Актуальні новини  
20.09.2018 №2 

ПРИВАТБАНК віднесено до категорії неплатоспроможних?

Трохи судової практики за даним питанням. Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив клієнтові Приватбанку Д. Касьяненку у задоволенні позову до Національного банку, КМУ, ФГВФО, за участі третіх осіб - Міністерства фінансів України, КБ "Приватбанк", Міністерства юстиції України про скасування рішень.

Клієнт Приватбанку звернувся до Суду ще у грудні 2016 року. У своєму позові він просив суд скасувати рішення про віднесення цього банку до категорії неплатоспроможних та запровадження в ньому тимчасової адміністрації.

Після всебічного дослідження обставин справи Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення у справі N 826/20453/16, яким повністю відмовив у задоволенні цього позову.

Згадаємо. Кабінет Міністрів України постановив рішення про входження до капіталу Приватбанку 18 грудня 2016 року. Держава була змушена взяти на себе відповідальність за подальшу долю Приватбанку та його клієнтів, щоб не допустити поглиблення його проблем.

НБУ, усвідомлюючи важливість КБ "Приватбанк", як системного банку для здоров’я фінансового сектору та економіки країни в цілому, звернувся до Уряду з пропозицією передати цей системно важливий банк у власність держави.

Перехід КБ "Приватбанк" у власність держави відбувся відповідно до ст. 41-1 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Наразі банк працює у звичайному режимі та виконує зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

04 вересня 2018 року (На сайті ПриватБанку з'явився лізинговий онлайн-калькулятор)

02 липня 2018 року (Стратегія розвитку ПриватБанку до 2022 року)

27 червня 2018 року (Знову шахраї! Попередження від ПриватБанку)

13 березня 2018 року (Продовжені санкції проти чотирьох російських банків)

06 березня 2018 року (Ідентифікація клієнта банку. Рекомендації від НБУ.)

03 березня 2018 року (Скоро у НБУ запрацює Кредитний реєстр щодо боржників)

03 серпня 2017 року (Змінений порядок розрахунку та міжбанківського переказу коштів)