Актуальні новини  
09.06.2016 №2 

Національна поліція України щодо комплектності автомобільної аптечки.

Згідно статті 35 Закону України "Про Національну поліцію" визначено перелік причин для зупинки транспортного засобу поліцейським. Відповідно до цього переліку зупинка транспортного засобу поліцейським для перевірки наявності в автомобілі медичної аптечки не передбачена. Як наслідок, проведення перевірки наявності в транспортному засобі медичної аптечки не може бути причиною для зупинки поліцейським транспортного засобу.

У своєму листі від 11.01.2016 N 71/20/10/04-2016 Національна поліція України надала інформацію стосовно комплектності автомобільної аптечки.

Взагалом, інформація у зазначеному листі стосується правил та місцерозташування аптечки медичної автомобільної, типів і категорій автотранспорту до яких застосовуються відповідні вимоги ДСТУ 3961-2000. Стандарти виготовлення, складу та застосування медичних автомобільних аптечок у відповідності до вимог цього стандарту, які є обов'язковими.

Також, поінформовано стосовно можливості самостійного комплектування автомобільних медичних аптечок водіями транспортних засобів.