приріст нормативу розміру пайової участі забудовників (інвесторів), який розраховується за наступною формулою:

                           n = nj - nk, де                     (4)  

nj - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту реконструкції для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає новому (запланованому) профілю об'єкта;

nk - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста в k-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає попередньому профілю об'єкта.

У випадку зміни функціонального призначення (перепрофілювання) дитячих дошкільних закладів, шкіл та об'єктів позашкільного виховання nk дорівнює нулю.

У випадку реконструкції, перепланування, перепрофілювання, зміни функціонального призначення промислових (виробничих) підприємств (або їх частин), комплексів під об'єкти торгівлі, адміністративного призначення, розважальні комплекси, СТО, мийки тощо, а також при перепрофілюванні магазинів продовольчих товарів під іншу функцію приріст нормативу n розраховується за наступною формулою:

                        n = nj - nk x 0,3                     (4.1)

6.2.2. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції, коли профіль об'єкта змінюється та створюються нові площі.

У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва реконструкції для міста (Bor) розраховується як сума двох складових за наступною формулою:

                       Boy = nj х s1 х k1 + n х s2 х k2,    де (5) 

nj х s1 х k1 - розмір пайової участі забудовника (інвестора) при створенні нових площ в ході проведення реконструкції. Розраховується аналогічно до формули (1);

n х s2 х k2 - приріст пайової участі забудовника (інвестора) при проведенні реконструкції із зміною профілю діяльності об'єкта. Розраховується аналогічно до формули (3).

У випадку, якщо Bor менше нуля, пайова участь не сплачується.

6.2.3. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при реконструкції, коли профіль об'єкта не змінюється та створюються нові площі.

Якщо проведення реконструкції передбачає введення в експлуатацію додаткових площ без зміни профілю об'єкта реконструкції, то розмір пайової участі визначається за формулою:

                     Bob = nj x s x k,                        де (6) 

Bob - розмір пайової участі забудовника (інвестора) при реалізації проекту реконструкції в j-й галузі народногосподарського комплексу міста;

nj - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає функціональному призначенню об'єкта реконструкції;

s - додатково створені площі при проведенні перепланування об'єкта;

6.2.4. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при зміні функціонального призначення житлових будинків (приміщень) на нежитлові, без реконструкції, перепланування.

У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту для міста (Bor) розраховується за наступною формулою:

                  Boy = n x s x kf x k,                     де (7)  

n - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проекту реконструкції для міста в галузі народногосподарського комплексу, що відповідає новому (запланованому) профілю об'єкта;

kf - коефіцієнт, що враховує ступінь функціональної та фізичної придатності будинку Цей коефіцієнт визначений на основі інформації щодо введення-вибуття та реконструкції житлового фонду станом на 01.01.2009 і дорівнює 0,777;

k - узагальнюючий коригуючий коефіцієнт;

s - площа житлового будинку (приміщення), функціональне призначення якого змінюється на нежитлове.

6.2.5. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при переплануванні, коли профіль об'єкта не змінюється та створюються нові площі.

Якщо проведення перепланування передбачає введення в експлуатацію додаткових площ без зміни профілю об'єкта перепланування, то розмір пайової участі визначається за формулою:

                                 Bob = nj x s x k,                де (8)  

Bob - розмір пайової участі забудовника (інвестора) при реалізації проекту перепланування в j-й галузі народногосподарського комплексу міста;

nj - норматив розміру пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва для міста в j-й галузі народногосподарського комплексу, що відповідає функціональному призначенню об'єкта перепланування;

s - додатково створені площі при проведенні перепланування об'єкта.

6.2.6. Розрахунок розміру пайової участі забудовника (інвестора) при переплануванні, коли профіль об'єкта змінюється та створюються нові площі.

У цьому випадку розмір пайової участі забудовника (інвестора) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста з урахуванням оцінки соціально-економічного значення проектів будівництва (реконструкції) для міста (Bor) розраховується як сума двох складових за наступною формулою:

                            Byo = nj х s1 х k1 + n х s2 х k2,       де (9) 

nj х s1 х k1 - розмір пайової участі забудовника (інвестора) при створенні нових площ у ході проведення перепланування. Розраховується аналогічно до формули (1);

n х s2 х k2 - приріст пайової участі забудовника (інвестора) при проведенні перепланування із зміною профілю діяльності об'єкта. Розраховується аналогічно до формули (3).

У випадку, якщо Bor менше нуля, пайова участь не сплачується.

6.3. Розрахунок граничного розміру
пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у
створенні соціальної та інженерно-
транспортної інфраструктури міста

Граничний розмір пайової участі (внеску) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста розраховується, виходячи із загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта та не перевищує встановленого законом розміру.

Проведення остаточного розрахунку розміру пайового внеску, розрахованого із застосуванням норми щодо його граничного розміру, здійснюється Управлінням після надання забудовником (інвестором) фактичних показників щодо вартості об'єкта будівництва відповідно до акта готовності об'єкта до експлуатації та свідоцтва інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

У випадку, якщо забудовником (інвестором) не надані документи про затвердження у встановленому порядку кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта, розрахунок обсягу пайової участі проводиться відповідно до п. 6.1 та п. 6.2 цього Порядку без застосування норм щодо граничного розміру.

6.3.1. Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) при будівництві (реконструкції) нежитлових будівель та споруд (крім будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення).

Граничний розмір пайового внеску забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при будівництві (реконструкції) нежитлових будівель та споруд (крім будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення) розраховується за наступною формулою:

                              Гн =  Вкб * 0,10, де                       (10)

Гн - граничний розмір пайової участі забудовників (інвесторів) для будівництва (реконструкції) нежитлових будівель та споруд;

Вкб - затверджена у встановленому порядку загальна кошторисна вартість будівництва (реконструкції) нежитлових будівель та споруд.

6.3.2. Розрахунок граничного розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) при будівництві (реконструкції) житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення.

Граничний розмір пайового внеску забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при будівництві (реконструкції) житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення розраховується за наступною формулою:

                             Гж = Вкб * 0,04, де                        (11)  

Гж - граничний розмір пайової участі забудовників (інвесторів) при будівництві житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення;

Вкб - затверджена у встановленому порядку загальна кошторисна вартість будівництва житлових будинків, будівель закладів культури та освіти, медичного та оздоровчого призначення.

7. Перехідні положення

7.1. Цей Порядок набирає чинності з дня опублікування рішення про його затвердження.

7.2. Відповідно до статті 3 Розділу II Закону України від 25.12.2008 N 800-VI "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" додатково застосовуються наступні положення:

7.2.1. Забудовники (інвестори), що здійснюють будівництво житла, мають право на відстрочення термінів сплати пайового внеску, встановлених договором.

Підставою для відстрочення (перенесення) термінів сплати пайового внеску є заява таких забудовників (інвесторів), що подається до Управління не пізніше передбаченого договором строку сплати пайового внеску або його частини, відповідно до графіка, із зазначенням суми, терміну відстрочення та причин неможливості сплати.

7.2.2. У разі прострочення термінів сплати пайового внеску забудовниками (інвесторами), що здійснюють будівництво (реконструкцію) об'єктів, призупиняється дія ордеру на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення до погашення заборгованості, що виникла.

7.2.3. При оформленні права власності на об'єкти незавершеного будівництва та їх частини з метою подальшого продажу чи передачі в іпотеку, обов'язковим є надання довідки Управління про повну сплату пайового внеску забудовником (інвестором).

7.3. Відстрочення (перенесення) термінів сплати пайового внеску по укладених договорах виноситься на розгляд постійно діючої комісії з питань пайової участі виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), створеної наказом по Головному управлінню економіки та інвестицій, за заявою забудовника (інвестора) із зазначенням суми, терміну відстрочення та причин неможливості сплати, які є підставою для відстрочення платежу.

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Таблиця 1
до додатка 18
до рішення Київради
21.05.2009 N 455/1511

       Нормативи розміру пайової участі (внесків) інвесторів
(забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Києва в розрахунку на 1 кв. м загальної площі
об'єктів житлового будівництва

      Функціональне призначення об'єкта          Норматив, грн.


Житлове будівництво


Житловий фонд соціального призначення, що
безоплатно надається громадянам України, які
потребують соціального захисту та/або
перебувають на квартирній черзі:


соціальне житло, що безоплатно надається 11,5
громадянам України, які потребують
соціального захисту та/або перебувають на
квартирній черзі


спеціалізовані будинки для ветеранів війни та 11,5
праці, громадян похилого віку та інвалідів


соціальні гуртожитки 9,2


дитячі будинки, притулки, школи інтернати 6,9


спеціалізовані будинки для бідних та 9,2
безпритульних


тимчасовий притулок для дорослих 9,2


Будинки багатоквартирні масової забудови 13,8


Житло підвищеної комфортності, покращеного 21,9
планування


Пентхаузи (два останніх поверхи) 20,7


Будинки багатоквартирні індивідуальної
забудови, у т. ч.:


Котеджі та будинки садибного типу підвищеної 23,0
комфортності (загальна площа перевищує 150
м2)


Будинки садибного типу, дачі, літні будинки 11,5
для тимчасового проживання, садові будинки
тощо (загальна площа до 150 м2)


Господарські споруди на присадибних ділянках 6,9


Житлово-комунальне господарство 9,2


Інші категорії житла


Гуртожитки 11,5


Будинки для колективного проживання 13,8


Реконструкція і добудова житла 16,1


Будівництво атікових і мансардних поверхів 16,1


Житло на присадибних ділянках 11,5


житло садибного типу 9,2


Інші будинки та приміщення 13,8

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Таблиця 2
до додатка 18
до рішення Київради
21.05.2009 N 455/1511

       Нормативи розміру пайової участі (внесків) інвесторів
(забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Києва в розрахунку на 1 кв. м загальної площі
об'єктів нежитлового будівництва

        Функціональне призначення об'єкта          Норматив, грн.


Нежитлове будівництво


Будівлі для публічних виступів:


театри 10,0


кінотеатри 35,0


концертні зали 35,0


культурні центри 25,0


зали засідань та багатоцільові зали для публічних 35,0
виступів


будівлі для публічних виступів інші 30,0


Музеї та бібліотеки


Музеї 10,0


Художні галереї:


загальною площею до 100 м2 25,0


загальною площею понад 100 м2 30,0


Бібліотеки, книгосховища 10,0


Технічні центри 30,0


Будівлі навчальних та дослідних закладів


будівлі дошкільних навчальних закладів 10,0


будівлі закладів середньої освіти 10,0


будівлі позашкільних закладів освіти 19,2


будівлі професійно-технічних закладів освіти 19,2


будівлі вищих закладів освіти 24,0


будівлі закладів освіти для громадян, які 19,2
потребують соціальної допомоги та реабілітації


дослідні центри 24,0


будівлі закладів освіти інших видів діяльності у 24,0
сфері освіти (лінгвістичні, бухгалтерські,
танцювальні школи, школи підготування водіїв
тощо)


інші будівлі 21,60


Будівлі лікарень та оздоровчих закладів

будівлі санітарно-профілактичних закладів охорони       10,0
здоров'я


будівлі лікувально-профілактичних закладів 10,0
охорони здоров'я


будівлі фізкультурно-оздоровчих закладів охорони 37,8
здоров'я


будівлі санаторно-курортних закладів охорони 31,5
здоров'я


будівлі науково-медичних закладів охорони 10,0
здоров'я


будівлі закладів косметичної хірурги та клініки 63,0
краси


будівлі стоматологічних клінік та кабінетів 63,0


Зали спортивні тощо:


Спортивні комплекси менше 400 м2 58,5


Спортивні комплекси більше 400 м2 65,0


Зали гімнастичні, баскетбольні, волейбольні, 39,0
тенісні тощо


Басейни відкриті для плавання 32,5


Басейни криті для плавання 23,4


Тири 32,5


Інші будівлі закладів освітнього, медичного та 29,3
оздоровчого призначення


Будівлі побутового обслуговування


Комбінати побутового обслуговування населення і 46,2
будинки побуту


Пральні та хімчистки 39,6


Майстерні, у тому числі:

ремонт побутових машин і приладів                       39,6


ремонт взуття та шкіргалантереї 33,0


Салони та ательє виготовлення одягу 39,6


Салони краси, косметичні салони 66,0


Перукарні 46,2


Сауни та лазні 52,8


Інші будівлі закладів побутового обслуговування 39,6


Гаражі, паркінги та автостоянки


Гаражі, стоянки автомобільні, паркінги,
майданчики тимчасового відстою автотранспорту
наземні:


гаражі 35,7


автостоянки 30,6


паркінги 25,5


Гаражі, стоянки автомобільні, паркінги,
майданчики тимчасового відстою автотранспорту
підземні:


гаражі 15,3


паркінги 12,8


Торгівля


Продовольчі магазини (в т. ч. окремо
розташовані)


будівлі (приміщення) загальною площею до 500 м2 54,4


будівлі (приміщення) загальною площею більш ніж 47,6
500 м2


Спеціалізовані магазини з продажу марочних 54,4
продовольчих товарів (табачні вироби, чай, кава,
морепродукти та ін.)


Магазини з продажу алкогольних напоїв 61,2


Магазини одягу та взуття 54,4


Магазини шкіри та хутра 61,2


Магазини галантереї та побутової хімії 61,2


Магазини з продажу спортивного спорядження та 54,4
інвентарю


Магазини квітів та садово-городнього інвентарю 47,6


Соціальні магазини (магазини для пенсіонерів, 10,0
інвалідів, інших соціально незахищених категорій,
молочні кухні тощо)


Бутіки

бутіки окремо розташовані                               68,0


бутіки в складі комплексів 61,2


Магазини з продажу іграшок та товарів для дітей 47,6


Зоомагазини 54,4


Магазини меблів та сантехніки 54,4


Магазини з продажу будівельних матеріалів 47,6


Магазини електроніки та побутової техніки 47,6


Книжкові магазини та з продажу поліграфічної 40,8
продукції


Торгові центри (шоппінг молли), непродовольчі 47,6
магазини


Автосалони та магазини по продажу автомобілів та 54,4
запчастин


Ювелірні салони та магазини 68,0


Криті ринки 61,2


Павільйони 54,4


Зали для ярмарків 47,6


Виставкові зали 47,6


Аптеки 34,0


Інші будівлі закладів торгівлі 40,8


Заклади громадського харчування


Ресторани


окремо розташовані 53,0


вбудовані 45,1


Бари 42,4


Кафе 37,1


Фаст-фуди 31,8


Кафетерії 37,1


Їдальні 26,5


Інші будівлі закладів громадського харчування 31,8


Фінансування, кредитування, страхування та
банківська справа


головний офіс 66,0


відділення банку 52,8


безбалансові відділення 46,2

інші банківські та страхові будівлі                     39,6


Будівлі готельні


Готелі 61,2


Кемпінги 59,4


Пансіонати 46,2


Інші будівлі для тимчасового проживання 49,5


Адміністративні, офісні будівлі (приміщення),
проектні, творчі та інші майстерні, у тому
числі:


будівлі (приміщення) загальною площею до 100 м2 59,4


будівлі (приміщення) загальною площею більш ніж 52,8
100 м2


облаштовані паркінгами 59,4


з розвинутою інфраструктурою 66,0


без розвинутої інфраструктури 46,2


з зонами відпочинку та озеленення 52,8


інші адміністративні та офісні приміщення 44,6


Ігорні та розважальні комплекси (заклади)


казино 280,0


ігорні будинки 280,0


боулінги 54,4


музичні та танцювальні зали 47,6


дискотеки, клуби 47,6


гольф-клуби 61,2


інші розважальні комплекси (заклади) 51,0


Нежитлові приміщення, функціональне призначення
яких не визначено


окремо розташовані 51,0


в складі приміщень житлових комплексів 47,6


в складі приміщень нежитлових комплексів 44,2


інші нежитлові приміщення 45,6

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Таблиця 3
до додатка 18
до рішення Київради
21.05.2009 N 455/1511

       Нормативи розміру пайової участі (внесків) інвесторів
(забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Києва в розрахунку на 1 м2 загальної площі
об'єктів виробничої сфери

        Функціональне призначення об'єкта          Норматив, грн.


Промисловість:


електроенергетика 54,4


хімічна та нафтохімічна промисловість 61,2


машинобудування і металообробка 54,4


деревообробна і целюлозно-паперова промисловість 54,4


промисловість будівельних матеріалів 47,6


скляна і фарфоро-фаянсова промисловість 47,6


легка промисловість 40,8


харчова промисловість 40,8


поліграфічна промисловість 47,6


медична та мікробіологічна промисловість 34,0


інші галузі промисловості 40,8


Транспорт 13,6


Зв'язок 27,2


Будівлі центрів радіо- та телевізійного мовлення 47,6


Будівлі радіотелевізійних передавальних центрів 54,4
та центрів супутникового зв'язку


Будівлі телефонних станцій 54,4


Кабельні колодязі 40,8


Станції стільникового зв'язку 47,6


Телекомунікаційні мережі (кан. м) 13,6


Інші об'єкти зв'язку 27,2


Будівництво 40,8


Інші галузі виробничої сфери 47,6


Станції технічного обслуговування автомобілів 54,4


Технічні центри з обслуговування автомобілів 61,2


Мийні комплекси для машин 54,4


Автозаправочні станції 64,6


Матеріально-технічне постачання та збут 54,4


Інші об'єкти виробничої сфери 54,4

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Таблиця 4
до додатка 18
до рішення Київради
21.05.2009 N 455/1511

                       Зональні коефіцієнти

Ситуаці Номер економіко-планувальної зони     Розмір коефіцієнта
йний
клас


1 232, 610, 611, 612, 613, 614, 615, 1,00
730


2 228, 608, 609, 654, 655, 656, 657, 1,50
658, 659, 660, 661, 662, 663, 738


3 146, 147, 148, 149, 166, 211, 212, 2,00
213, 357, 358, 359, 360, 361, 362,
517, 518, 519, 653


4 327, 329, 330, 356, 363, 364, 365, 2,50
366, 367, 368, 371, 421, 422, 423,
456, 464, 466, 467, 469, 470


5 150, 152, 161, 169, 194, 205, 206, 3,00
207, 208, 209, 210, 265, 266, 267,
268, 277, 303, 304, 306, 307, 308,
309, 310, 311, 353, 513, 520, 521,
598, 599, 600, 601, 606, 649, 652,
731


6 141, 454, 455, 458, 459, 514, 515, 3,50
516, 557, 607, 648, 673, 677, 678,
679, 680, 681, 682, 683, 684, 685,
686, 687, 688


7 135, 143, 144, 197, 204, 214, 215, 4,00
216, 217, 219, 220, 253, 261, 262,
263, 341, 342, 343, 344, 345, 347,
460, 461, 574, 595, 596, 597, 602,
603, 604, 605, 626, 628, 650, 651,
689, 690, 691, 692, 693, 694, 695,
698, 711, 712, 713, 716, 717


8 114, 145, 151, 153, 154, 218, 230, 4,50
231, 241, 242, 243, 269, 270, 271,
272, 273, 274, 275, 276, 279, 280,
295, 296, 297, 318, 319, 320, 321,
331, 369, 370, 375, 376, 378, 410,
411, 429, 430, 433, 435, 436, 437,
438, 439, 462, 463, 465, 471, 472,
473, 474, 475, 476, 477, 478, 485,
508, 509, 558, 617, 618


9 158, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 5,00
167, 168, 170, 171, 172, 173, 174,
175, 176, 177, 191, 192, 193, 195,
196, 198, 199, 200, 201, 202, 203,
221, 222, 223, 224, 225, 226, 227,
229, 233, 234, 278, 281, 282, 283,
284, 285, 286, 287, 288, 289, 290,
291, 292, 293, 294, 298, 299, 300,
301, 302, 339, 340, 346, 348, 349,
350, 351, 352, 354, 355, 377, 379,
380, 381, 440, 441, 442, 443, 444,
445, 504, 505, 506, 579, 580, 581,
582, 583, 584, 585, 586, 587, 588,
589, 590, 591, 592, 593 594, 619,
620, 621, 624, 625, 629, 635, 636,
637, 642, 672, 674, 675, 676, 696,
697, 727

  10    130, 131, 132, 133, 134, 178, 179,           5,50
181, 182, 183, 184, 185, 186, 187,
188, 189, 190, 235, 236, 237, 238,
246, 247, 248, 249, 250, 251, 252,
254, 255, 256, 257, 258, 259, 260,
264, 305, 312, 313, 314, 315, 316,
317, 322, 323, 324, 325, 326, 328,
332, 333, 334, 335, 336, 337, 338,
372, 373, 374, 385, 412, 413, 416,
418, 447, 448, 449, 450, 451, 452,
457, 468, 531, 532, 533, 534, 537,
539, 540, 541, 542, 543, 544, 545,
546, 547, 548, 549, 550, 551, 552,
553, 554, 555, 556, 559, 560, 561,
562, 563, 564, 565, 566, 567, 568,
569, 570, 575, 576, 577, 578, 622,
623, 638, 639, 640, 641, 643, 644,
645, 646, 647, 664, 665, 666, 667,
670, 671


11 155, 180, 383, 384, 386, 387, 388, 6,00
389, 399, 400, 401, 402, 403, 404,
405, 408, 409, 414, 415, 417, 419,
420, 426, 427, 428, 431, 432, 434,
446, 453, 486, 487, 495, 496, 501,
502, 503, 507, 526, 571, 572, 573,
616, 627, 630, 631, 632, 633, 634,
668, 669, 700, 701, 702, 703, 705,
708, 709, 710


12 1, 2, 5, 113, 115, 116, 117, 118, 6,50
119, 120, 121, 137, 138, 140, 156,
157, 244, 245, 397, 398, 479, 480,
481, 482, 483, 484, 500, 512, 527,
528, 529, 530, 699


13 3, 4, 6, 23, 26, 35, 40, 41, 43, 7,00
44, 139, 142, 239, 240, 382, 393,
424, 425, 492, 493, 494, 522, 523,
524, 525, 704, 706, 707, 714, 715,
718, 719, 720, 721, 722, 723, 724,
725, 726, 728, 729, 732, 733, 734,
735, 736, 737, 739, 740, 741


14 24, 25, 103, 104, 105, 106, 107, 7,40
108, 109, 110, 111, 112, 136, 391,
392, 394, 395, 488, 489, 490, 491,
497, 498, 499, 510, 511, 535, 536,
538


15 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 7,80
33, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 122,
123, 124, 125, 126, 127, 128, 129


16 15, 16, 17, 18, 19, 27, 390, 396, 8,20
406, 407


17 45, 46, 47, 48, 91 8,60


18 7, 8, 76, 78, 84, 85, 92, 93 9,00


19 9, 10, 11 12, 13, 14, 69, 70, 71, 9,50
79, 90, 94, 95, 96, 97, 98, 101,
102


20 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 10,00
57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64,
65, 66, 67, 68, 72, 73, 74, 75,
77, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 88,
89, 99, 100

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради

Додаток 19
в редакції,
затвердженій рішенням
Київської міської ради
29.10.2008 N 519/2588

                              ПЕРЕЛІК
природоохоронних заходів у місті Києві для фінансування з
міського фонду охорони навколишнього природного середовища в
2009 році

N з/п                         Назва заходу


1. Охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів


1.1. Заходи з озеленення міста


1.1.1 Озеленення скверу, розташованого біля Оперного театру
.


1.1.2 Озеленення скверу "Золоті Ворота"
.


1.1.3 Озеленення скверу, розташованого на вул. Городецького
. Архітектора


1.1.4 Озеленення бульвару Лесі Українки
.


1.1.5 Озеленення скверу, розташованого у пров. Музейному
. (Європейська площа)


1.1.6 Озеленення бульвару на вул. Горького
.


1.1.7 Озеленення, закінчення будівництва очисних споруд дощової
. каналізації, розробка проектів і очищення ставків
Голосіївського парку культури і відпочинку ім. Максима
Рильського


1.1.8 Влаштування газону з застосуванням георешіток для захисту
. кореневої системи газонних трав від пошкоджень
автотранспортом


1.1.9 Влаштування поливально-зрошувальної мережі зелених насаджень
. м. Києва, включаючи проектні роботи


1.1.1 Обладнання парків та скверів лавами та урнами для сміття
0.


1.2. Спорудження установок для утилізації відходів
лісозаготівельної та деревообробної промисловості


1.2.1 Будівництво виробничих дільниць з переробки опалого листя та
. інших рослинних відходів, включаючи проектні роботи


1.3. Проведення заходів з виявлення запасів природних рослинних
ресурсів, затрати на їх охорону і відтворення


1.3.1 Впровадження заходів щодо охорони зелених насаджень
. (впровадження систем відеоспостереження з контрольно-
спостережними пунктами (диспетчерськими службами) в парках,
скверах, бульварах та міських лісах)


1.3.2 Інвентаризація зелених насаджень на території міста Києва
.

                           2. Моніторинг


2.1. Розробка та впровадження інформаційної системи "Моніторинг та
відтворення природних рослинних ресурсів м. Києва"


3. Охорона і раціональне використання водних ресурсів


3.1. Реконструкція споруд для очищення стічних вод на Бортницькій
станції аерації


4. Охорона і раціональне використання земель


4.1. Рекультивація порушених земель та використання родючого шару
ґрунту під час проведення робіт, пов'язаних із порушенням
земель


5. Наука, інформація і освіта, підготовка кадрів, екологічна
експертиза, організація праці, забезпечення участі у діяльності
міжнародних організацій природоохоронного спрямування, впровадження
економічного механізму забезпечення охорони навколишнього
природного середовища


5.1. Впровадження комплексної інформаційно-просвітницької
програми, спрямованої на популяризацію селективного
(роздільного) збору твердих побутових відходів, у
загальноосвітніх навчальних закладах


5.2. Впровадження проектів, спрямованих на запровадження системи
селективного (роздільного) збору твердих побутових відходів


5.3. Забезпечення постійного інформування мешканців міста щодо
впровадження системи селективного (роздільного) збору твердих
побутових відходів


5.4. Створення науково-просвітницької експозиції "Екологічна
стежка" в Шулявській балці на території Київського
зоологічного парку


5.5. Оптимізація породного складу деревних та чагарникових порід,
у тому числі визначення якісного складу ґрунтів, місця їх
розташування та впливу на них урбаністичного середовища, їх
полив та підживлення, впровадження системи догляду за
зеленими насадженнями


5.6. Поліпшення якісного стану зелених насаджень підприємств КО
"Київзеленбуд" та забезпечення його моніторингу


5.7. Обстеження та виявлення осередків шкідників і хвороб зелених
насаджень, впровадження заходів боротьби та профілактичних
заходів щодо недопущення їх розповсюдження, в тому числі
обприскування, аерозольна обробка, механічні заходи боротьби
та заходи підвищення стійкості зелених насаджень тощо


5.8. Оснащення природоохоронних організацій приладами, обладнанням
і спеціальними транспортними засобами

Заступник міського голови - О.Довгий секретар Київради